Moja ciocia, ktora ma już 91 lat, powtarza często, że w TYM wieku już jej wszystko wolno, albo mówi: Mi już wszystko pasuje, wszystko wypada..
Nie będę dyskutowała, czy to prawda, ale widać Dagusia jest już też w TYM wieku, że uważa, że wszystko jej przystoi..:diabloti: