Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Tito jest w DT, sama nie wiem o co chodzi... Może Mod sie pomylil...
  2. Megii, dzwoniła do mnie wczoraj Pani z Rzeszowa, zainteresowana Bingo. Podałam jej Twój numer, chce przyjechać do niego, zobaczyć go. Maja czwórkę dzieci, pytała czy on jest w stosunku do dzieci łagodny i to było w zasadzie wszystko co chciała wiedzieć. Dzwonila do Ciebie może?
  3. Maciaszku, a może jest szansa żeby w schronisku mi ją wydali po godzinach? Jak myślisz? Ty znasz realia schroniskowe... Ja bym mogla jechać po nia jutro, tylko że nie zdążę..
  4. Teraz jeszcze przeczytałam, że schronisko w chorzowie jest czynne w tygodniu do 16.00 Raczej nie zdążę, nawet gdybym jechała prosto z pracy. Myślę, że moglabym tam być najwcześniej na 16.30. Więc już sama nie wiem. Może w sobotę.. Teraz właśnie rozmawiałam z Wiewiorką. Dziewczyny, jej propozycja jest aktualna. Szkoda, żeby Iskierka czekała do soboty. [SIZE=4]Czy ktoś z Was mógłby ja jutro lub w jakikolwiek dzień w tym tygodniu odebrać i poczekać chociażby pod schroniskiem na mnie?[/SIZE] Ja bym ja wzięła na spacer i potem zawiozła do Wiewiórki. Pomóżcie!!
  5. dziękujemy!!
  6. To go jeszcze podniesiemy!
  7. No i nie wiem , doradżcie mi coś dziewczyny... Która to Iskierka i którą zabrać?
  8. Zaglądamy, zaglądamy, za ogłoszenia się też zabierzemy!
  9. I przekona się, że nic jej złego nie spotka! Potem się zacznie jej droga do normalnego i szczęśliwego życia!
  10. A Moderator napisał na wątku bazarku Amarylis, że trzeba zmienić tytuł wątku, bo zostanie przeniesiony do archiwum! Chyba chodzilo, o wątek Likiego - Tito!
  11. Dagusia jak w Hiltonie! Śniadanie do łóżka, kocyki, słonko i święty spokój... Strasznie się cieszę!:multi:
  12. I proszę - domków więcej niż Perełek!!!;) Niech tylko zdrowieje!! Leni356 ma na oku czarną pudliczkę średnią, w schronisku w Cieszynie. Przestraszona maksymalnie, trzęsąca sie w kącie. Może ją by też polecać przy okazji? Wiem, że to wątek Perełki, ale jak tyle fajnych domkow..
  13. Aż mi się nie chce wierzyć...:multi: Jak przyjadę z wczasów to wystawię piękny, wypasiony bazarek dla Iskierki!!!
  14. Mój bazarek dla Tito też się kończy niedługo!
  15. Właśnie do mnie pisała Wiewiórka, wczoraj przed samym moim wyjazdem na wesele!:multi: Wiewiorko, jeżeli będziesz dzisiaj na Dogo, to napisz proszę co to za domek, czy są tam inne psy, ja moge pojechać do schroniska i zabrać Iskierkę w jakikolwiek dzień w tym tygodniu, bo za tydzień wyjeżdżamy na wczasy. Może być nawet w poniedziałek! I dam np. 30 PLN na wizytę u weta. Po prostu pojadę i poproszę że zabieram do DT suczkę o numerze 770305 i już. Nie chcę oglądać dwóch psich bidulek i musieć wybierać między nimi. [U][B]A wy co myślicie?[/B][/U] Ja teraz jadeę po mojego futrzaka, będę na Dogo wieczorem. Pewnie kolo 20.00
  16. A jaki piękny będzie, zobaczycie!
  17. Dagusia na mięciutkiim kocyku!!:loveu:
  18. No i jak my Cię mamy do domku zaprowadzić Iskierko, jak my nawet nie wiemy gdzie jesteś, czy żyjesz, jak wyglądasz, jaka jesteś?:shake: Natussiaa, rozpoznasz ją? Byłaś może w schronisku?
  19. Dziękuję! Jestem na chwilkę, znowu,... Czekamy na samochód ktory ma nas zabrać do kościoła.. A Reksio na weekendzie u moich rodzicow.:roll: Trzymaj się Zumi! Do poniedziałku!
  20. Jak mój bazarek sie skończy to jedziemy na wczasy, ale jak przyjadę to też zaraz zrobię nowy!!
  21. Jasza

    Metamorfozy

    Jego Ludzie tak o nim pisza: [COLOR=darkgreen][B]Zawsze mowie do niego, ze nie jest psem tylko Aniolem. Poza spacerami, najbardziej uwielbia byc w domu, ma swoje miejsce obok kanapy, tam gdzie zawsze ja siedze i pilnuje mnie abym bez niego nigdzie nie poszla. Karmie go jego ulubionymi ciasteczkami i ogladamy TV. :cool3 Adopcja Misia byla jedna z najlepszych moich decyzji w zyciu, oddalismy mu cale serce a on odplaca sie nam miloscia i wiernoscia tak wielka, ze az czasami zastanawiam sie, ze tyle sie miesci w jego malym serduszku[/B][/COLOR] No i nic nie trzeba dodawać! :loveu:
  22. Jasza

    Metamorfozy

    Piękny wątek.. Można popłakać, tym razem ze szczęścia!
×
×
  • Create New...