Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Matko, ale się tu dzieje :-) Wawer - kciuki za Was. Lunka - nie becz - Pani już jest Twoja i tylko Twoja! Kiedy Dixie jedzie?
  2. Mała calineczka - piękna! Lilko - jak ja się cieszę, że ona świąt nie spędzi w schronie.....
  3. Neska jest śliczna :-) Tylko czas przedświąteczny niekoniecznie sprzyja dobrym adopcjom. No, chyba, że na prezent:mad:
  4. Cisza straszna.... Malutka chyba spędzi święta na parkingu...........:-(
  5. Tak, poproszę 10 na Dixie od stycznia. :-) Co u Lunki?
  6. Aniu, oddychaj! :-) Pixie jest cudna, mądra i grzeczna - jest dobrze a będzie jeszcze tylko lepiej!
  7. Pięknie, ze Maszka już w DS! Mala biszkptowa - cudna :-)
  8. Odpukuję STUK PUK w niemalowane oczywiście. :-)
  9. Nasz Reksio niszczył mało, siuśki mi nie przeszkadzały - ale wycie....niestety, mieszkamy w bloku i sąsiedzi mają swoje prawa... Nie mówiąc o tym, jak bardzo mały się stresował. Jak wracałam z pracy, i szliśmy od razu siuuu, to on właściwie zasypiał na spacerze ;-) No, ale nie zapeszamy, odpukujemy i trzymamy za Lunę.
  10. Ja miałam straszne przeboje z moim Reksem - jeżeli chodzi o lęk separacyjny. Łącznie z zatargami sąsiedzkimi i skargami do administracji...:-( Dlatego jestem w tym temacie przeczulona i myślę, że nie ma co czekać, tylko od pierwszego dnia dziewczynę przyzwyczjać, że trafiła do miejsca, gdzie jest bezpieczna i kochana, ale czasem musi zostać chwilę sama - i zawsze ktoś wróci. Doradzilam tylko, żeby już dzisiaj zaczęli ją zostawiać samą choć na kilka minut parę razy w ciągu dnia. Mogą się ubierać, brzęczeć kluczami, potem znowu ściągać kurtki i nie wychodzić - także po to, żeby Luna/Pixie - nie kojarzyła całej ceremonii wychodzenia z tym, że zostaje sama. Poza tym - radio, lampka i smaokołyki a kongu i zawinietych skarpetkach, rozrzucone po całym mieszkaniu. Wychodzenie bez czułych pożegnań. U mojego psa zadziałało - ale było ciężko.. Mam nadzieję, że Pixie zda egzamin na szóstkę.
  11. Zapisuję na zaproszenie Javeny. I czekamy na wieści. Biedna mała....
  12. Aaaaa, tradycyjnie ;-) Już pracuję nad tym.
  13. Znam, znam z własnego podwórka. ;-) Wstawanie nasze...ech, żeby jeszcze chciało być sucho - a nie jest... [B]Czwarta nad ranem[/B] [B]Godzina z nocy na dzień.[/B] [B]Godzina z boku na bok.[/B] [B]Godzina dla trzydziestoletnich.[/B] [B]Godzina uprzątnięta pod kogutów pianie.[/B] [B]Godzina, kiedy ziemia zapiera nas.[/B] [B]Godzina, kiedy wieje od wygasłych gwiazd.[/B] [B]Godzina a-czy-po-nas-nic-nie-pozostanie. [/B] [B]Godzina pusta.[/B] [B]Głucha, czcza.[/B] [B]Dno wszystkich innych godzin.[/B] [B]Nikomu nie jest dobrze o czwartej nad ranem.[/B] [B]Jeśli mrówkom jest dobrze o czwartej nad ranem[/B] [B]- pogratulujmy mrówkom. I niech przyjdzie piąta,[/B] [B]o ile mamy dalej żyć.[/B] [B][COLOR=red][I]Wisława Szymborska[/I][/COLOR][/B]
  14. Pojawiają się kolejne ogłoszenia, jak będą wszystkie - wkleję linki.
  15. Wczoraj wieczorem rozmawiałam z Edytą i wszystko ok. Jasza podsypiała. Dzisiaj kontrola. Jadą po śniadanku.
  16. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5ea12bb96586d1ba.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1259/5ea12bb96586d1bagen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/32fd736ed80f0ce9.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1205/32fd736ed80f0ce9gen.jpg[/IMG][/URL]
  17. Ze swoją Panią :-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ccdbbdeec3903613.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1215/ccdbbdeec3903613gen.jpg[/IMG][/URL] Kosteczka :-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/811afc18b369bafb.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1215/811afc18b369bafbgen.jpg[/IMG][/URL]
  18. Zaraz sprawdzam pocztę i wklejam zdjęcia!!!!!
  19. Dobrze, że to "Twój DOKTOR" Nutusiu. Oby wszystko było dobrze.
  20. Wklejam z wątku na forum Emira: [B]SHIRY WALKI O ŻYCIE DZIEŃ 4[/B] - kolejna kroplówka + odżywianie pozajelitowe - w dalszym ciągu odwodnienie - sunia je co 4h i zjada cały ( za każdym razem niewielki)posiłek - do picia woda z miodem - pije malo - głównie leży i podsypia, ale nie traci kontaktu; na wołanie reaguje słabo - od przyjazdu nie wydała z siebie żadnego dźwięku poza rozdzierającym jej płuca charkotem - podwyższona temperatura utrzymuje się mimo podawanego antybiotyku i leku p/gorączkowego Jutro kolejna kroplówka i kolejna dawka ZYLEXIS -u czekamy na wyniki badań
  21. Ja już się nie mogę doczekać :-)
  22. Ej, dziewczyny, nie wiem co napisać, wiecie?:loveu::p:loveu::loveu::p:loveu::loveu::multi::p:loveu::multi::loveu:
×
×
  • Create New...