Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Aniu - nie przepraszj Pixie - ważne, że czuwałyście i się skończyło tak jak się skończyło. Sylwiaso wie? Ależ gromy musi ciskać na tych, tych....słów brakuje.
  2. :eviltong::eviltong::loveu::loveu::loveu:
  3. Roszpunko - obróżkę wykorzystaj według uznania. Może dla suni na DT u Twojej mamy? Jak zechcesz - na pewno się komuś przyda.
  4. Napisałam maila z prośbą do Catangel.
  5. Jak dojdzie do siebie - wybiera się do psiej szkoly :-)
  6. Na nerwy - sprzątanie najlepsze. Będzie dobrze Lilko, trzymaj się! Hexoderm dotarł?
  7. Gnoje, gnoje - dajcie ich na CK bo będą szukać dalej....:-( Od stycznia 20 stałej teraz święta i kupuję prezenty na bazarkach - mogę nie dać rady. Gnoje....
  8. Marley już po kastracji :-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f390edd38867b4fd.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1253/f390edd38867b4fdgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/43576c2dd390fff6.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1210/43576c2dd390fff6gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d9a70797b2005d6f.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1200/d9a70797b2005d6fgen.jpg[/IMG][/URL]
  9. Błyskawiczna akcja. :-)
  10. A powiedział PO CO?? Wyobrażam sobie psa, który w hoteliku miał psie towarzystwo, kochającego czlowieka obok siebie, był bezpieczny i szczęśliwego....ktory trafia w nowe miejsce.... Dziewczyny, przepraszam, nie powinnam się wypowiadać, bo nie przyłożyłam ręki do adopcji Pixie... Dam 10 PLN stałej jeżeli Pixie wroci do Sylwiaso - przepraszam, więcej nie dam rady.
  11. Trzymamy oczywiście z całych sił! Będzie dobrze!!! Lilko - jesteś wspaniała :-) A malutka - dopiero w kąpieli widać jak chudziutka....ta dupka...:-(
  12. Poczekam na Waszą decyzję. Przywiązanie psa do budy....brak mi słów. [B]Jeżeli[/B] to prawda - zabrałabym Pixie stamtąd. Jeżeli tak się zaczyna, to co dalej?
  13. Nooo, wałeczek z wystającymi zębami, trzeba będzie nie lada konesera ;-) A poważnie - nie wiem co się dzieje. Adopcje stanęły w miejscu....:-(
  14. Dostałam od DS Nutusiowej Bajki - do wykorzystania, więc nie dziękuj ;-) Uściski.
  15. Zaglądam do malutkiej. Zabieg jutro, tak?
  16. Wysubtelniała dziewczyna :-) Ale spojrzenie ma nadal to samo! (Rozmowa z kotem -:loveu::loveu:)
  17. Zdjęcia Maszki z Helenką....zachwycające!!
  18. On się uśmiecha :crazyeye::crazyeye::loveu::loveu:
  19. Tamb, z całego serca dziękuję, już wysyłam.
×
×
  • Create New...