Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Malutka jest pilnowana, ale bardzo się boi....tam niestety pracuje sporo osób i ciągle się zmieniają.... Sunia panicznie reaguje też na dzieci...boi się jeść.... Mam więcej zdjęć, zaraz powklejam...
  2. Toyota, jeżeli zabierzesz małą, tak jak pisałam przelejemy pieniądze Duniowe. Podaj konto na PW. Trzymam kciuki, żeby nic się złego nie przydarzyło i żeby malutką udało się szybko zabrać.
  3. Zdrówka Nutusiu. I zaczyna się przewidziany "wyścig" po Bajkę ;-)
  4. Przepraszam Was wszystkich za moją wczorajszą nieobecność. Ogarnęłam się i jestem. Chauwo - maluch już u Ciebie?? Jak tam??? Karo - dziękujemy za wszystko, za pieniądze dla małego również. Rozliczenia będę wpisywała w drugim poście. Z bazarku wpłynie Chauwo na Twoje konto 25 PLN i 10 PLN od Marty. Czekam na wieści.
  5. To szeleczki od Taks, kiedyś Reksio w nich chodził, ale tylko ze mną, bo mąż się wstydził ;-)
  6. Chyba ja...ale dałam też brązowe...tylko za duże...te były najmniejsze...;-)
  7. Suni bez imienia przydałby się tymczas....malutka ma dopiero 7-8 miesięcy....
  8. Malutka nie chce jeść.... Jest nadal mocno wystraszona... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1f59eb8963f1c797.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1134/1f59eb8963f1c797gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/40f20bd477f26916.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1134/40f20bd477f26916gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9cac36069c4957e1.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1167/9cac36069c4957e1gen.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1129/34580a5c2a0a9a47.jpg[/IMG]
  9. Doszły, doszły :-) Odwieczne pytanie - czy rudemu dobrze w różowym ;-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/942f004260f08444.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1167/942f004260f08444gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/db4dd4d97e8175b1.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1167/db4dd4d97e8175b1gen.jpg[/IMG][/URL]
  10. Dziękujemy Martika !!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Ciekawe jak tam Dunia??? Na razie nie dzwonię, czekam na wpis Pani Basi i Duniowej rodziny.
  12. To czekamy na Andzike...chyba, że wwyślesz Jolu na mój mail? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Rozmawiałam z Chauwą, czeka na Marleya. Internet powinna miec już dzisiaj, tylko wolniejszy. Karolinie podałam numer do Figu, żeby sie umowiła na jutro, na razie Figu ma wyłączony telefon. Finanse: Moje 50 PLN, Mysza2 - 20 PLN, Marta - 10 PLN, z bazarku - przynajmniej na razie - 20 PLN, plus karma od Iwonki - jedzie z Marleyem?
  13. Bazarek gotowy, zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216425-Kolczyki-sukienka-Camaieu-bluzeczka-nietoperz-i-narzuta-dla-Marleya-KT[/URL].
  14. Jest skarbnik, uzbieramy i pieniądze! Damy radę! Byle tylko się lepiej poczuł!
  15. Wysoka Piegusko - masz przeuroczy nick. Widzę światełko w tunelu dla malutkiej!
  16. [quote name='Jasza']Ok. Pieniądze trzeba wydawać a nie kisić. Proponuję 100 PLN. Co Wy na to?[/QUOTE] Nikt się nie wypowiedział, pieniądze potrzebne na cito, zaprraszamy do malutkiej. Haniu - przelejesz 100 PLN? Ingo, jak pieniadze dotrą to proszę potwierdź na wątku Duni. Więc: 1. 300 PLN - dla Maciusia. 2. 300 PLN - dla Trusi 3. 100 - dla Mimi. Czekam na decyzję Toyoty co z bezimienną suczką....
  17. Cześć Ci. Myślę, wiesz....
×
×
  • Create New...