-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Ciemne strony przeszłosci Murzynka.Dabrówka k/Wejherowa MA DOM :)
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
:multi::multi: wspaniałe wiadomości, Murzynek zasłuzył na najlepszy dom! -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie wróci do schronu. Jeśli nikt go nie przygarnie, pewnie zostanie na stałe. Będzie też leczony przez ich znajomego, sprawdzonego weterynarza. Był najpierw spacerek krótszy po lesie, potem wybieg, a potem znowu do lasu na prawie dwie godziny. No i pojechał ;)wskoczył do samochodu jakby całe życie nic innego nie robił. Myślę że już niedługo możemy się spodziewać relacji, bo Marta specjalnie założyła już konto na dogomanii :) -
alegratka dla małej czarnej :)
-
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to może Waluś będzie miał szansę przeczekać zimę w domu tymczasowym! :multi: W niedzielę będzie wiadomo, wtedy ma nastąpić pierwsze zapoznanie z jego dobroczyńcami :) -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
pinkmoon replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Oby się udało, trzymam kciuki! Ma taką szansę że musi z niej skorzystać, mam nadzieję że będzie dobrze. -
Szczurek-bo taki był biedny i chudziutki...Nie ma go w schronisku.
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Szczurek był dzisiaj na wybiegu, coraz bardziej podoba mi się ten pies :) -
[SIZE=3][B][COLOR=Red]BŁAGAMY O POMOC DLA WALUSIA![/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://images39.fotosik.pl/189/68696ff7976cfbb5med.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/najcudowniejszy-amstaff-w-polsce-filmik-walenty-z-dabrowki-k-wejherowa-145769/[/URL] Pojawiał się już na tym wątku, ale [B]sytuacja się zmieniła... i to niestety wcale nie na lepsze[/B] :placz: Waluś ma zaburzenia równowagi, był leczony na zapalenie ucha i jeszcze miesiąc temu było prawie dobrze, chodził niemalże stabilnie. Ale teraz znacznie się pogorszyło :-( dostaje preparaty na stawy, ale mało to pomaga... [B]znowu się przewraca, to już prawie norma na każdym spacerze[/B], ma coraz większe kłopoty z utrzymaniem równowagi! [B]Nie jest jeszcze tragicznie, ale wkrótce będzie[/B], jeśli zostanie w schronie! Zaczęły już się u nas przymrozki, minusowe temperatury, widać jak na niego to działa - [B]z każdym tygodniem jest gorzej! [/B] Waluś to cudowny pies, ciapowata przytulanka, przylepka i cielaczek, jeden z tych które w ogóle chyba nie wiedzą że są amstaffami. Kocha wszystkich ludzi, cieszy się jak głupi, uwielbia spacery, jest spokojny, łagodny, kochany. Co się z nim stanie, kiedy przyjdzie prawdziwa zima? :-( Schronisko w Dąbrówce jest wspaniałym miejscem, i jak dotąd nie próbowaliśmy załatwiać hotelików dla psów stamtąd, bo mają tam naprawdę dobre warunki... ale Waluś jak żaden inny psiak potrzebuje przede wszystkim ciepłego miejsca w domu! Może chociaż jakiś tymczas, cokolwiek? Ratujmy tego psa :(
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
pinkmoon replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, wyszło coś z tego domu dla psa stróżującego, który ostatnio sprawdzała Biafra w Krakowie? To ja założyłam ten wątek, bo dzwonił do mnie pan po jednego z dąbrówkowych psów, niestety nie mógł dojechać, więc przekierowałam to do innych dogociotek. I jak, udało się tam coś załatwić?