Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Wyślę jutro rano e-mail do schroniska. Ale jakbyś mogła to sprawdź to proszę jak będziesz w schroniksu. Nie mogę o niej przestać myśleć... Ale nie ma sensu jej robić ogłoszeń, jeżeli jej nie ma.. Może ją ktoś adoptował, taką kruszynkę...
  2. Zaś tu tak pusto...:shake:
  3. [SIZE=4]Jeżeli ktokolwiek z Chorzowa może mi powiedzieć cokolwiek o Iskierce,[/SIZE] czy przebywa jeszcze w schronisku i jak się ma, to chciałabym jej założyć wątek i znaleźć dom. Proszę o pomoc.
  4. Do góry Fafi! A może banerek ktoś potrafi zrobić?
  5. Aha! Ewatonieja dzięki za banerek!!!:grins:
  6. [SIZE=5][COLOR=purple]Mamy księgową![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=purple]Magda 222 dzięki!:multi:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE] Ile mamy pieniędzy, chyba 70 PLN stałych deklaracji!:loveu: Zyrafa - dzięki za chęć pomocy w ogloszeniach! Przydają się na pewno, jak Rumcajs ędzie obciachany!:lol: Jak Lara przyjedzie to się zdziwi!
  7. Cześć RudaSuzi! Fajnie, że jesteś!:loveu:
  8. Nie mam dla niej domku niestety, ale mi tak zapadla w pamięć... Jak będziesz wiedziała, daj znać jak sobie radzi... Może to będzie pierwszy pies ktoremu założę wątek...
  9. O tego pieska pytał dzisiaj Pan z ogloszenia z Allegro. Podałam mu namiary na schronisko w Chorzowie!!! Ponawiam pytanie ktore padło wyżej, kilka postow temu... [SIZE=3][B]Czy Iskierka jest ciągle w schronisku?[/B][/SIZE] Czy ktoś wie co się z nią dzieje?
  10. Dzięki Fona, tylko nie ma jeszcze osoby która poprowadzi finanse Rumcajsika! Leni, przepraszam, to już jest 50 PLN ?:crazyeye:
  11. Zrobilam mu Allegro, niewyróżnione, ale zawsze coś...
  12. Żartowałam oczywiście z tą fizeliną.;) Fizia może być!
  13. Niech będzie Fizia.. Czyli od Fizeliny? ;) Ja kotkę ktorą dokarmiamy z mamą w pracy nazywam Popelina..:grins:
  14. Może ktoś umiałby banerek zrobić?
  15. Na raie skopiowałam sobie Twój tekst Malawaszko.:oops: Mogę go wykorzystywać w ogłoszeniach? W jakim mieście przebywa teraz Dingo?
  16. No to pięknie!:lol:
  17. No właśnie. A są w ogóle telefony w sprawie Mamusi szczeniaków? One są u Ciebie Malawaszko? Ma ona jakieś imię?( wiem, że się tak dopytuję, ale w ogłoszeniach lepiej jak nie będzie taka anonimowa..)
  18. Ja już nie mam ani grosika, tak mi przykro.:shake: Deklarowałam dl Dagusi, Kornelii i teraz dla Rumcajsika.. Więcej naprawdę nie mogę. Mam takie hocki w pracy, mamo, jak bym chciała wygrać jakieś miliony....:placz: Ale obiecuję zaglądać, może pomogę w ogłoszeniach?
  19. [quote name='malawaszka']to nie hotelik, a dom tymczasowy :razz: diana79 wielkie dzięki! już Ci podaję na pw[/quote] Pomyliło mi się! Przepraszam!
  20. To już mamy 20 PLN miesięcznie! :loveu:
  21. No wlaśnie? Kto chce zostać księgowym?;) A zdjęcia prześlę na Twój adres, ale w weekend najprędzej, bo część rzeczy jest u mamy mojej, która dziś wychodzi ze szpitala i jak do niej pojadę to zabiorę aparat!
  22. Super że jesteś Diana79! :grins:
  23. Fajnie, że zajrzałaś Diana79!!:loveu:
×
×
  • Create New...