Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Malagos chyba, jeśli sie nie mylę też sugerowała krzywicę.. Jutro wet sie wypowie, to bedziemy wiedzieć. Laro, możemy juz startować, a możemy poczekać aż będzie po wizycie..:loveu:
  2. Maciaszku, przepraszam :oops:, ale nie wiedziałam czy te pieniądze będą mogły być dla Olusia. Mamanabank przelała 20 PLN już rano na konto katowickie... Javena jutro idzie z małym do weterynarza, na pewno będzie odrobaczony i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. Może Javena dostanie tabletkę na odrobaczenie do domu, bo chyba jednego dnia nie można podać tejże i szczepić. W każdym razie na pewno pieniądze będą potrzebne. Ja w sobotę mogę wystawić bazarek ubraniowy. Mam naprawdę fajne fanty. Ale zanim się coś uzbiera, czy mimo, że OLO nie jest psem z katowickiego schroniska, może liczyć na wsparcie? Ja obiecuję, że zwrócę tym bazarkiem co do grosza. Mam jeszcze aparat fotograficzny , który chcę wystawić, więc na pewno pieniądze zdobędę. Javenko kochana, uściski dla Olusia!1 Spokojnej nocy! Jesteś Aniołem Psim, wiesz?:loveu::iloveyou::sweetCyb::klacz: Jak weterynarz się wypowie, to zaraz startujemy z ogłoszeniami! I prosimy duuuuużo zdjęć!!!:loveu:
  3. Mam zdjęcia!! Mam zdjęcia!! Rozmawiałam z Javeną, no i usłyszałam w zasadzie to co napisała wyżej. Oluś wyglada na zdjęciach na jakiegoś olbrzyma!!:crazyeye: Ciekawa jestem co z tymi łapkami.. Zobaczcie sami, troszkę widać.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be3e5ac00665b746.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/217/be3e5ac00665b746med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3d65a05c37a4de16.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/216/3d65a05c37a4de16med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4d6fe2de4890cded.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/216/4d6fe2de4890cdedmed.jpg[/IMG][/URL]
  4. Cieszę się Laro, że Vertuś po tylu miesiącach doczeka się ( myślę) swojego domu. Tym bardziej, że będzie miał towarzystwo. Chciałabym już zobaczyć go biegającego "u siebie"!
  5. :crazyeye::crazyeye: Na zdjęciu jest przyszła koleżanka Vertusia?? I kolega? No, no, już mu zazdroszczę!!
  6. A ja mam zawinięty w chusteczkę ząbek Miodka!
  7. Ja nie znam Kuby, ale już ją lubię!:loveu: A moja mama jest w ciężkim zachwycie!:loveu:
  8. Verter jedzie w tym tygodniu...jak to się czyta!!!:loveu:
  9. [IMG]http://images47.fotosik.pl/215/0a855d8da101514b.jpg[/IMG]
  10. Jak była sama Majeczka, Reksio ją tolerował. ( pojawiła się wcześniej u nas niż futrzak..) A jak rok temu zawitał do nas Gutek to Reksio oszalał. Papużki są wypuszczane dziennie o 15.00 jak mąż wraca z pracy i zabiera Reksia na spacer. I tak sobie fruwają do wieczora, potem idą spać. W weekendy fruwają od samego ranka do oporu.. Nawet się zastanawiałam, czy nie oddać ich mamie, żeby były bezpieczniejsze, ale by mi serce pękło chyba..
  11. Zaglądamy do chudzinka...Boże...Brak słów.........:shake::-(
  12. Teraz to ja czekam ze sciśniętym sercem... Na Javenę, na jej relację z pierwszych chwil Miodka w jej domu. Na Kubę123, na jej relację z podróży... Miodku, bądź grzeczny myszko....
  13. Drugi tekst juz się pisze!
  14. Oczywiście, że wieści będą!
  15. Remontujesz dom...jak to brzmi!:diabloti: My mamy 34 metry kwadratowe licząc z balkonem wbudowanym w pokój.. I w tych dwóch komnatkach ja z mężem, Reksio i dwie papużki... No, ale gdyby nie moi "panowie" to drugi pies byłby na bank..
  16. Dzięki mamanabank. Dzisiaj porozmawiam Kisiaraf z Wiewiórka... Wczoraj miałam zamęt...
  17. Z pieniędzy, które zostały po Iskierce - [B]20 PLN[/B] Mamanabank przeleje na katowickie konto. Może być na szczepienie dla Miodka. [B][U]Dorzuci ktoś?[/U][/B] Ja zrobię bazarek w sobotę!
  18. No to pięknie!!
  19. Przecież już mam!!!
  20. Trzymam kciuki Verterku, najbardziej mi się podoba to , że miałby koleżaneczkę!:loveu:
  21. Ja uważam, że połowa może być dla Estera. Dla Miodka zrobie bazarek. I to jaki, zobaczycie!:lol: mam nową apaszkę Balenciaga!! Od mamy oczywiście! I inne cuda. Tak, że bierz Kisiaraf, to niewiele, ale zawsze coś...
  22. Kisiaraf, [B]podaj Mamanabank konto[/B], połowa pieniędzy po Iskierce poleci dla Estera, połowa na katowickie konto, będzie może dla Miodka na szczepienia, jak się jeszcze Maciaszek zgodzi, bo ona też wpłaciła.
×
×
  • Create New...