-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Przepraszam za offa, ale sprawa bardzo pilna - życia i śmierci! Zbieramy pieniądze na hotelowanie Trolla, który w przeciwnym razie zostanie uśpiony już w przyszły piątek... :-( Już niewiele brakuje, może pomożecie? Potrzebne nawet najmniejsze deklaracje! http://www.dogomania.pl/forum/f28/troll-mamy-10-dni-potem-eutanazja-uratuj-zycie-deklaracje-nawet-5-zl-172501/
-
ojej... :( a to było Twoje pierwsze podejście? nie zrażaj się, w końcu musi się udać, ja też za pierwszym razem polałam na placu :p
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
pinkmoon replied to kika22's topic in Już w nowym domu
A ja dzisiaj byłam na wizycie u być może przyszłej pańci Gucia... :loveu: Ale wszystko zależy od Murki, już z nią rozmawiałam i ma teraz podejmować decyzję :) -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
pinkmoon replied to kika22's topic in Już w nowym domu
No to wspaniale :lol: Murko, zapomniałam Ci wspomnieć kiedy rozmawiałyśmy, dzwoniła dzisiaj do mnie pani od Rudzi z pytaniem co z tym transportem? Mówiła, że nie mogła się do was dodzwonić i prosi o kontakt, bo wiedzą już że w piątek, ale nie znają szczegółów. Ta rozmowa była około 16.30 dzisiaj, czy to już wyjasnione? :) -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
pinkmoon replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Natalia nie obrazisz się, że po sąsiedzku poproszę o pomoc dla Trolla? ;) Zbieramy deklarację na hotel ze szkoleniowcem dla niego, w przeciwnym razie w przyszłym tygodniu czeka go eutanazja... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/troll-mamy-10-dni-potem-eutanazja-uratuj-zycie-deklaracje-nawet-5-zl-172501/[/url] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/100_1194.jpg[/IMG] -
tzn zapomniał dać znać że nie przyjedzie :p mam nadzieję że następny termin wizyty będzie już tym ostatecznym i że Billy zniknie nam wreszcie z oczu :evil_lol:
-
Nie przyjechali dzisiaj, i nawet nie dali znać o tym :shake: Natalia sama do nich oddzwaniała, pan przepraszał że zapomniał i że na pewno będą w czwartek albo piątek. Mam nadzieję że to prawda :p
-
[Gdynia] SARA wychowywana przez schronisko, po roku znalazła dom!
pinkmoon replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Współczuję strasznie śmierci poprzedniej suńki, w ten sposób straciłam właśnie swojego pierwszego psa... tylko że moja była leczona na padaczkę przez 2 lata, aż w końcu przyszedł ten najgorszy i ostatni atak... Ale cieszę się bardzo, że Sarze się udało :) oby wszystko było już dobrze! -
A Fiks myślała, że to Zuza taka wredota :diabloti:
-
to już jutro? o której jeździsz? będę trzymać kciuki żeby choroba ustąpiła lub przynajmniej nie wpłynęła negatywnie na egzamin :) przy okazji, przepraszam że taki off, ale potrzebne są pilnie chociaż minimalne deklaracje (chociaż 5 zł/miesięcznie) na psa, który inaczej zostanie za 10 dni uśpiony... zajrzyjcie chociaż :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/troll-mamy-10-dni-potem-eutanazja-uratuj-zycie-deklaracje-nawet-5-zl-172501/[/url]
-
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
no proszę, nie spodziewałam się że tak szybko coś będzie na rzeczy :razz: -
Już zaraz... nie wiem czy zdążę dziś wieczorem napisać bo mam strasznie dużo do zrobienia na jutro na uczelnię ;/ Miałam dzisiaj telefon o Michasia. Pan zdecydowany na 100%, bardzo miły, miał 14 lat wyżła, Michaś mu się spodobał. Domek z ogródkiem w Gdańsku. No same supelatywy, dopóki nie doszło do sprawy kastracji. Bo jak my tak możemy psa chcieć okaleczyć? Przecież on jest taki ładny, jakby pan chciał sobie po nim szczeniaki zostawić to co? Dałoby się? Przecież na osiedlu wszystkie psy mają jajka, to byłby wstyd jakby pan miał jedynego wykastrowanego psa w okolicy. Normalnie chciał mi już jakieś łapówki zaproponować :evil_lol: "a może byśmy się jakoś tak dogadali, pani kierowniczka przecież nie musi wiedzieć..." :diabloti: Mimo moich stanowczych zapewnień że jest to kwestia nie do żadnej dyskusji, zapowiedział się że i tak w piątek lub sobotę przyjedzie do schroniska oglądać psa i "ponegocjować". Uprzedziłam już Natalię ;)
-
Luna: [IMG]http://moloseum.w.interia.pl/C-biala-23maj.7.jpg[/IMG] i 1,5 roku później :loveu: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/ogrodowo016.jpg[/IMG]
-
[Gdynia] Starsi panowie... bez pań, wejdź i pomóż! Kolejny...
pinkmoon replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Natalia, coraz lepsze pomysły na tytuły wątków :diabloti: Biedne chłopaki, gdyby tak uśmiechnął się do nich los... -
zajrzyjcie tutaj, chodzi o to samo miejsce http://www.dogomania.pl/forum/f1165/myslisz-ze-wszystko-widziales-nie-obcy-szczeniak-z-interwencji-172460/
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
pinkmoon replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Trzymam w takim razie kciuki za znalezienie transportu! :) -
widze że zdjęcia z walk psów też umieściłaś... :evil_lol: a jak Adam kibicuje, szkoda że miny nie widać :evil_lol:
-
mój ideał! :loveu::loveu::loveu: