Jump to content
Dogomania

pinkmoon

Members
  • Posts

    4601
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pinkmoon

  1. Brus swoją drogą ,ale Gerald (a w ogóle w karcie ma Gerard) też ma swoje lata i to całkiem całkiem.
  2. Ciekawe jak wygląda w "nowym kolorze" :loveu: poróbcie mu jakieś foty i wstawcie tutaj, bo ja już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć Walusia w innej scenerii niż jego boks ;)
  3. Jak byłam ostatnio to w dąbrówce były zimowe klimaty, przymrozki i biała trawa :roll: mam nadzieję że jeszcze będzie jesień :cool1:
  4. Ale przynajmniej Lorek przestał się wygłupiać :evil_lol: super, że w końcu go złapaliście, podziwiam wasze zaangażowanie ;)
  5. A z Geraltem byłam w niedzielę na wybiegu trochę :cool3: (nie wiem czy ma osobny wątek, więc piszę tutaj... może czas mu założyć?) To taki fajny dziadek, ma jeszcze sporo ikry w sobie, biegał za piłeczką, przybiegł się poprzytulać, złoty pies po prostu :)
  6. o jezu, jak by było cudownie... są na tyle zdeterminowani żeby na podstawie filmiku, zdjęć i rozmów z Tobą przyjechać po niego taki kawał? :)
  7. zapraszamy, daj wcześniej znać kiedy będziesz :)
  8. Zero zainteresowania, a fajny pies się marnuje... :-(
  9. Nie ma siły, jutro wychodzi z nami. Koniec tego siedzenia w boksie.
  10. [url]http://images49.fotosik.pl/216/b78cb85d17f6a8c8med.jpg[/url] no ale tu poszalałaś z kolorami, hoho :evil_lol: mroczne zdjęcie :diabloti:
  11. Czy to cudeńko siedzi w tym boksie, gdzie przedtem Murzynek?
  12. Mój Ojeczek :loveu: no nie mogę, tak się cieszę jak go widzę jak już sam szuka kontaktu z ludźmi :) a na pierwszym zdjęciu jest pół psa! kto go tak uciął, co? :evil_lol:
  13. Doddy teraz tak się odwdzięcza za nasze dogryzanie o czerwonych dywanach i ozłacaniu :evil_lol: gadałyśmy, to teraz daje nam takie zdjęcia żeby wszyscy się wzruszali i rozczulali ;) Cudnie Holinka wygląda!
  14. tylko miej na uwadze, że Ojek to gwałciciel :evil_lol: nie no śmieję się, ale dzisiaj zapoznawany z naszą domową suką tylko jedno miał w głowie. Ma zapędy dominacyjne, widać było, chociaż oprócz prób gwałtu bawili się w miarę nieźle, no ale Luna jest bardzo uległa, i nie w głowie jej jakiekolwiek odgryzanie się, nie wiem jakby to było z bardziej charakternymi psami. Nie wykazuje agresji do innych zwierząt... obok innych boksów przechodzi spokojnie, nie szarpie się do nich. Natomiast w domu mógłby być po prostu zazdrosny o Ciebie, on ma bardzo dużą potrzebę wyłączności. Kiedy widzi jak wychodzę z innym psem, dostaje świra - nie jest to agresja ani złość, ale jest wtedy tak podekscytowany i zakręcony, że nie wiem czy nie byłoby to problemem. Chociaż może z drugiej strony wyciszyłby się w domu, przyzwyczaił. Ojek szybko się przywiązuje i przyzwyczaja do nowych osób, myślę że jego adaptacja w nowym środowisku jest jak najbardziej możliwa, jest bardzo wdzięcznym "obiektem" do współpracy ;) Zapraszamy do Dąbrówki, zawsze można wpaść z niezobowiązującą wizytą, poznać psa i zobaczyć co on za jeden :razz:
  15. Ale co gdzie jak? :crazyeye: Ja wychodziłam przed 14 i nic nie wiem :razz: co tam sie potem działo?
  16. Nic... :( siedzi, zestresowany, płacze, prosi wszystkich przechodzących o zainteresowanie. Zaniedbalyśmy go trochę ostatnio :oops: we wtorek trzeba go koniecznie wziac na spacer albo na wybieg. Zobaczymy czy dalej jest tak niefajnie jak na poczatku, moze cos sie ruszy, jak bedzie sie mu regularnie czas poswiecac.
  17. [quote name='Lena2009']Waluś już dojchał :) Bardzo ładnie jezdzi samochodem :) mogłabym zaryzykowac stwierdzenie ze taka jazda go relaksuje :D W domu zachowuje grzecznie. Zniszczeń nie przewiduje hehe jeszcze tylko kąpiel ojjj tak kąpiel potrzebna...[/quote] Super! :) mam nadzieję że jak dobrze się zaczęło, tak dobrze będzie dalej! Zdjęcia pokażcie :razz:
