Wiewiórka napisała do mnie sms-a.
Dzwoniła do nowych Państwa Iskierki. Są już w niej zakochani na maksa. Nazywają ją :"Królowa"!:eviltong:
Iskierka śpi w łóżku, jada same dobre rzeczy..
Pani kupiła jej różne rodzaje karmy, ale jednak najbardziej jej smakuje gotowane mięso z warzywami, więc takie dostaje.
Wiewiórka jest zaproszona w odwiedziny, więc jak pójdzie to się dowiemy więcej.
Strasznie się cieszę!!!:loveu:
I goni po parku za [B][U]wiewiórkami!![/U][/B]
No wiesz, Iskierko - mam nadzieję, że tylko w dobrych zamiarach!