Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. O mamo....a co z Fortuną i Lolą? Co z resztą psów u Anety?
  2. Neska jest u Pani Celinki - u której była Dunia! DT - marzenie!
  3. Z tymi brodami wyglądają jak papasmerfy ;-)
  4. Poczęstuję się banerkiem. Cześć Masza!
  5. [quote name='malawaszka']i dlatego własnie Pani Tolciowa jest Wyjątkowa :loveu:[/QUOTE] Wyjątkowa Pani i wyjątkowy pies :-)
  6. [quote name='felka']i Rufi ma nawet swoją świnkę morska! :D ;)) :)))))))[/QUOTE] Chyba jest nawet jej wielkości ;-)
  7. Gumtree: [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Malutki-szczeniak-suczka-szuka-domu-W0QQAdIdZ330252168[/URL] Morusek: [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/81181/Malutki-szczeniaczek---Neska-szuka-domu!/[/URL]
  8. Zrobię jej zaraz Gumtree i Karuska. Imię???? Javena, troszkę tekst zmieniłam, może być?? [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pan odjechał. Ona została. Sama na pustym parkingu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Może to Cię zdziwi , może zaszokuje, może tylko wzruszysz ramionami –[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]tyle przecież tragedii dookoła…. ale dla tej malutkiej suczki prawdziwą tragedią jest to , [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]że straciła dom, mamę , która się nią opiekowała, i człowieka, któremu ufała.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3].Została skazana na śmierć głodową , lub pod kołami samochodu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na szczęście w okolicy pojawiły się dzieci , które to widziały. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zabrały kruszynkę i uratowały jej życie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Suczka jest w domu tymczasowym ,ale szuka kogoś, kto podaruje jej prawdziwy dom, w którym będzie czuła się bezpieczna i kochana.[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Malutka ma dopiero dwa miesiące, jest zdrowa, lubi się bawić i przytulać – jak to psie dziecko [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman]Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Kontakt w sprawie adopcji:[/FONT] [FONT=Times New Roman]694-481-520[/FONT]
  9. O mamo, Maszka podbija świat jeszcze zanim się ją na dobre oglasza.... Potrzymam, a co...:-)
  10. Malutka ma juz imię? Jutro zrobię jej ogłoszenia, w pracy mam lepszy i szybszy komputer. Sunia wygląda identycznie jak moj Reksio kiedy był malutki....jest piękna! Wtatara - na kogo namiary? Na Ciebie? Na Panią Celinę? Jaki tekst? Ile suczka ma? Dwa, dwa i pół miesiąca? Będzie chyba mała docelowo?
  11. I ja zapisuję. Będę kibicować Miśkowi w poszukiwaniach najlepszego domu. Szczęściarz.
  12. Koty świetne! A Rufi na kazdym kolejnym zdjęciu się wydaje mniejszy....
  13. Aaaa, i chciałam zapytac ile może ważyć? Może podesłać na mikropsiaki?
  14. Faktycznie, trzeba by poczekać na sterylizację...ale z drugiej strony...to jeszcze dwa miesiące...bo chyba taki czas po zakończeniu cieczki jest zalecany jeżeli chodzi o zabieg... Więc może jednak ją poogłaszać? Nie wiem... A czy ona jedzie do Malagos, czy zostaje u Ciebie?
  15. Luna, Szagi, Drops, Lara... pomieszałyście :roll: Wszystkie mają miny boskie, a Szaguś - Andzike wybacz, bo Fragles mi się podobał bardzo - zdecydowanie wyprzystojniał po tym obcinaniu.:loveu::loveu::loveu: Malawaszko - Drops to ten z bardziej kędzierzawą brodą??? Uszu o kształcie płatków róży na boga nie rozpoznam....:roll::p
  16. Czekamy :-) Zapas pluszaków na Tolę czeka? (Jak oko reaguje na światlo, to chyba bardzo dobry znak, prawda? :-) )
  17. Widać na pierwszy rzut oka, że się u Was dobrze i bezpiecznie czuje :-)
  18. Zerduszko, a gdzie taki tor? Mozna przyjechac i sobie...poćwiczyć? Jesteście obłędne :-) A Sadie w tym czasie obserwuje? Próbowała kiedyś się tak bawić z Tobą?
  19. Film z Pestką - przerażający. Nie zdawałam sobie sprawy, ze ona boi się aż tak bardzo....
  20. Aaaaa! A ja w czwartek popołudniu jestem na kawie u Bajki! :-) :-) Piękna jesienna Maja: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a687b08c34227703.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1174/a687b08c34227703gen.jpg[/IMG][/URL]
  21. Aaaaaaaaaaaaaaa! Poznamy go?? ;-)
  22. Ewo - jeden wątek - kilka psich historii z pięknym zakończeniem. Ukłony!
×
×
  • Create New...