-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Malagos chyba, jeśli sie nie mylę też sugerowała krzywicę.. Jutro wet sie wypowie, to bedziemy wiedzieć. Laro, możemy juz startować, a możemy poczekać aż będzie po wizycie..:loveu: -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Maciaszku, przepraszam :oops:, ale nie wiedziałam czy te pieniądze będą mogły być dla Olusia. Mamanabank przelała 20 PLN już rano na konto katowickie... Javena jutro idzie z małym do weterynarza, na pewno będzie odrobaczony i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. Może Javena dostanie tabletkę na odrobaczenie do domu, bo chyba jednego dnia nie można podać tejże i szczepić. W każdym razie na pewno pieniądze będą potrzebne. Ja w sobotę mogę wystawić bazarek ubraniowy. Mam naprawdę fajne fanty. Ale zanim się coś uzbiera, czy mimo, że OLO nie jest psem z katowickiego schroniska, może liczyć na wsparcie? Ja obiecuję, że zwrócę tym bazarkiem co do grosza. Mam jeszcze aparat fotograficzny , który chcę wystawić, więc na pewno pieniądze zdobędę. Javenko kochana, uściski dla Olusia!1 Spokojnej nocy! Jesteś Aniołem Psim, wiesz?:loveu::iloveyou::sweetCyb::klacz: Jak weterynarz się wypowie, to zaraz startujemy z ogłoszeniami! I prosimy duuuuużo zdjęć!!!:loveu: -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Mam zdjęcia!! Mam zdjęcia!! Rozmawiałam z Javeną, no i usłyszałam w zasadzie to co napisała wyżej. Oluś wyglada na zdjęciach na jakiegoś olbrzyma!!:crazyeye: Ciekawa jestem co z tymi łapkami.. Zobaczcie sami, troszkę widać.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be3e5ac00665b746.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/217/be3e5ac00665b746med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3d65a05c37a4de16.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/216/3d65a05c37a4de16med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4d6fe2de4890cded.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/216/4d6fe2de4890cdedmed.jpg[/IMG][/URL] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Jasza replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Cieszę się Laro, że Vertuś po tylu miesiącach doczeka się ( myślę) swojego domu. Tym bardziej, że będzie miał towarzystwo. Chciałabym już zobaczyć go biegającego "u siebie"! -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Jasza replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
NO!!:loveu: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Jasza replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye: Na zdjęciu jest przyszła koleżanka Vertusia?? I kolega? No, no, już mu zazdroszczę!! -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
A ja mam zawinięty w chusteczkę ząbek Miodka! -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ja nie znam Kuby, ale już ją lubię!:loveu: A moja mama jest w ciężkim zachwycie!:loveu: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Jasza replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verter jedzie w tym tygodniu...jak to się czyta!!!:loveu: -
[IMG]http://images47.fotosik.pl/215/0a855d8da101514b.jpg[/IMG]
-
Jak była sama Majeczka, Reksio ją tolerował. ( pojawiła się wcześniej u nas niż futrzak..) A jak rok temu zawitał do nas Gutek to Reksio oszalał. Papużki są wypuszczane dziennie o 15.00 jak mąż wraca z pracy i zabiera Reksia na spacer. I tak sobie fruwają do wieczora, potem idą spać. W weekendy fruwają od samego ranka do oporu.. Nawet się zastanawiałam, czy nie oddać ich mamie, żeby były bezpieczniejsze, ale by mi serce pękło chyba..
-
Zaglądamy do chudzinka...Boże...Brak słów.........:shake::-(
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Teraz to ja czekam ze sciśniętym sercem... Na Javenę, na jej relację z pierwszych chwil Miodka w jej domu. Na Kubę123, na jej relację z podróży... Miodku, bądź grzeczny myszko.... -
Drugi tekst juz się pisze!
-
Oczywiście, że wieści będą!
-
Remontujesz dom...jak to brzmi!:diabloti: My mamy 34 metry kwadratowe licząc z balkonem wbudowanym w pokój.. I w tych dwóch komnatkach ja z mężem, Reksio i dwie papużki... No, ale gdyby nie moi "panowie" to drugi pies byłby na bank..
-
Dzięki mamanabank. Dzisiaj porozmawiam Kisiaraf z Wiewiórka... Wczoraj miałam zamęt...
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Z pieniędzy, które zostały po Iskierce - [B]20 PLN[/B] Mamanabank przeleje na katowickie konto. Może być na szczepienie dla Miodka. [B][U]Dorzuci ktoś?[/U][/B] Ja zrobię bazarek w sobotę! -
No to pięknie!!
-
Przecież już mam!!!
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Jasza replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki Verterku, najbardziej mi się podoba to , że miałby koleżaneczkę!:loveu: -
Wow!!! :loveu:
-
Ja uważam, że połowa może być dla Estera. Dla Miodka zrobie bazarek. I to jaki, zobaczycie!:lol: mam nową apaszkę Balenciaga!! Od mamy oczywiście! I inne cuda. Tak, że bierz Kisiaraf, to niewiele, ale zawsze coś...
-
Kisiaraf, [B]podaj Mamanabank konto[/B], połowa pieniędzy po Iskierce poleci dla Estera, połowa na katowickie konto, będzie może dla Miodka na szczepienia, jak się jeszcze Maciaszek zgodzi, bo ona też wpłaciła.