-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Reksio choinki się nie bał, był tylko zdziwiony kiedy ją stawialiśmy i stroiliśmy. Ale Miśka jest wariatka i nie wiem co byśmy zastali przychodząc z pracy... Jakiś czas w kącie pokoju stał renifer pluszowo-druciany. Stał i stał, czasami jak się Misia nakręcila i szalała to rozglądała się po pokoju, dostrzegała go, biegła w te pędy i porywala biedaka na wersalkę tarmosząc po drodze. Zabierałam, mówiłam "nie wolno" i odstawiałam. Ostatnio w miejscu renifera ( dość sporego, czterdziestocentymetrowego) postawiłam wazon Babci. Wielkości reniferka mniej więcej. Piękny, malowany, z uszkami, jak grecka waza. I oczywiście podczas niedawnych wygłupów, kulka podbiegła do wazonu i spodziewając się reniferka, chwycila zębami za uszko i probowala przetransportować na wersalkę.... Zareagowalam w ostatniej chwili, choć przyznaję, że i Misia była lekko zdziwiona...;-) Tak więc wizja choinki w kawałkach i łóżka usłanego zielonym sztucznym igliwiem...przeraziła mnie na tyle, by choinki nie stawiać ;-) Ogonki pozjadały już dokumentnie wszystkie gwiazdkowe prezenty ( wczoraj dwa ostatnie kawałki tchawicy). Za to ja dostałam na urodziny dwie nowe flexi ;-) więc to tak jakby nasz wspólny prezent. Moja mama im na pewno przygotowała paczki ogromniaste, poza tym dla nich największym prezentem jest opłatek i karp :) -
Nie ma to jak znać swojego psa na wylot ;-)
-
Wyjaśniam - [B]Karolina & Cecylia[/B] to DT w ktorym była Florka, Dudzia ( z obory Arktyki), "moja" ślepa Dunia i teraz mała Neska. DT najlepszy na świecie, , ręczę głową ;-) [B]Wtatara[/B] to koleżanka Pani Cecylii i Jej córki Karoliny. Zaproponowała DT dla suni z parkingu ( jej wątek w moim podpisie) ale w tym przypadku mała Lenka ma już DT. Zaproponowalam Wtatarze sunieczkę na wątku której jesteśmy i [B]czekamy na decyzję DT.[/B] DT jest bezpłatny, ale za [B]zwrot kosztów związanych z wyżywieniem i weta.[/B] Ja ze swojej strony oferuję pomoc finansową, ogłoszeniową... Mogę też podesłać malej flexi.
-
Porzucili mnie na parkingu i już nie wrócili! - pomożesz mi przetrwać?
Jasza replied to Figanna's topic in Już w nowym domu
Trzymamy oczywiście. -
Paluszek - potrącony, połamany, choroba Perthesa - MA DOM, zostaje w DT
Jasza replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Co u Paluszka-Tofika? Szykują się pierwsze fajne święta w jego życiu :-) -
Goldi trzęsąca kruszynka pomóżmy bo nie przetrwa zimy
Jasza replied to kajak's topic in Już w nowym domu
Brawa Kajak dla Ciebie :-) -
Przepraszam, że mnie tutaj tak mało. Dunieczka, już po cieczce tak? Ogłaszamy?
-
Zaglądam, żeby oczy nacieszyć :-) Prezenty dla Caillou już są?
-
Jak tam przygotowania do świąt? :-) Prezent dla Nelki jest? Może jakaś guzikowa poducha? ;-)
-
Oj tam, oj tam. U Pakusia dobrze? Pani nie dzwoniła? ;-) Odpukuję...
-
Cześć Gajeczka :-) Szykujecie się do Świąt?
-
Dobrze mieć takie koleżanki :-)
-
Witamy Karolina iCecylia!!! mała jest w Krakowie. Awit - może [B]Ludkę[/B] można by było poprosić, Ona mieszka w Warszawie i wozi koty PKP - wiozła kiedyś "moją" Florkę z DT u [B]K&C[/B] właśnie, do DS do Warszawy. Koszty takiego transportu są niewielkie, a Ludka jest świetną dziewczyną i na pewno się malutką dobrze zaopiekuje. O ile Pani Celinka i Karolina się zgodzą oczywiście.
-
Oczywiście, że Pakunka odwiedzę :-)
-
Porzucili mnie na parkingu i już nie wrócili! - pomożesz mi przetrwać?
Jasza replied to Figanna's topic in Już w nowym domu
Post mi się z wrażenia zdublował!;-) -
Porzucili mnie na parkingu i już nie wrócili! - pomożesz mi przetrwać?
Jasza replied to Figanna's topic in Już w nowym domu
Cuuuuuuuuuuuudna! Kciuki!!!