Piękny jest i fajnie że niedługo pojedzie do domu...
Już jutro, no nie?
Maciaszku, wysłałam Ci zdjęcia i opisy na PW.
Ceny podałam, ale jeżeli uznasz, że je trzeba zmienić, to nie przejmuj sie tylko zmieniaj!
Ja mogę wszystko wysłać jak przyjadę około 15.09.
Mam nadzieję, że się coś sprzeda.