-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
bozenazwisniewa napisz na wątku transportowym, może ktoś się trafi. A za Trevora wszystko ściskam co mogę..
-
Mam nadzieję...
-
A jeszcze Pani z Zabrza nie odbiera telefonów... Niedobrze...
-
Tak mi wstyd, tak mi przykro...:oops: Ja to mogłam poleconym wyslać, ale nie miałam tej karteczki wypisanej wcześniej a sie wtedy tak spieszylam... Tak już to jest, jak się czlowiek spieszy, to sie diabel cieszy... Postaram się to załatwić jakoś...
-
Izis, przepraszam że przekopiuję... "Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, na łańcuchu więziony przy budzie. O głodzie i o chłodzie, i w brudzie, a podczas lata, gdy szukasz ochłody, często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady." Ale temu zwyrodnialcowi ja nie wybaczę nigdy... [SIZE=2]Trevorku kochany, bądź silny!
-
Lara rozmawiała z tą Panią jeszcze przed Panią obecną Perełki i pisała mi, że fajna, wrażenia pozytywne... Niech się Lara wypowie...
-
Ewentualnie, jak się adopcja Iskierki powiedzie to ja we wtorek pojadę do schroniska i spróbuję zdobyć zaświadczenie lub jego duplikat.:placz: Iskierka ma ważne szczepienia do listopada.
-
Na dodatek teraz się okazało, że Wiewiorka nie dostała książeczki szczepień Iskierki, a ja ją wysłałam dwa tygodnie temu... A ja ją wysłałam zwykłym listem a nie poleconym...:placz: :placz: :placz: Tak się to gmatwa wszystko :placz: Wiewiórka idzie dzisiaj na pocztę popytać jeszcze...
-
Wiewiórka ma już doładowany telefon i sms-ujemy.
-
Halbino, jeżeli byłoby tak,że ta Pani rzeczywiście dzisiaj nie odbierze i będę się mogła skontaktować z nią dopiero jutro, to czy Twoja propozycja jest aktualna? Wyślij mi jakby co sms-a z Twoim numerem telefonu. Będzie mi łatwiej.
-
Pani nie odbiera.. Chyba rzeczywiście bedzie dopiero jutro, napisałam jej sms-a z prośbą o kontakt i słów kilka o wizycie... Czekam... Trzymajcie kciuki!
-
Najgorsze jest to, że jutro mnie nie będzie do wieczora..Na Dogo, bo jadę do mamy a ona nie ma internetu.. A chciałabym wszystko dograć.. Jakby co to mój numer juz podałam, podaję jeszcze raz: [SIZE=3]514 518 167.[/SIZE] Numer Wiewiórki jest też przez nia podany w którymś z postów. Numer do Pani z Zabrza ma Halbina i Gosiara też. Tylko, że Gosiara i Wiewiórka nie mają nic na kontach i nie mogą dzwonić... Węzeł gordyjski normalnie... Będę do skutku próbowała się dodzwonić do niej, [SIZE=3][COLOR=seagreen][B]ale podajcie mi[/B] [B]swoje[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=seagreen][B]telefony albo sms-em albo puśćcie sygnał chociaż[/B][/COLOR][/SIZE], żebym mogła informować w dwie strony...
-
To może tej fajnej Pani z Gliwic Laro? Nie wiem w końcu jak się z nią zakończyła sprawa... Wiesz, ta Pani, której jamniczek zginął pod ciężarówką...
-
A ten babsztyl co ją oddał? Nie mam słów..:angryy: Trzymaj się Malutka!
-
Dzwoniłam do pani z Zabrza, ale na razie nie odbiera... Ona sie wtedy z Wiewiorka umowiła na 19.09 bo wczesnie jej miało nie być, może jest w podroży, spróbuję potem..
-
To ja zadzwonię i dam Ci znać dobrze? Podaj mi jak możesz Twój numer na PW, to jakbym nie mogła na Dogo, to zadzwonię do Ciebie potem z adresem. DZIĘKUJĘ!
-
Czekamy! I kciuki ściskamy!
-
Matusiu, taki srebrny piękny pies!!! Ukłony!!
-
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
Jasza replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Tyle ogloszeń, to już mam nadzieję,że ją ktoś wypatrzy... -
Właśnie to samo chciałam napisać! Jak macha ogonkiem to w porządku! Dzielny Zumi! :multi:
-
Kornelio, musisz być cierpliwa!
-
Jamniczkowata malutka słodka Fizia szuka domu - ADOPTOWANA!!!!!!
Jasza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Do gory dziewczynki, niech sie telefony rozdzwonia! -
Ale jestem wpisana na pierwszej stronce że deklaruję 10 PLN.. Niech tak zostanie.
-
No właśnie, w sobotę miała ja zawozić Wiewiórka. Pisałam wczoraj do niej sms-a, że dzisiaj do niej zadzwonię i powiem co i jak. Halbino kochana, napisz mi jeśli możesz lub zadzwoń co ustaliłyście, żebym mogła przkazać Wiewiórce. Mój numer 514-518-167 A ja zaraz dam znać Wiewiórce że w sobotę będzie wizyta tylko jeszcze nie wiadomo kto pojedzie. Żeby, jak ta Pani zadzwoni, Wiewiórka nie wprowadzila jej w błąd. A sobota to jest fajny termin, bo i tak ten dzień Pani z Zabrza miała zarezerwowany na spotkanie z Iskierką i Wiewiórką. Jeżeli wszystko pójdzie ok. i dom będzie sprawdzony, to już potem Iskierkę będzie mogla Wiewiórka zawieźć kiedy tylko z tą Pania się umówi. Uff. Trochę maslo-maślane mi wyszło... :lol: Maciaszku - Tobie też gratulacje- 9 lat to juz ho,ho!!:loveu: