Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Natalia, ten 'jeszcze jeden' to Szexpir z boksu obok Feniksa? Śliczny jest ;) napiszcie coś o nim więcej jak będzie wiadomo, bo jak na razie to jedna wielka niewiadoma co to za potworek ;>
  2. Stefan ma ogłoszenia na gumtree, 4łapach, petworld, kupiepsa.pl, mojpupil.pl i animalia.pl Mimo że się wredota chciał pogryźć z Nextą dzisiaj ;)
  3. ale gruba na tych zdjęciach ;) jutro dostanę wypłatę i się dorzucę, pewnie dojdzie po weekendzie. Ale Natalia odpisz mi na maila w końcu jak znajdziesz chwilę, bo już myślałam że zniknęłaś z powierzchni ziemi ;>
  4. [url=http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6597973,Psy_choruja__bo_ktos_faszeruje_kosci_iglami.html]Psy chorują, bo ktoś faszeruje kości igłami[/url] Nie dość, że ktoś wpadł na taki chory pomysł, to poczytajcie komentarze do tego artykułu. Większość internautów cieszy się "że w końcu ktoś się zabrał za biegające luzem bydlaki".
  5. Przydałyby się jednak opinie osób, które miały z psami bezpośredni kontakt, zwroty typu "pracownicy mówią że jest łagodny" nie dla każdego brzmią przekonująco. No i zdjęcia, opis zwierzaka poparty fotografią jest na pewno milion razy bardziej skuteczny niż sama wzmianka o psie.
  6. Widziałam dzisiaj niejakiego Szexpira - na końcu, w boksie obok Fenixa. Podszedł się przywitać i polizać mnie po ręce ale cały czas się kulił i posikiwał kiedy go dotykałam. Ktoś wie o nim coś więcej?
  7. jak sytuacja?
  8. pomyslalam ze podniose temat, moze ktos zauwazy Stefana? niedlugo pewnie bedzie dodany do zbiorczego tematu astow z Gdyni, ale skoro wczesniej mial wlasny watek, to nie zaszkodzi tu cos napisac. Stefan od miesiaca przebywa w schronisku, jakos sobie radzi, ale widac, ze strasznie teskni za ludzmi. nadal bardzo cieszy sie na widok kazdej osoby jaka zatrzymuje sie przy jego boksie, jednak jest juz troche zrezygnowany w porownaniu z entuzjazmem, jaki okazywal na samym poczatku. Na spacerach zachowuje sie idealnie, ladnie chodzi na smyczy, nie ma problemow z innymi przechodzacymi zwierzakami i ich wlascicielami. mozna mu bez problemu wkladac i zakladac kaganiec. Dopiero poza schroniskowym boksem ujawnia sie jego wesola natura - lubi przebywac na dworze, uwielbia bawic sie patykami i tarzac w trawie ;) kilka zdjec: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/88/stef2.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/928/stef1.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2262/stef4.jpg[/IMG]
  9. najlepszy byl typek, ktory napisal ze "nie jest psycholem zeby miec pretensje do wlasciciela, pies sie zle zachowal wiec pies za to zaplaci". rece opadaja.
  10. bullowate na gore ;) Natalia, jak tam z tymi ogloszeniami Stefanowymi, jest juz oficjalna wersja ktora mozna umieszczac w necie? Nie zdazylam Cie dzisiaj zagadnac o to w schronisku bo mi skm-ka uciekala ;]
  11. przeczytalam ten temat (z niedowierzaniem, bo skad sie biora tacy ludzie...) i na szczescie konczy sie "STARY TEMAT, AKCJA ZAKOŃCZYŁA SIE W HUMANITARNY SPOSÓB. ZEMSTY MI SIE ODECHCIALO I PSA LEKARZA ZOSTAWIŁEM W SPOKOJU." ale tak czy inaczej, takich psycholi powinno sie wysylac na terapie. jak widze teksty w stylu "pomysl sobie gdybys takim psem byl i by ci sie jelit zwezyly :D zesral bys sie z bolu + do tego trutka na szczury:D hihiihh" (tez z tamtego forum), to niedobrze mi sie robi.
  12. ej, ja właśnie widze ze u mnie te zdjecia szaleja, tzn raz sie wyswietla ladnie, a za chwile jak odswieze strone to jest tylko jedno albo wcale. zly internet, bardzo zly ;P tak czy inaczej podesle Ci je zaraz mailem, razem z tym co tam o tym potworze napisalam po kilku spacerach ;) edit: Natalia wysłałam Ci maila, a jakby ktoś pragnął gorąco obejrzeć sobie Stefana, to może tutaj [url]http://picasaweb.google.pl/pink.moon4/Stefan#5330118437578173122[/url] ;)
  13. zdjęcia z dzisiejszego spaceru ze Stefanem, postaram się niedługo poogłaszać go na wszystkich wymienionych portalach. piękny z niego bandyta, co? :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_TZpGQb_0qiY/SfhiepKbasI/AAAAAAAAABY/FjkaBvZxf-U/stef6.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_TZpGQb_0qiY/SfhifYe1UiI/AAAAAAAAABk/jfetySL36ko/stef3.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_TZpGQb_0qiY/SfhifxOrHzI/AAAAAAAAABs/wOYKDob2flw/stef1.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_TZpGQb_0qiY/SfhigNMBAtI/AAAAAAAAAB0/s1M0wE4XeQ8/stef2.jpg[/IMG]
  14. bylam dzisiaj na spacerze ze Stefanem, az przykro patrzec jak ten pies z kazdy dniem troche smutniej wyglada. mam nadzieje ze nie dopadnie go schroniskowa depresja, bo szkoda by bylo takiego pieknego psa. ale przynajmniej na smyczy chodzi juz duzo ladniej niz na poczatku i do kaganca troche sie przyzwyczail, juz nie urywa mi reki i nie ryje nosem w ziemi przez pol spaceru jak na poczatku ;) tak jak pisalam juz Natalii, jutro postaram sie porobic mu zdjecia, bo naprawde na spacerze wyglada duzo weselej niz w boksie a zdjecia powyzej sa piekne, az chcialoby sie, zeby na kadzego psiaka takie cos czekalo
×
×
  • Create New...