Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Zaglądamy!! Szira pięknieje i zdrowieje w oczach!
  2. [quote name='Nutusia']Ciocia Jasza, a co to za podpis, bo ja o NICZYM nie wiem!!!!! A link się nie otwiera!!!![/QUOTE] Już naprawiłam ;-) Luna - a ja czekam na śnieg i nasz umówiony spacer po parku z Majką i Miśką :-) Na razie ta pogoda mnie DO-BI-JA. Myję ogony po każdym spacerze, czyli cztery razy dziennie, potem, po każdej kąpieli muszę ogarnąć lazienkę w kropki błotne....mam dosyć. Chcę wiosnę...albo zimę zimową....
  3. Jasza

    Metamorfozy

    [quote name='sleepingbyday']sachma, a mi się najbardziej podobał lenny w trakcie odrastania. śliczny karakułek :-)[/QUOTE] Dokładnie!!
  4. I jak pierwsze Święta Groszka? Objadł się chociaż? ;-)
  5. Bazarek dla Paluszki, zdjęcia uzupełnię: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220064-Dymna-quot-Mimo-wszystko-quot-bielizna-mydełka...dla-Paluszki-na-nowe-życie-do-09.01-do-20.00[/URL] Zapraszamy!
  6. Zapraszam na bazarek dla Kajtka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220060-Żakiet-Leo-Lazzi-i-inne-cuda-dla-Kajtusia-do-08-stycznia-do-20.00.?p=18277686#post18277686[/URL]
  7. I ja się domagam zdjęć, kategorycznie! ;-)
  8. Poczytalam sobie...Andzike, i znowu - zanim na dobre dotarlam, Kropka już ma dom ;-) Fanka telewizji - padłam, nawet mój TZ by ją adoptował ;-):eviltong::p
  9. Sonia wypiękniała, fakt.:-) Ale myślałam, że w DT...
  10. Dziękujemy za życzenia. Objedzeni rybką i makówkami wracamy do normalności.
  11. Idę sobie zobaczyć Kropkę :-) Wesołych Poświętach ;-)
  12. O mamo, tego się nie spodziewałam... A jak ona reaguje na obcych na spacerzach? Też się tak każdego boi? Czy tylko mężczyzn? Uściski dla małego strachulca zębatego.
  13. I ja dotarłam po Świętach, w sumie - dobrze, że jest już po. ;-)
  14. No patrz, a na wątku Miśki w kwestii przekupienia TZ-ta padały tylko propozycje kulinarne :eviltong::diabloti::diabloti:
  15. Zaglądam poświątecznie! Cześć wszystkim! :-)
  16. Przepraszam, nie mam komputera w domu!!! Jestem dzisiaj w pracy pierwszy dzień!! Wysyłam dzisiaj 50 PLN dla malej, razem ze smyczą. Mam też fanty na bazarek, będzie dobrze, zabierajcie małą! Ma jakieś imię?
  17. :loveu::loveu::loveu: Awit, to walcz, żeby Ci malutką wydali w ostatni dzień kwarantanny!!!! Kciuki!!!!:multi::multi::multi:
  18. Roszpunko, Tobie, Twoim bliskim - psim, kocim i ludzkim - spokojnych, ciepłych i dobrych Świąt. Trzymajcie się! [IMG]http://lilas3.free.fr/LiensNoel/ImagesNouvelAn/Fenetre4.gif[/IMG]
  19. Spokojnych i dobrych Świąt Groszku! I Tobie Mysza. [IMG]http://lilas3.free.fr/LiensNoel/ImagesNouvelAn/Fenetre4.gif[/IMG]
  20. Spokojnych i dobrych Świąt Pestko! [IMG]http://lilas3.free.fr/LiensNoel/ImagesNouvelAn/Fenetre4.gif[/IMG]
  21. Andzike, wierzę, że coś wymyślisz ;-) Spokojnych i dobrych Świąt, odpocznijcie.. [IMG]http://lilas3.free.fr/LiensNoel/ImagesNouvelAn/Fenetre4.gif[/IMG]
  22. Chachacha...dopiero co pisalam o choince, wykrakalam Ci Patmol ;-) Dobrych i spokojnych Świąt dla Was! [IMG]http://lilas3.free.fr/LiensNoel/ImagesNouvelAn/Fenetre4.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...