Beaverko - dzięki, że zajrzałaś!
Nagłośnienie sprawy zawsze sie przyda.
Mam nadzieję, że skoro LILI próbuje wstawać, to jest to dobry znak..
Ależ musi ją boleć...:placz:
Trzymaj się dzielnie!
Ja jak zwykle wpłacam na poczcie, więc pieniądze zanim dotrą minie z dwa dni..
Postaram się coś od mamy skubnąć..