Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Tak, komuś wierzyć musimy...do serca i głowy ludziom nie zajrzymy.:-(
  2. ?????????????????? Ale wieści!!!
  3. [IMG]http://images39.fotosik.pl/1137/cb9f660c84610fb1.jpg[/IMG]
  4. Ludzie kłamią, albo mówią coś dla świętego spokoju....czasami boję się chodzić na wizyty przedadopcyjne...bo boję się, że coś przeoczę i powierzę psa nieodpowiednim ludziom....
  5. Tak, nie wpłacaj, dziękujemy za pomoc!!!
  6. Pajączek wędrujący trapił też Dunię. Frontline się z nim rozprawił i nie ma ani śladu . Co do przyklejenia - Miśka tak miała ROK a i teraz nie jest jakoś bardzo...ode mnie "odrębna"..;-) Mimo to trzyma sztamę z Reksiem. Życzę Bajeczce kochanego domu - zapsionego i zakoconego również ;-)
  7. _Lara - ogłoszenia - jak najbardziej!!! Już z gory dziekuję!!!!
  8. Tak, fotki koniecznie, szczepienie i ruszamy z ogłoszeniami! Figu trafiła bez problemów?
  9. [quote name='Kasiaw201']Tak to super, że już dojechał, w jakim on moze byc wieku, bo podobno już nie dziecko?[/QUOTE] Nie dziecko, ale zdarza mu się sikać jeszcze jak dziewczyna ;-)
  10. Ja nie mogę teraz zadzwonić...... cholender.... Mam nadzieję, że wszystko dobrze a nawet lepiej.... Chauwo, jak ogarniesz towarzystwo pisz jak tam.
  11. Ale się cieszę!!!! Kochane, podajcie konto Feliksik albo mi na PW i piszcie jak tylko mała będzie bezpieczna!!! Dziękuję Wam!! Toyota, jak malutka będzie miała na imię?
  12. Toyota, Malagos, Khasiiiar - jesteście wielkie!
  13. Na razie nie mam drugiego postu ( napisałam do Maupy) więc wklejam tutaj: [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Rozliczenia: 24.10.2011r. Poniedziałek.[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]10 PLN – Marta1990 – konto podałam, jeszcze nie wpłynęło.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]20 PLN – Mysza2 – konto podałam, jeszcze nie wpłynęło.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]50 PLN – Jasza - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]25 PLN – asl – z bazarku - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]24 PLN – Kasia w201 z bazarku - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło [/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]15 PLN – Ania_i_Kropka – 15 PLN z bazarku - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]100 PLN – podarowała Karolina – osobiście.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]5 kg. Karmy suchej i puszki – podarowała Iwonamaj.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Jeszcze nie wiem ile Figu za transport....[/FONT][/COLOR]
  14. ...nie zejdą z narożnika...chmmm...to znaczy, że wyprawy do ds nie przewidziano....
  15. Mam nadzieję, że Tobiaszkiem się polubią.
  16. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Poproszę o podanie konta na PW do Feliksik. Z Duniowego spadku przelejemy 300 PLN dla staruszka. Kiedy pieniądze wpłyną, poprosimy o informację na wątku Duni: http://www.dogomania.pl/threads/208690-Dunia-MA-DOM!!-Najlepszy-na-świecie!!!-Dziękujemy!!/page83 Dziękuję, że go uratowałyście i walczycie!
  18. Malwa, to my dziękujemy a poinformowanie o tym nieszczęściu.
  19. Może jest w drodze...prowadzi i nie może odebrać... Z bazarku będzie kolejna wpłata - 24 PLN. Napisałam do Maupy o przydzielenie drugiego postu. Będę wpisywać rozliczenia.
  20. [quote name='MALWA']Znalazłam kolejną ślepą bidę!!! Jutro Budrysek musi zabrać ze schroniska!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216486-Wyrwana-noga_Zagłodzony_Ślepy-STARUSZEK_-Dom-Tymczasowy_środki-za-operację!URATUJMY[/URL][/QUOTE] Myslę, że 300 PLN - podarujemy. I dla bezimiennej suni, ktorą zabiera Toyota - także, to będzie koniec Duniowego spadku. Zotanie kilkadziesią zlotych....to jeszcze zobaczymy.
  21. Ja też...Feliksik - jak myślisz? 300 PLN? To będzie już chyba koniec Duniowego spadku.
  22. [quote name='barbarela']Witam wszystkich, tu nowa rodzina Duni :) Dunia ma sie bardzo dobrze w nowym domu, widac,że jest szczęsliwa, lubi spać w łóżku i jest grzeczna. W domu już nie siusia na podłogę, ładnie wychodzi na spacerki. nie odstępuje mnie na krok i niestety panicznie boi się zostać sama w domu(płącze, wyje i szaleje), dlatego na razie chodzi ze mną do pracy. Ale mamy nadzieję, że z czasem sie nauczy zostawać sama, gdy zrozumie, że to juz jest jej dom i nikt jej nie zostawi. Nauczyła się już jezdzić w samochodzie, nie panikuje a nawet sama do niego wsiada. Dunia uwielbia być głaskana po brzuszku:) w późniejszym czasie umieścimy kilka zdjęć jeżeli macie jeszcze jakies pytania to chetnie na nie odpowiem, Pozdrawiam, Barbara[/QUOTE] Witamy Pani Basiu!!! Dziękujemy za wieści i czekamy na zdjęcia!!!
  23. Zaglądam poniedziałkowo. Uściski dla Groszka.
×
×
  • Create New...