Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Napisałam jeszcze do Halbiny...
  2. Zaglądamy do Rumka przedsniadankowo! Do piątku już niedaleko!
  3. Podniesiemy Ogryzka! A dzisiaj wysyłam SBD zdjęcia na bazarek!
  4. Wyrobi sie , wyrobi, nie miala sie gdzie nauczyć dobrych manier..;)
  5. No przecież nic się nie stalo! Myślalam, że już się na Dogo nie zaloguje wczoraj, ale jakoś się udało,wcześniej wróciłam. Ale nie ma odzewu na razie w sprawie wizyty...:shake:
  6. Wywieszę jutro Amidę w bibliotece, tym razem głównej. Wrzesień już, więcej ludzi tam bywa, może ktoś ją wypatrzy.
  7. Wysłałam PW do Patikujek, Pati-Zabrze i Mysi. Reszta jutro.
  8. Rozmawiałam z Wiewiórką. Nie ma chwilowo dostępu do internetu. Umówiła sie z tą Panią że 19.09.09 przywiezie jej Iskierkę i na miejscu wszystko sprawdzi, ale jednajk ustaliłyśmy, że lepiej jeżeli będzie wizyta przedadopcyjna. [SIZE=5][COLOR=darkorange]Tak więc szukamy osoby z Zabrza na wizytę przedadopcyjną![/COLOR][/SIZE] Jutro powysyłam PW.;)
  9. To ja czekam na adres pod który mam wysłać zdjęcia rzeczy na bazarek. Postaram się je wysłać jutro, najpóźniej pojutrze..
  10. Fajnie, że jesteś Kotku Filutku!:multi:
  11. Jak tylko dacie znać to wyślę zdjęcia na PW lub na maila.
  12. No to w piątek trzymamy wszystko co tylko można za pogodę i za Rumcajsa!
  13. Amidko, pusto tutaj u Ciebie.. Postaram sie polecieć z ogłoszeniami nowymi dla Ciebie! Jutro.
  14. Ja do Wiewiórki zadzwonię popołudniu i popytam..
  15. Moja ciocia, ktora ma już 91 lat, powtarza często, że w TYM wieku już jej wszystko wolno, albo mówi: Mi już wszystko pasuje, wszystko wypada.. Nie będę dyskutowała, czy to prawda, ale widać Dagusia jest już też w TYM wieku, że uważa, że wszystko jej przystoi..:diabloti:
  16. Zaglądam, ale już nie mam pieniędzy.. Mogłabym podarować fanty na bazarek jeżeli to by coś pomogło...
  17. No właśnie? Też tak nieśmiało zapytam...
  18. A Verter piękny jak nie wiem ... Ludzie rzeczywiście chyba oczu nie mają.. Ale jak się w końcu doczeka, to mam nadzieję, że to będzie dom ktory na Vertera zasługuje w pełni!
  19. Dokładnie. Wpłacałam za dwa miesiące, po pięć złotych.
  20. Podniesiemy Zumisia!
  21. Podniesiemy chłopaka, a robi się coraz zamożniejszy!
  22. [B][U]Wiewiórko kochana odezwij się co z wizytą![/U][/B] :loveu: Zabrze nie jest daleko, i na dodatek jest kilka chętnych osób na wizytę jak widzę.. Myślę, że dom trzeba byłoby sprawdzić najpierw. Mam kilka fajnych rzeczy ktore mogłabym przeznaczyć na bazarek dla Iskierki, ale jeżeli z tym domem by wypaliło, to przekazałabym je na innego psa. Jeżeli będziemy zbierać na karmę, to oczywiście też się dołożę. Ale może wstrzymajmy się do czasu wyjaśnienia sprawy z potencjalnym nowym domem.
  23. [quote name='__Lara']No właśnie Jaszo możesz mi napisać ile ostatecznie deklarowałaś na Kornelię? 5zł? w kajecie mam zaznaczone, że tylko raz wpłaciłaś, razem z bazarkiem, 22.07 ;)[/quote] Deklarowałam 5 pln więc chyba zalegam za jeden miesiąc? Zapłacę w środę za dwa miesiące..
×
×
  • Create New...