Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. A ja dostałam tajemniczego trzysłówkowego maila w sprawie Szagiego....;-) Odesłałam do Andzike. [I]Idę do Mikusia, ale się boję...:-([/I]
  2. Chauwa - w nocy się śpi ;-) A jak relacje Loli i Fortuny z chłopakami?
  3. I ja się melduję u Szewa. "Znam go" z allegro Lilki. :-)
  4. Tylko się domyślam....:-)
  5. No, od soboty to tylko dzień jutrzejszy nas dzieli :-) Furminator - fajna sprawa w kwestii firanek ;-)
  6. Na zdjęcia poczekamy :-) A będą relacje z nowego domu Żabki? To blisko Ciebie?
  7. Kolejna uratowana! Brawo Malagos!
  8. I ja zaglądam. Kiedy malutka jedzie do Malagos? [I]Toyota - nie wiem czy Feliksik przelała już pieniądze, bo nie ma Jej na Dogo.[/I] [I]Ale PW wyslałam.[/I]
  9. A jedziecie popołudniu?? Myślałam, że może już po.
  10. [quote name='Mysza2']Ja się Ninuś naprawdę nie śmieję z inwalidztwa, tylko widziałam tą ekipę w realu i oczami wyobraźni zobaczyłam tą akcję :):) A te psiaki są super mimo a może i z powodu inwalidztwa. I są piękne jak się umie patrzyć nie tylko oczami.[/QUOTE] Ja widziałam tylko oczami wyobraźni, ale wystarczyło, żeby się uśmiechnąć od ucha do ucha :-)
  11. I ja zaglądam z nadzieją na nowe wieści.....
  12. A może Hugar?:oops: Znany pies-ratownik? Choc, po zastanowieniu - Syriusz brzmi dobrze. Niepospolicie i pasuje do niego.
  13. Ja mam lęk wysokości chyba, bo mi słabo trochę jak tylko patrzę na te zdjęcia... Widok przesmutny....
  14. Cuuuudna! I postawa myśliwska, jak Pluto w bajce ;-)
  15. Czekamy!!!!!
  16. Nie dziwię się, że zostaje ;-) Jak go nie kochać. A łapeczki, w porównaniu z tym jak wyglądały kiedyś - na medal!
  17. Mały ma świetne uszka. Wydoroślał ;-) Syriusz mi się podoba - tylko czy czasem nie zostanie potem Syrkiem ;-)
  18. Zaglądam do Inki, przesyłam uściski wirtualne najpiękniejszej dziewczynce na Dogomanii :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...