Wiesz co, wygląd się liczy, oczywiście, szczególnie jeżeli chce się psiaka wyadoptować, ale dla Rumcajsika i dla wielu pewnie innych podobnych do niego, to ogromna ulga chyba, zrzucić w końcu dredy, żeby skóra mogła normalnie oddychać, kiedy tak już nie swędzi wszystko...Nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić...:shake: Od razu poczuje się lepiej.