-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
[quote name='brazowa1']Info z ostatniej chwii-Ojek ma zaklepany tymczas w Niemczech.U pani,która ostatnio tymczasowala dosyc trudnego psa,mieszańca ONka z husky.Przekonał ja filmik z Ojkiem chodzącym na smyczy.Bedzie przebywał w domowych warunkach. O info od Ojka sie nie martwie,bo Niemcy zasypuja nas mailami i fotkami. W połowie listopada miałby wyjazd.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Pamiętajcie żeby powiedzieć mi dokładnie kiedy przyjeżdżają po niego, będę się musiała pożegnać :)
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
pinkmoon replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapraszam na zakupy dla Czarusia :multi: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13372619#post13372619 albo chociaż do podnoszenia bazarku :razz: -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
pinkmoon replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli AST go bierze na 100%, tak? W takim razie wystawię na niego bazarek, co prawda niedużo fantów :oops: ale zawsze parę groszy wpadnie, w inny sposób nie jestem teraz w stanie finansowo pomóc... -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ja go nikomu nie będę polecać :evil_lol: po prostu uważam, że powinniśmy zająć się nim tak samo jak innymi psami, czyli albo ogłaszać go na własną rękę, albo przekazać to komuś innemu. Ale zrobić coś, cokolwiek, żeby ktoś inny niż my dwie wiedział o tym psie... bo inaczej on nie ma szansy stamtąd wyjść, wiesz o tym. A skoro to my jesteśmy w Dąbrówce, to powinniśmy chociaż te nieszczęsne zdjęcia puścić w obieg, nikt nie każe nam układać tekstu ogłoszneiowego w którym napiszemy że pies jest wspaniały i dla każdego. luz, nie dąsam się :) po prostu smutno mi bo Witek ma potencjał żeby być fajnym psem, i chciałabym chociaż w jakiś sposób mieć poczucie, że robimy coś w tym kierunku, żeby mu pomóc. -
OWCZAREK BELGIJSKI PRALINKA - w końcu ma raj na ziemi - DOM
pinkmoon replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Piękne życie ma słodka Pralinka :) -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ciotka, już kilka razy to przerabiałyśmy i zdaje mi się że ustaliłyśmy co zrobimy, nikt nie każe Ci go ogłaszać. Chciałabym tylko zdjęcia. A weryfikacją chętnych niech się zajmie Natalia, osobiście zapytam czy możemy podawać jej nr telefonu w ogłoszeniach, myślę że bez problemów się zgodzi. Sama też nie będę brać za niego odpowiedzialności z tych samych powodów co Ty, ale nie może być tak, że pies siedzi już któryś miesiąc bez żadnych szans na wyjście, bo nie lubisz go ogłaszać. -
Domowa Punia i bezdomość.Ponury żart losu :(Dąbrówka PUNIA MA DOM!!!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Punia znajdzie dom. Dotąd kiedy ludzie szukali małej, miłej suczki, zawsze była jakaś konkurencja, a to Muszka, a to Missi, a to Haneczki czy inne Panczity. Teraz już pora na nią bo mało co zostało w tej kategorii ;) -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ja miałam na myśli zdjęcia Witka, drugiego asta z Dąbrówki. O fotki Walusia to wiem, że was trzeba molestować :diabloti: -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
pinkmoon replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy jednorazowe wpłaty urządzają Czarka w jakikolwiek sposób? Mam trochę fantów które mogłabym wystawić na bazarek, ale nie wiem, czy to coś pomoże, jeśli brak na niego stałych deklaracji. Doddy? Jak to widzicie? -
Cieszę się, że dotarliście spokojnie, i że zarówno wy jak i Missi dobrze się macie. Sunia na pewno odwdzięczy wam się stokrotnie za uratowanie jej ze schroniska. Wszelkie relacje z waszych przygód z Missi oraz zdjęcia będą bardzo mile widziane, jeśli będą jakieś pytania czy (odpukać) kłopoty, również piszcie tutaj, postaramy się pomóc. A co z imieniem, dzieciaki wymyśliły już nowe? :loveu: Pozdrawiam i trzymam kciuki za udane zaprzyjaźnianie się z nowym członkiem rodziny :)
-
Hodowla!? psiaki w strasznym stanie! Kto zna - moze pomoc?
