-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Tak, komuś wierzyć musimy...do serca i głowy ludziom nie zajrzymy.:-(
-
Żabka - ofiara okrutnej pseudohodowli , już znalazła cudny dom ! :)
Jasza replied to wagens's topic in Już w nowym domu
?????????????????? Ale wieści!!! -
Maleńka Sunia - kolejna ofiara wyrzucona z samochodu - jest w DT
Jasza replied to henikar's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images39.fotosik.pl/1137/cb9f660c84610fb1.jpg[/IMG] -
Misi nie uratowaliśmy, Gabik za TM, Franki za TM
Jasza replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy Franki jest zdrowy?? -
Ludzie kłamią, albo mówią coś dla świętego spokoju....czasami boję się chodzić na wizyty przedadopcyjne...bo boję się, że coś przeoczę i powierzę psa nieodpowiednim ludziom....
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Tak, nie wpłacaj, dziękujemy za pomoc!!! -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
_Lara - ogłoszenia - jak najbardziej!!! Już z gory dziekuję!!!! -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Tak, fotki koniecznie, szczepienie i ruszamy z ogłoszeniami! Figu trafiła bez problemów? -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasiaw201']Tak to super, że już dojechał, w jakim on moze byc wieku, bo podobno już nie dziecko?[/QUOTE] Nie dziecko, ale zdarza mu się sikać jeszcze jak dziewczyna ;-) -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ja nie mogę teraz zadzwonić...... cholender.... Mam nadzieję, że wszystko dobrze a nawet lepiej.... Chauwo, jak ogarniesz towarzystwo pisz jak tam. -
Ale się cieszę!!!! Kochane, podajcie konto Feliksik albo mi na PW i piszcie jak tylko mała będzie bezpieczna!!! Dziękuję Wam!! Toyota, jak malutka będzie miała na imię?
-
Toyota, Malagos, Khasiiiar - jesteście wielkie!
-
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Na razie nie mam drugiego postu ( napisałam do Maupy) więc wklejam tutaj: [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Rozliczenia: 24.10.2011r. Poniedziałek.[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]10 PLN – Marta1990 – konto podałam, jeszcze nie wpłynęło.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]20 PLN – Mysza2 – konto podałam, jeszcze nie wpłynęło.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]50 PLN – Jasza - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]25 PLN – asl – z bazarku - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]24 PLN – Kasia w201 z bazarku - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło [/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]15 PLN – Ania_i_Kropka – 15 PLN z bazarku - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]100 PLN – podarowała Karolina – osobiście.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]5 kg. Karmy suchej i puszki – podarowała Iwonamaj.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Jeszcze nie wiem ile Figu za transport....[/FONT][/COLOR] -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Jasza replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
...nie zejdą z narożnika...chmmm...to znaczy, że wyprawy do ds nie przewidziano.... -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że Tobiaszkiem się polubią. -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Może jest w drodze...prowadzi i nie może odebrać... Z bazarku będzie kolejna wpłata - 24 PLN. Napisałam do Maupy o przydzielenie drugiego postu. Będę wpisywać rozliczenia. -
Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
To czekamy. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']Znalazłam kolejną ślepą bidę!!! Jutro Budrysek musi zabrać ze schroniska!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216486-Wyrwana-noga_Zagłodzony_Ślepy-STARUSZEK_-Dom-Tymczasowy_środki-za-operację!URATUJMY[/URL][/QUOTE] Myslę, że 300 PLN - podarujemy. I dla bezimiennej suni, ktorą zabiera Toyota - także, to będzie koniec Duniowego spadku. Zotanie kilkadziesią zlotych....to jeszcze zobaczymy. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='barbarela']Witam wszystkich, tu nowa rodzina Duni :) Dunia ma sie bardzo dobrze w nowym domu, widac,że jest szczęsliwa, lubi spać w łóżku i jest grzeczna. W domu już nie siusia na podłogę, ładnie wychodzi na spacerki. nie odstępuje mnie na krok i niestety panicznie boi się zostać sama w domu(płącze, wyje i szaleje), dlatego na razie chodzi ze mną do pracy. Ale mamy nadzieję, że z czasem sie nauczy zostawać sama, gdy zrozumie, że to juz jest jej dom i nikt jej nie zostawi. Nauczyła się już jezdzić w samochodzie, nie panikuje a nawet sama do niego wsiada. Dunia uwielbia być głaskana po brzuszku:) w późniejszym czasie umieścimy kilka zdjęć jeżeli macie jeszcze jakies pytania to chetnie na nie odpowiem, Pozdrawiam, Barbara[/QUOTE] Witamy Pani Basiu!!! Dziękujemy za wieści i czekamy na zdjęcia!!! -
3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))
Jasza replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zaglądam poniedziałkowo. Uściski dla Groszka.