pomyslalam ze podniose temat, moze ktos zauwazy Stefana? niedlugo pewnie bedzie dodany do zbiorczego tematu astow z Gdyni, ale skoro wczesniej mial wlasny watek, to nie zaszkodzi tu cos napisac.
Stefan od miesiaca przebywa w schronisku, jakos sobie radzi, ale widac, ze strasznie teskni za ludzmi. nadal bardzo cieszy sie na widok kazdej osoby jaka zatrzymuje sie przy jego boksie, jednak jest juz troche zrezygnowany w porownaniu z entuzjazmem, jaki okazywal na samym poczatku. Na spacerach zachowuje sie idealnie, ladnie chodzi na smyczy, nie ma problemow z innymi przechodzacymi zwierzakami i ich wlascicielami. mozna mu bez problemu wkladac i zakladac kaganiec. Dopiero poza schroniskowym boksem ujawnia sie jego wesola natura - lubi przebywac na dworze, uwielbia bawic sie patykami i tarzac w trawie ;)
kilka zdjec:
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/88/stef2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/928/stef1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2262/stef4.jpg[/IMG]