Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. No właśnie!!!
  2. Mi się Babetka kojarzy z książką Siesickiej "Ludzie jak wiatr". Moja ulubiona kiedyś. No, to jak się zdecydujesz na Babetkę, to daj znać, Laima. A Ty psinko, wytrzymaj jeszcze dwa dni.. Potem już będzie ciepły kocyk i dużo miłości!
  3. Czekamy...ale ja muszę kończyć, bo mąż się na komputer "ciśnie"... Bez zrozumienia :angryy:
  4. A może Babetka?:oops: Iwonko - ona jest sama w klatce, w budynku schroniska na korytarzu. Ma ciepło! Przynajmniej tyle...
  5. Uff! Ja tez tylko na chwilę..ale..uff!:loveu:
  6. Ale masz męża Czarna!!!:loveu: Uściskaj go od Dogomaniaczek wszystkich!!:oops::razz:
  7. Zajrzyjcie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171828[/URL]
  8. Ja też!! Otwiera się Wam wątek?
  9. A to wątek Amidy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=142164[/URL]
  10. W poniedziałek [B]Laima[/B] zabiera małą do siebie na DT!!!! :loveu: :loveu: :loveu: Trzymajcie kciuki. Imię kruszynka otrzyma, jak[B] Laima[/B] ją zobaczy. Mała jest w klatce na korytarzu. Sama. I jest jej przynajmniej ciepło. To wiadomości od [B]Maciaszka.:loveu:[/B]
  11. Zaraz podeślę wątek.. A to wątek starowinki; napisałam do Laimy i powiedziała, że mogę jej założyć wątek. Imię nada jej jak ją zobaczy w poniedziałek. Zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13350598#post13350598[/URL]
  12. [CENTER][B]04.12.09. - BABETKA W SWOIM DOMU!!!!:loveu:[/B][B]Dzięki Laimie, Opiekunce Babetki, Anasharowi i Reyes!!![/B] [B]DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] [B]26.10.09 - sunia już u Laimy!!!!:loveu:[/B] [B]Ze schroniskowej klatki, trafiła do domu, gdzie jest otoczona troskliwą opieką.[/B] [B]Maleństwo ma 1.5 roku, może 2 lata.[/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/36760.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup3/36760.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][B]NOWE ZDJĘCIA NA STRONIE 5!!!!!![/B][/CENTER] [CENTER][B]Wydatki:[/B][/CENTER] [CENTER][SIZE=1]Za badanie, odpchlenie, odrobaczenie, lek osłonowy na śluzówkę jelit + 2 zastrzyki (w tym antybiotyk - ma podwyższoną temp.) [B][U]45 zł.[/U][/B] [/SIZE] [SIZE=1]Szeleczki i smycz - podarunek od Laimy.[/SIZE] [SIZE=1]Convelescence -[B][U]8 PLN[/U][/B][/SIZE] [SIZE=1]Wizyta u weterynarza 27, 28, i 30.10 [U][B]- 40 PLN[/B][/U][/SIZE] [SIZE=1]badanie lab.[B][U] - 15 PLN[/U][/B][/SIZE] [SIZE=1]tabletki osłonowe na jelita [B][U]-5PLN[/U][/B][/SIZE] [SIZE=1]Bactrim [B][U]- 12 PLN[/U][/B][/SIZE] [SIZE=1]Furagin [B]-[U] 15 PLN[/U][/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=1][B]Wpływy:[/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=1][B][U]100 pln[/U][/B] - Z KONTA KATOWICKIEGO.[/SIZE] [SIZE=1][B][U]15 PLN[/U][/B] z mojego bazarku[/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=1][B]Saldo[/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=1][B][U]-25 PLN[/U][/B][/SIZE][/CENTER]
  13. Ja też myślę, że można poczekać do czasu, aż dowiemy się ile mniej więcej ma lat, jak się zachowuje w stosunku do ludzi i innych zwierząt, no i w ogóle, jakim jest psem. Żeby moc osobom, które będą pisać i dzwonić( oby takie były) móc coś o psinie konkretnego powiedzieć.
  14. Głupi by się nie denerwował... Ja tam zawsze mam troche stracha, że.. No, ale nie piszę już, żeby nie zapeszać!
  15. [quote name='maciaszek']Widziałam ją wczoraj. Myślę, że doczeka. Siedzi w klatce na korytarzu. Ma ciepło i jest sama. Na dt bierze ją Laima z Krakowa. Potwierdziła mi to właśnie na PW :).[/QUOTE] Ja mojego Reksia z tej klatki na korytarzu zabierałam trzy lata temu!!! Jutro, czyli 24.10 jest trzecia rocznica!!!
  16. Maciaszku, czy Laima założy wątek małej? Czy może staruszka już ma? Wiewiorko - ukłony dla Ciebie i przed Tobą!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Może Amidka znalazłaby miejsce u Ciebie?
  17. [quote name='maciaszek']Wygląda na to, że będzie dt dla starowinki :). Jedna dogomaniaczka jest chętna na jej wzięcie na tymczas, ale w Katowicach będzie w poniedziałek...[/QUOTE] Teraz dopiero przeczytałam! Starowinka doczeka do poniedziałku?
  18. Wiewiorko kochana - szałowo by było!! Tak mi żal tej małej!!! Blacky zresztą też.. Czekamy na wieści!!
  19. Bo to fajny synek jest!:loveu:
  20. Agata zaczyna paznokcie obgryzać!!:diabloti:
  21. Też tak myślę!!
  22. Podziel się posiłkiem: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6fed70c2c614ad75.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/214/6fed70c2c614ad75med.jpg[/IMG][/URL]
  23. Tosinkowe oczy...nie da się przejść obojętnie! [URL="http://img199.imageshack.us/i/tosiek034.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1661/tosiek034.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...