Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. to jeszcze dwie fotki z wczoraj: [IMG]http://images47.fotosik.pl/282/bd57db500a860fcemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/281/1697f11e8902c66cmed.jpg[/IMG]
  2. a to parę fotek Staszka przed lecznicą w Obornikach Śląskich: [IMG]http://images38.fotosik.pl/278/2c36aefe843ce91amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/282/f977352c3bd63d81med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/281/cbda320628a8d3f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/282/8a474036fe456133med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/282/51c30f0c1abde493med.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Piromanka']Nikus, dzięki serdeczne za przewiezienie Stacha.[/QUOTE] E tam to dla mnie przyjemność:) no i poznałem podopiecznego:) w końcu trzymam jego kasę:D
  4. a ponoć nie miała apetytu i ...w ogóle ochoty na nic.. no i już działa zmiana otoczenia na..."jestem gdzieś gdzie mnie chcą"
  5. Wena.....no całkiem całkiem:) cioteczki co Wy na to?
  6. Marta ja myślę,że to nie ostatni nasz wspólny transport.Dopiero po powrocie do domu wyczytałem,że jechaliście z Trzcianki...stamtąd przywieźliśmy naszą sunię Livkę... świat jest mały:)
  7. Ja też padam:) jutro dam moje dwie fotki...jejku cudna jest ta sunia:) dawno nie wiozłem tak spokojnego psiaka:) Marta - szacun za organizację-bez pudła:)
  8. Koszty żeby było jasno: miało być 150 ale jechały 4 psy..Więc Staszek 75 zł Molly 75 zł a dwa pozostałe psiaki płacą na kundelkową skarbonkę bo tam cienko było z kasą...:)
  9. O co chodzi z tym kosztem transportu? przecież uzgodnione było:) hihi..:) Potwierdzam Staszek fajne psisko...a że tam poszczeka toż to pies w końcu jest:).Fotki jutro dam ok? bo szczerze mówiąc mam dziś dosyć...przejechałem jeszcze z Obornik do Szczyrku..ale fajnie było:)
  10. i...jeszcze zobaczcie gdzie mieszkam : [IMG]http://images38.fotosik.pl/278/0df0f9f06380cf31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/194/950a30d03fab26e1med.jpg[/IMG]
  11. Popatrzcie: [IMG]http://images42.fotosik.pl/194/f169c22b8afac74emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/282/0926f28ba3dddf43med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/282/6bb44e090d72dd92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/169/3d8c1cd65f5aab5amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/282/541c0e7768dea8eemed.jpg[/IMG]
  12. jestem:) długggggo sie dzis jechało,ale warto było:)Zaraz wsadzę foteczki.Co do bólu Molly to w aucie piszczała tylko zabawka jaką miała na drogę:).Na początku bała się mnie trochę,ale później w miarę upływu czasu było spokojniutko i cichutko.Miała sporo miejsca i spokoj w aucie wiec bez problemów dojechaliśmy.Powiem szczerze jak wysiadłem to....opadła mi szczęka bo to raj jest u Kasi..Uwielbiam góry,ale mieszkać w takim miejscu to marzenie....Mogę tam wozić psiaki choćby co tydzień:)co Ty na to Kasiu?Jak odjeżdżałem Molly już na łączce zapoznawała się z kolegą oczywiście pod opieką Kasi.Ale się jej udało trafić..Gratulacje cioteczki:)
  13. Ja też jakieś fotki zrobię..:) a co do Kundelkowej Skarbonki...chciałbym byście przez tą wpłatę ją poznały..bo tam też można dostać "dofinansowanie" do transportu także:) zapraszam na wątek z mojego banerka w podpisie...i zwłaszcza na pierwszą stronę gdzie zobaczycie ilu psom już ta Skarbonka pomogła:)
  14. [quote name='bros']cały czas monitoruję sobie wątek Molly :) skojarzyłam wczoraj Twój wpis i mnie olśniło :) naprawdę bardzo się cieszę ze tak wyszło, szczególnie mi zależy na tej suni , jest tak podobna do mojego brosia :loveu:[/QUOTE] no to super że tak się stało:)zawsze ogłaszam się na transporcie jak jadę by auto nie wracało pusto..tym razem tego nie zrobiłem bo transport do wczoraj nie był pewny.Jak zobaczyłem rano co napisałaś i fotki Onki to....chciałem tylko jednego by...ktoś ją dowiózł do tego Wrocka...I potem już Martę na Pw męczyłem;)
  15. Drobiazg:) Bros a skąd wiedziałaś,że jadę tą trasą? tak z ciekawości pytam?;)
  16. Dziękuję Aga33-76 i Izabela124 za wpłaty :)
  17. Kosu gdzie jest numer konta? :mad::mad::mad:
  18. Namiary na hotelik już też mam:) No to jutro w drogę:) mam nadzieję,że wszystko pójdzie gładko.Ponieważ transport jest łączony z innym mogą nastąpić drobne przesunięcia "czasowe" ale to już na bieżąco z trasy będę ustalał z zainteresowanymi:)
  19. tak na Kasię namiary mam :) teraz jeszcze miejsce skąd mam ją odebrać:)
  20. [quote name='kasiaprzystał']Mieszkamy w Kobiernicach, tj. 20 km od Bielska-Białej w stronę Krakowa. Mam się Was spodziewać w godzinach rannych czy popołudniowych??? Ja też bardzo się cieszę, pontonik w pralce i jade kupić Molly nowe miseczki :-)[/QUOTE] Będziemy popołudniu:) poproszę o dokładny adres i tel na PW...jedzie więcej psiaków więc z trasy później zadzwonię i podam bardziej przybliżoną godzinę.:)
  21. [quote name='funia']Moze ppoprosze o allegro ,miałam kogos kto robił .Czy on ma ,bo ja sie juz pogubiłam[/QUOTE] To ja załatwiam to allegro:) cioteczka Isadora7 obiecała zrobić.Wysłałem jej już materiały.:) A odpowiedź na pytania odnośnie zachowań psa do ogłoszeń dała Weszynoska na wątku..
  22. To ja poproszę o info czy transport jest aktualny i do jakiego miasta:)
  23. [quote name='Awit']To Staszek jest w katowicach a nie u Hani?[/QUOTE] Hania dowiezie go do Katowic i ja go przejmuję już na miejsce do hoteliku:)
  24. o adpcji jeszcze nie ma mowy...najpierw walczymy o jego życie....w Brnie można zrobić mu kompleksowe badania i tam już cioteczki mają przetartą drogę do specjalistów
×
×
  • Create New...