Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ło matko..to daleko..a z drugiej strony ..tak blisko... Matko, żeby ten DT wypalił...
  2. Wystawię go na następnym bazarku...:diabloti: W opcji "Kup teraz"..:diabloti:
  3. Skrzynka pusta.. Jeszcze chwileczkę i lecę spać... Jeszcze mi teraz Reksio zwymiotował na poduszkę.. Na szczęście nie moją tylko TZ-ta :diabloti: Ale już śpi jak aniołek.
  4. [quote name='Ingrid44'][B]Nie,Nie,nie napisalam tego zeby dostac uznanie. Chodzilo mi o to zeby wszystkie cioteczki na watku wiedzialy ze nie trzeba juz martwic sie o karme i inne rzeczy dla Blacki.[/B][/QUOTE] [B][U]Wiem[/U][/B] Ingrid!! Ale wiem też ile to znaczy, taka pomoc!! Należą Ci się wielkie DZIĘKI!! Bez dwóch zdań!!
  5. W Katowicach?? Ale blisko centrum? Czy to jakieś Piotrowice albo Janowy??
  6. A gdzie on przebywa dokładnie? Bo nie doczytałam?
  7. [IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/boksio/boksio%202.jpg[/IMG]
  8. Rzecz w tym, że ta dziewczyna napisala na wątku ktory nie jest tak licznie odwiedzany.. Może będziemy pierwsze, a może nie..może los Pręgusia ją wzruszy..tak jak nas...
  9. No to super. Ja napisałam na PW a Ty na maila. Czekamy. Ewentualnie jutro można zadzwonić...
  10. Przeczytałam w pierwszym poście, że wplaciłam trzy razy, więc czy ja teraz zalegam?
  11. Ja też wcześniej napisałam, na wszelki wypadek, ale tylko na PW.. Może napisz J_ulio też na adres mailowy?:oops:
  12. Na razie pusto na skrzynce... A ja już zasypiam... Nie pogniewacie się, jak jutro wstawię...:oops: No, jeszcze chwilkę jestem...
  13. Dokładnie. Poza tym, im dłużej w schronisku, tym gorzej. Żeby się mała całkiem w sobie nie zamknęła,,,
  14. No własnie...czyWiewiórka powiedziała czy zabierze Blacky i jeszcze jakiegoś psa? Tylko nie wiem, czy to rozsądne.. Czy Wiewiórka dałaby radę mając trzy psy...:shake:
  15. I o to chodzi!!! A na dodatek zima się zbliża.. Gdzie jej będzie tak dobrze jak u ludzi którzy ją kochają!
  16. No przecież podałam...:eviltong::eviltong:
  17. Ja jestem nawet biegła we wstawianiu fotek, ale na fotosiku mi już limit się prawie wyczerpał// No, ale jak się nikt nie zgłosi, to kilka jeszcze mogę wkleić..:diabloti: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Esterku! Buziaki!
  18. :calus::iloveyou::Rose::Rose::Rose: Ingrid - wielkie ukłony dla Ciebie !!
  19. Myszeńka...:shake: Chucherko, trzeba ją będzie dopieścić i dokarmić.. Mam nadzieję, że te wychudzenie to nie skutek choroby...
  20. Może w tym samym czasie będzie Laima po Babetkę?
  21. Z tego co mi wiadomo, Wiewiórka zabierze Blacky w poniedziałek!!!
  22. Piękne apartamenty!! Bądź szczęśliwy Vertusiu!!!:loveu::multi:
  23. Amida już jest w schronisku prawie dwa lata! :-(:shake:
×
×
  • Create New...