Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Chauwa, przymierzając się do ogłoszeń....jak byś mogla w kilku słowach napisać jaki jest Marley i do jakiego domu powinien trafić? Czy to za wcześnie? [I](Przelałam 50 PLN dla malucha).[/I]
  2. Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby Maciejka dał radę!!! Dziękujemy za wieści Emiś.
  3. Malagos, Ty zbierasz na małą? Ma już jakieś imię? Komu przelać pieniądze?
  4. M&S a nie możesz jakoś...zaprosić Nutusi z Bajką na kawę? I przedadopcyjną? ;-)
  5. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłoby cuuuuudnie!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: Przydadzą się do ogłoszeń!!
  6. A ja poproszę o zdjęcia "zgryzu"!! ;-) Cześć wszystkim!
  7. Powklejam, dla leniwych..;-) [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7493/zdjcie025m.jpg[/IMG] Słodziak! [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1599/zdjcie036t.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6586/zdjcie040d.jpg[/IMG] "Dupki" ;-) [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2481/zdjcie041v.jpg[/IMG]
  8. Nawet nie wiem czy ją ogłaszać, bo ona tak bardzo się boi....
  9. Selenga :loveu::loveu::loveu: Zuzlikowa - dziękuję za konto, nie doczytałam :oops: Hania już chyba wpłaciła. Dziękuję Wam za Niego!
  10. Do jutra. Oby się udało. Malutka jedzie do kkasiiiar a potem do Malagos?
  11. Czy Maciuś jest nadal w klinice? Zostaje u Emiś? Macie już DT?
  12. Malawaszko,wyślę Ci PW.
  13. [FONT=Arial Black]Imię: Marley[/FONT] [FONT=Arial Black]Płeć: pies[/FONT] [FONT=Arial Black]Wiek: około roku[/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 4.5-5kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: DT u Chauwy - okolice Warszawy.[/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: nie.[/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: wstępnie - ok.[/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psów: łagodny, lubi się bawić. [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotów: ok.[/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: Marley błąkał się około miesiąca na jednym z osiedli w Sosnowcu. Został uratowany przez Karo, obecnie przebywa w DT w okolicach Warszawy. Dogaduje się z kotami i większością psów. Uwielbia przytulanie, ładnie chodzi na smyczy, nie załatwia się w domu. Wychudzony...:-([/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: łagodny, lubi się bawić, ma dobry kontakt z człowiekiem.[/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: 514 518 167 [email protected][/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/216287-Mocno-Miniaturowy-Wy%C5%BCe%C5%82ek-%29-Marley-szuka-domu
  14. Szukam wątku Mikropsiaków i nie potrafię znaleźć..... Edit, Andzike mi podała, wkleiłam, na razie tak wstępnie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-ogłaszając-swoje-MIKRUSY-pamiętajcie-o-innych-które-cierpią!/page171[/URL]
  15. Podałybyście mi wątek mikropsiaków? Bo Marley jak się okazuje, waży niespełna 5 kilo....;-)
  16. [quote name='chauwa']Żeby Wam przybliżyć jego rozmiary zrobię o ile się da(o ile Marley pozwoli) zdjęcie przy kocie perskim, rozmiary te same co kot :D idę, idę, idę.... Dogo wciąga jak makaron spaghetti :p[/QUOTE] Idź, idź, masz co robić ;-) Uściskaj Marleya i mu powiedz, że teraz już będzie tylko lepiej :-)
  17. Te większe szelki to może przekaż jeżeli komuś się przydadzą. Może do schroniska?
  18. Ale, że Marley jest mniejszy niż Tobiaszek...to bym nie pomyślała... Aaaa! I to mi przypomniało, że mam go wkleić na mikropsiaki!
  19. A to przyjaciele Marleya: (Mam nadzieję, że mogę?) [IMG]http://zapodaj.net/images/59a53c702cc0.jpg[/IMG]
  20. Bardzo proszę, koniecznie te panele zamontujcie, bo się mały wybierze na przechadzkę.... Zresztą, ma dzisiaj obiecany spacer, prawda ;-) A my - zdjęcia.:cool3: Chauwo - bardzo, bardzo dziękuję za wszystko!:loveu:
  21. Wszyscy potrzebują ciepła :-) [URL]http://www.joemonster.org/filmy/39095/Wszyscy_potrzebuja_ciepla[/URL]
  22. Rozmawiałam Chauwą. Marley szaleje, próbuje się przecisnąć pod bramą. Chodzą gęsiego po podwórku i obsikują co się da. Tobi okazuje się być mimo swego szczenięcego wieku dwa razy większy od Marleya.... Zaczepia go i zaprasza do zabawy. Marley jest malutki, waży około 5 kilo....:crazyeye: I chudziutki bardzo.:shake: Dalsze wieści popołudniu. Aaaa! Marley dostał tabletkę na robaki i krople na pchełki.
×
×
  • Create New...