-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
OK. To wpisuję w drugi post. -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Uściskaj Marleya !!! Dzisiaj powinny być wpłaty kolejne :-) Bazarkowa i moja ;-) -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ja mu dzisiaj zaczynam robić ogłoszenia!!!! Piękne ma usteczka i nosek!!!! -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=sienna]Majqo!!! Dziękuję!!!!!! MOC!!!!!!!!!!!:multi::multi::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] -
Czekamy do jutra zatem....
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jeszcze sunia od Toyoty i sunia od Malawaszki. Ale na razie nie mam konta. Dziękuję. -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Podziękowania dla męża Majqo! Mnie jutro nie będzie. Do środy. W pilnych sprawach - wiadomo - proszę o telefon. -
Piękne wieści!!!!!!
-
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty! Wpisałam w drugi post. -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
UAKTUALNIAM WPŁATY : [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]10 PLN – Marta1990 – konto podałam, [B]WPŁACONE[/B]. 20 PLN – Mysza2 – konto podałam, [B]WPŁACONE[/B].[/COLOR][/FONT] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]50 PLN – Jasza - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]25 PLN – asl – z bazarku - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]24 PLN – Kasia w201 z bazarku - [B]WPŁACONE[/B].[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]15 PLN – Ania_i_Kropka – 15 PLN z bazarku - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]100 PLN – podarowała Karolina – osobiście.[B]WPŁACONE[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]5 kg. Karmy suchej i puszki – podarowała Iwonamaj.[/FONT][/COLOR] -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Mamy informację od weta::-) Wścieklizna 20zł Wirusówki 68zł Szczepienie w weekend, dobrze zrozumiałam? Poproszę potem o wklejenie zdjęć z książeczki dla porządku :-) -
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
Jasza replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Zapisuję maluszki. Brawa dziewczyny. -
Ludzie żyją byle jak....to prawda. Zbyt często to jest prawda....
-
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Jasza replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Noooo...wiem coś o tym. -
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
Jasza replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam takie wątki :-) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Wiem ,ze moze to nie pasuje ,ale takie postawy wsród młodzieży trzeba nagradzać,moze choc skromna dyszka trafi do fundacji dla młodego człowieka ,który narażał życie ,dla ratowania psa. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216272-uratowa%C5%82-psa-przed-%C5%9Bmierci%C4%85-m%C5%82ody-harcerz-zr%C3%B3bmy-mu-niepsodziank%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/216272-uratowa%C5%82-psa-przed-%C5%9Bmierci%C4%85-m%C5%82ody-harcerz-zr%C3%B3bmy-mu-niepsodziank%C4%99[/URL] Bardzo się cieszę ,ze Dunia już ma szczęśliwy dom.[IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/emoty/emoty021.gif[/IMG][/QUOTE] Przelejemy dyszkę? :-) I jeszcze sunia u Malawaszki - zostaje 65 PLN... Co Wy na to? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215966-Mała-stara-sznupka-zaćma-jaskra-głuchota-i...-kochane-psie-serduszko-szuka-DS[/URL] -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Jasza replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Taaa, gdyby nie Reksio - pewnie tak. Gdyby nie 34 metrowe mieszkanie - pewnie tak. Gdyby nie mąż - pewnie tak... Ech.... Ogłaszasz ją już? -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Jasza replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
To życzę jej wspaniałego, dobrego domu. Mi serce mięknie jak patrzę na nią. -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Jasza replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się napatrzeć na nią.... I przepraszam, że znowu Misia, ale tak niesamowicie mi ją przypomina... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1e646f4d1db24ad5.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1139/1e646f4d1db24ad5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/911161b9b01069e3.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1139/911161b9b01069e3gen.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję Roszpunko, że malutka u Ciebie zostaje? :-) -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
On miał ostatnio tyle rżnych przeżyć, że pewnie przeżywa... Musi troszkę czasu upłynąć, zanim się poczuje pewniej. Ciekawe jak na spacerku... A w domu się nie załatwia? U Karoliny i rodziców Jolanovi wszystko było ok. Mam nadzieję, że zachował "dobre maniery".