pinkmoon replied to leotigre's topic in Owczarek niemiecki
Fragles, a jakie schroniska TY znasz od wewnątrz, że tak lepiej od wszystkich orientujesz się w tym temacie? Może w końcu dotrze do Ciebie, że jeśli sprawa jest zgłoszona do jakiejś organizacji, to nie oznacza to automatycznie odebrania zwierząt, najpierw jest rozpoznanie i kontrola właśnie po to, żeby dowiedzieć się czy ktoś przesadził ze zgłoszeniem, czy miejsce naprawdę kwalifikuje się do interwencji. -
Iziss, ważne że masz świadomość tego że trzeba coś zmienić, nikt nie mówi że będzie łatwo ale jeśli popracujecie z psem, na pewno będąefekty :) W pierwszej kolejności myślę że należałoby zacząć od zapewnienia Cezarowi duuużej dawki ruchu, bo to będzie miało przełożenie i na jego zachowanie w stosunku do was, i na kontakty z drugim pieskiem. Pies niewybiegany to pies nieszczęśliwy, który swoją frustrację może wyrażać na wiele bardzo nieprzyjemnych dla ludzi i innych zwierząt sposobów. A więc dużo ruchu - aport, bieg przy rowerze, bieganie z wami. Czy jesteście w stanie puszczać go ze smyczy i mieć pewność, że zawsze wróci na wasze wołanie? Jeśli nie, niech biega na długiej lince. Jeśli kradnie wam rzeczy, nie gońcie go, tylko "wymieniajcie" na smakołyki - tak, aby nauczył się, że bardziej opłaca się oddać zdobycz, bo wtedy jest nagroda.
-
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
próbuję wyciągnąć zdjęcia od Brązowej, a to niełatwa sprawa :lol: -
I dorzucam jeszcze Kajtusia z Gdyni. Starszy piesek, bardzo spokojny, pogodzony z losem :-( [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/boksiekajtek027.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/boksiekajtek028.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=146090[/url]
-
Fajny pomysł na wątek :) Czy Nikifor jest wystarczajaco arystokratyczny? :diabloti: [IMG]http://images50.fotosik.pl/205/cadc4b84f92d62d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/117/d69a6fa4d5ae7174med.jpg[/IMG] Schronisko w Dąbrówce, woj.pomorskie. Piesek młody, wesoły i żywiołowy żeby nie powiedzieć nadpobudliwy, dwa razy już wracał z adopcji bo pogryzł sprzęty w mieszkaniu... Tylko dla osób odpowiedzialnych, stanowczych, kogoś kto da radę go okiełznać i wychować. Po kastracji. jego wątek - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=147362[/URL]
-
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
I jak tam ciapkowe boksery...? -
Michaś, nieszczęśliwy psiak, od paru dni w schronisku w Dąbrówce (woj.pomorskie) :-( [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1130.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1136.jpg[/IMG] wątek:[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13363341#post13363341[/url]
-
Michaś do schroniska trafił kilka tygodni temu. Błąkał się po ulicach jednej z nadmorskich miejscowości, która niedawno opustoszała wraz z końcem wakacji. Odjechali wczasowicze, turyści - czy któryś z nich zapomniał zabrać ze sobą swojego psa? A może Michaś uciekł, i właściciele machnęli ręką, nie ma czasu na szukanie zwierzaka, skoro urlop się kończy i trzeba wracać... Piesek jest ogromnie smutny, zagubiony, wystraszony. Niepewnie stara się wierzyć, że ktoś po niego przyjdzie, zabierze z tego nowego, nieznanego miejsca, w którym zamiast znajomej kanapy jest obco pachnąca buda. Michaś czeka i my czekamy razem z nim... Różnica jest jedna - my już wiemy, że jego pan nie wróci, a Michaś wciąż ma na to nadzieję. Niemądry, naiwny pies, który wierzy że ludzie nie zapominają o przyjaźni... Nieśmiało próbuje się przypodobać nowym ludziom, pracownikom schroniska i odwiedzającym go wolontariuszom. Nie jest agresywny ani zadziorny. Nie szuka kontaktu pierwszy, ale jeśli poświęcić mu chwilę czasu i uwagi, już po chwili jest to nagradzane machaniem ogonka i delikatną prośbą o więcej głaskania. Piękny Michaś bardzo potrzebuje ciepłego, pełnego przyjaźni i troski domu, potrzebuje swojego człowieka, który nie opuści go w potrzebie. W zamian jest gotów ofiarować całe swoje psie serce, miłość i wierność do końca życia. Może właśnie u Ciebie znajdzie nowy dom i nowe szczęście? Jeśli chcesz pomóc Michasiowi, skontaktuj się: 695 435 270 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] UWAGA: przed adopcją pies zostanie wysterylizowany. Schronisko nie wydaje psów na łańcuch oraz zastrzega sobie prawo do kontroli warunków, w jakich będzie przebywać zwierzę. [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1124.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1136.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1133.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1130.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1126.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1117.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1118.jpg[/IMG] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] / 695 435 270
-
Dzisiaj najszczęśliwszy dzień w życiu Missi, pojechała do prawdziwego, dobrego domu :multi::multi: Państwo bardzo długo decydowali się i wahali między nią, Tonim a Punią... no i w końcu padło na czarnulkę :) [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1139.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1138.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1141.jpg[/IMG]