Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. :p :p :p :p :p Ściskam kciuki i czekam........
  2. Skoro Furciaczek ma doświadczenie, to poczekajmy co powie po rozmowie z Państwem. Trzymam kciuki mocno.
  3. A Tirana sie nie odezwała? Może smska jej napisz? Może nie ma dostępu do komputera?
  4. Czekamy na wieści! Babetko kochana - jeszcze momencik i wyjdziesz na słonko! A pogoda piękna!!
  5. Dzieki Laro za podpowiedź.. Zaraz założę mojemu mężowi konto na fotosiku.........:diabloti:
  6. To już dzisiaj!!!!!!!!
  7. Mała! Ja chce już zobaczyć zdjęcia Twojej uśmiechniętej mordki!:loveu:
  8. To już dziś!!!
  9. Ja mogę w sobotę ale do południa, albo w niedzielę, po południu. Dajcie znać.Będę tu zaglądać. Najlepiej zrobić grafik, tak myślę....
  10. A może juz domek znalazł?
  11. Napisałam kilka PW do osób z Katowic i okolic...może się ktoś odezwie... Matko...takie biedactwo...
  12. Napiszę do Lary, ona jest z Katowic. Dziewczyny, napiszcie w jakich godzinach ta rehabilitacja!! Spróbuje poprosić moją mamę.. Ona co prawda pracuje, potem jedzie do babci, ktora nie wychodzi z domu i wymaga opieki, ale może chociaż jeden dzień by mogla. [B][U]Napiszcie w jakich godzinach i gdzie to jest, proszę...[/U][/B]
  13. Zaraz poczytam wątek. W sobotę moglabym posiedzieć przy Biance w czasie rehabilitacji, mam czas tak do 15.00 mniej więcej.. Coś wymyślkę w każdym razie. Piszcie jakby co. Tylko ja jestem niezmotoryzowana, więc rehabilitacja myślę w Katowicach?
  14. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/02210093e841774e.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/215/02210093e841774emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/16783e43f9960b0e.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/214/16783e43f9960b0emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0c8d3c3949a6aa24.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/214/0c8d3c3949a6aa24med.jpg[/IMG][/URL]
  15. Już jutro - Babetko!!
  16. Mam zdjęcia. Zaraz wstawię. Dzięki Agnieszko!
  17. Bounty, zrobilam bazarek na trzy cele - w tym na Marsa. Jeżeli ktoś wybierze, że to na niego chce wpłacic, to będę Cie prosila o konto, a potem o informację, kiedy wysłać, to znaczy, czy pieniądze wpłynęły... Zdrówka dla Marsa..
  18. Możesz mi podesłać jakieś zdjęcia Belli, to wstawię, fotosik mnie blokuje, jeszcze chyba mam tylko 20 zdjęć do limitu...:shake:
  19. Pani Baco...skrzyneczkę mam pustą, z czego wnioskuję, że Kisiaraf wstawi zdjęcia.. To ja się pożegnam...Pa!
×
×
  • Create New...