  18. A może być pies schroniskowy? :razz: Bo Ojek jest bezdomny i czeka na nowe życie, ale to jednocześnie "mój" psiak, najukochańszy ze wszystkich w przytulisku. Może ktoś tutaj go wypatrzy? Ładne oczy :cool1: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/ojek1.jpg[/IMG] Bo w życiu tylko to się liczy... [IMG]http://images43.fotosik.pl/212/75a7feb006fef7b5med.jpg[/IMG] Portretowo i pięknie! :loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/212/333dd9dba0b3fed6med.jpg[/IMG] A niewesołą historię Ojka można przeczytać tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/milosc-nie-od-pierwszego-wejrzenia-za-jaka-wielka-ojek-z-dabrowki-148518/#post13127039[/url]
  19. Ale Tinki chyba nie ma co ogłaszać jako cokolwiek wspólnego z azjatą; jest śliczna :) ale to zupełnie nie ta budowa, głowa... [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/Picture690.jpg[/IMG] i oryginalne CAO: [IMG]http://www.z-winnickiego-wzgorza.pl/reproduktory/barhan/galeria/barhan_5_lat/barhan_berendey_5_lat_69.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/370/d57798b8c7829779.jpg[/IMG]
  20. Ojek zaczął wygryzać sobie ogon z nerwów... no i mam za swoje :-( może nie trzeba było tak go do siebie przyzwyczajać? Teraz jak jestem w schronisku i wychodzę z innymi psami, to Ojek widząc to wariuje, rzuca się na kraty, gryzie pręty, uderza łapami w miski, strasznie płacze do tego. Ja mogę przyjeżdżać do niego trzy razy w tygodniu i wtedy go wyprowadzać na wybieg i spacery, nawet po kilka razy, ale serce mi się kraje jak pomyślę, co się z nim dzieje przez resztę czasu :placz:
  21. [quote name='pinkmoon'][SIZE=3][B][COLOR=Red]BŁAGAMY O POMOC DLA WALUSIA![/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://images39.fotosik.pl/189/68696ff7976cfbb5med.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/najcudowniejszy-amstaff-w-polsce-filmik-walenty-z-dabrowki-k-wejherowa-145769/[/URL] Pojawiał się już na tym wątku, ale [B]sytuacja się zmieniła... i to niestety wcale nie na lepsze[/B] :placz: Waluś ma zaburzenia równowagi, był leczony na zapalenie ucha i jeszcze miesiąc temu było prawie dobrze, chodził niemalże stabilnie. Ale teraz znacznie się pogorszyło :-( dostaje preparaty na stawy, ale mało to pomaga... [B]znowu się przewraca, to już prawie norma na każdym spacerze[/B], ma coraz większe kłopoty z utrzymaniem równowagi! [B]Nie jest jeszcze tragicznie, ale wkrótce będzie[/B], jeśli zostanie w schronie! Zaczęły już się u nas przymrozki, minusowe temperatury, widać jak na niego to działa - [B]z każdym tygodniem jest gorzej! [/B] Waluś to cudowny pies, ciapowata przytulanka, przylepka i cielaczek, jeden z tych które w ogóle chyba nie wiedzą że są amstaffami. Kocha wszystkich ludzi, cieszy się jak głupi, uwielbia spacery, jest spokojny, łagodny, kochany. Co się z nim stanie, kiedy przyjdzie prawdziwa zima? :-( Schronisko w Dąbrówce jest wspaniałym miejscem, i jak dotąd nie próbowaliśmy załatwiać hotelików dla psów stamtąd, bo mają tam naprawdę dobre warunki... ale Waluś jak żaden inny psiak potrzebuje przede wszystkim ciepłego miejsca w domu! Może chociaż jakiś tymczas, cokolwiek? Ratujmy tego psa :([/quote] Alarm odwołany :) dzięki błyskawicznej akcji Waluś tę noc spędzi już w domu tymczasowym w Gdańsku! :multi::multi::multi:
  22. O, dawaj dawaj. Już tylko dwie siostry zostały, byłam z nimi na wybiegu, jaśniejsza ma jakieś brzydkie pogryzienie i przez to jest osowiała. A ciemniejsza dalej wielka miłość i socjal, uwielbia zabawki.
×
×
  • Create New...