Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Jasza

    Metamorfozy

    Czapki z głów dziewczyny!
  2. Pusto u Kornelii jak...jak w pustelni...
  3. Dziękujemy i zapraszamy wszystkich!
  4. Wiesz co, wygląd się liczy, oczywiście, szczególnie jeżeli chce się psiaka wyadoptować, ale dla Rumcajsika i dla wielu pewnie innych podobnych do niego, to ogromna ulga chyba, zrzucić w końcu dredy, żeby skóra mogła normalnie oddychać, kiedy tak już nie swędzi wszystko...Nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić...:shake: Od razu poczuje się lepiej.
  5. Akcja fryzjerska na większą skalę się kroi...
  6. Chyba jeszcze w hoteliku...
  7. Jutro jadę do schroniska po kupon dla Frani. Mam też 10 kilogramów jedzonka od miłej Pani Tosiowej z Centrum Kultury. Mam nadzieję, że zanim tam dojdę to mi ręce nie odpadną. A Pani Tosiowa obiecała po sezonie urlopowym zrobić akcję w Centrum i nazbierać koce i karmę dla psiaków.:loveu: P. S Pani Tosiowa to Pani od koleżanki mojego Reksa - Tosi.
  8. A Dygusiowa nic jeszcze nie wie! Rumcajsik tym bardziej!
  9. Mam nadzieję, że taka maluszka znalazła domek i już jej nie ma w schronie...:shake:
  10. Kolejne: rozgłos.net katowiczak hiperogłoszenia nasipupile slaskieogloszenia pupil.fr.pl ogłoszenia.wp.pl olx.pl 1001ogłoszeń
  11. Wiek ma Rumcajs odpowiedni a i wiano się szykuje pomaluśku!
  12. Na razie : Alegratka e-zwierzak ojej.pl Allegro Wiem, że się pewnie będę powtarzać, ale chyba im więcej tym lepiej...
  13. To by bylo super!!:multi:
  14. Napisałam e-mail do schroniska. Mam nadzieję, że odpiszą.
  15. Lara wraca w niedzielę chyba!
  16. Pytaj, pytaj!! :multi: To by było wspaniale!
  17. Wpłacamy chyba nie teraz, tylko jak uzbieramy większość deklaracji? I jak już Rumcajs będzie się zbierał do drogi? Jeżeli nie to mnie poprawcie... A gdzie Rumcajs jest zapisany do hoteliku? Czy w ogóle jest? Kto może go zapisać?
  18. Mam nadzieję, że się znajdzie szybciutko!
  19. Do gory Fafulcu kochany!
  20. Agata51 dziękujemy!!!
  21. Miejmy nadzieję..
×
×
  • Create New...