[quote name='Nutusia']Ciocia Jasza, a co to za podpis, bo ja o NICZYM nie wiem!!!!! A link się nie otwiera!!!![/QUOTE]
Już naprawiłam ;-)
Luna - a ja czekam na śnieg i nasz umówiony spacer po parku z Majką i Miśką :-)
Na razie ta pogoda mnie DO-BI-JA.
Myję ogony po każdym spacerze, czyli cztery razy dziennie, potem, po każdej kąpieli muszę ogarnąć lazienkę w kropki błotne....mam dosyć.
Chcę wiosnę...albo zimę zimową....