Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='malibo57']To znaczy, że Wy go wieziecie? Transporter jakoś do Was dotrze? Czy ja coś pomyliłam?[/QUOTE] Ja mam swój "transporterek" i wiozę Bima z Rudy Śląskiej do Wawy- dalej do Brodnicy jedzie z nim właśnie 1qaz:) wszystko gra:)
  2. oczywiście- 8.00 ze schroniska go odbieramy z Livką:)
  3. Rusałka od paru dni już w domku- nie ma żadnych niepokojących sygnałów(dziś postaram się jeszcze tam zadzwonić) więc ponawiam pytania o kwestie finansowe, Na dzień dzisiejszy na koncie Rusałki zostało 730,10 zł. Pytałem czy z tej kwoty mogę 50 zł. przeznaczyć na dofinansowanie transportu Rusałki do domu-dla przypomnienia całkowity koszt to 220 zł. domek zwrócił 50 zł. resztę transportu pokryliśmy z Livką sami. Gdyby była na to zgoda to do rozdysponowania pozostanie 680,10 zł.Ja chciałbym by część kasy poszła do Kundelkowej Skarbonki,która pomaga ogromnej ilości psiakom.Myślałem też o dofinansowaniu psów ze schroniska w Tychach ,które są obecnie w hoteliku u ZuziM- miały pełne deklaracje,ale niestety parę osób się wykruszyło i zrobiło się nieciekawie pod tym względem Czekam również na Wasze inne propozycje:lol:
  4. zaraz wyślę 15 zł:) też mam pustki ale...jak trzeba to trzeba:)
  5. [quote name='Akrum']widzę, że ciocie znów nie dały się spokojnie wyspać Bimusiowi naszemu...[/QUOTE] odpocznie dopiero w hoteliku:grin::grin::grin:
  6. [COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][SIZE=3][COLOR=red][B][U]WPŁATY[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]KWIECIEŃ:[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Deklaracje stałe:[/B] [COLOR=black]- malibo57 - 50zł (29.03.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- Ladyiga - 30 zł (29.03.10)[/COLOR] [COLOR=black]- Majki1510 - 10zł (29.03)[/COLOR] [COLOR=#000000]- czerda - 30zł (30.03)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Plicha - 25 zł (30.03)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Anja2201 - 20 zł (30.03.10) - deklaracja kwiecień, maj[/COLOR] [COLOR=#000000]- Bjuta - 10 zł (31.03.10) - deklaracja kwiecień i maj[/COLOR] [COLOR=#000000]- Vasco 20 zł (01.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Randa - 100zł (06.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Ellik - 20 zł (06.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- PUNK - 50 zł (08.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Dora - 10 zł (09.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Aga-33-76 - 10 zł (09.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Maks - 10 zł (02.04)[/COLOR] [COLOR=black]Rzem: 395zł[/COLOR] [B]Deklaracje jednorazowe:[/B] [COLOR=black]- 407,40 zł - stan kasy Staszka po adopcji[/COLOR] [COLOR=black]- NiJaSe - 5 zł (29.03)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Jolanta08 - 20 zł(30.03)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Awit - 10 zł (30.03)[/COLOR] [COLOR=#000000]- salibinka - 100zł (01.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Poker - 20 zł ( 07.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Dora - 5 zł (09.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Hania - 50zł (10.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Jolanta08 - 20 zł (12.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Syla - 20 zł (12.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]Razem: 657,40 zł[/COLOR] [B][SIZE=2][COLOR=black]MAJ:[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Deklaracje stałe:[/B] [COLOR=black]- Randa - 100zł (04.05)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Elik - 20 zł (04.05)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Vasco - 20 zł (04.05)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Malibo57 - 50 zł (04.05)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Bjuta - 5 zł (30.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Plicha - 25 zł (30.04)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Dora - 10 zł (07.05)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Czerda - 40 zł (07.05) - deklaracja maj, czerwiec[/COLOR] [COLOR=#000000]- Maks - 10 zł (05.05)[/COLOR] [COLOR=#000000]- ladyiga - 30 zł (08.05)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Majki1510 - 30zł (07.05) - deklaracja maj, czerwiec, lipiec[/COLOR] [COLOR=#000000]- Aga-33-76 - 10zł (10.05)[/COLOR] [COLOR=#000000]- PUNK - 50 zł (12.05)[/COLOR] [COLOR=#000000]RAZEM: 400 zł[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][B]Deklaracje jednorazowe:[/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] - Czerda - 10 zł (07.05) RAZEM: 10 zł [COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][B][SIZE=2][COLOR=black]CZERWIEC:[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Deklaracje stałe:[/B] [COLOR=black]- ladyiga - 30 zł (31.05.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- Randa - 100zł (31.05.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- Maks - 10 zł (01.06.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- Bjuta - 5 zł (02.06)[/COLOR] [COLOR=black]- malibo57 - 50 zł (02.06)[/COLOR] [COLOR=black]- Plicha - 25 zł (04.06)[/COLOR] [COLOR=black]- Punk - 50 zł (07.06)[/COLOR] [COLOR=black]- Ladyiga - 30 zł (08.06)[/COLOR] [COLOR=black]- Dora - 10 zł (08.06)[/COLOR] [COLOR=black]- Vasco - 20 zł (10.06)[/COLOR] [COLOR=black]- Aga-33-76 - 10 zł[/COLOR] [COLOR=black]- Elik - 20 zł (24.06)[/COLOR] [COLOR=black]RAZEM: 360 zł[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][B][SIZE=2][COLOR=black]LIPIEC:[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Deklaracje stałe:[/B] [COLOR=black]- czerda - 40 zł (23.06) - deklaracja lipiec, sierpień[/COLOR] [COLOR=#000000]- Randa - 100zł (02.07)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Bjuta - 5 zł (02.07)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Malibo57 - 50 zł (05.07)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Maks - 10 zł[/COLOR] [COLOR=#000000]- Plicha - 25 zł (06.07)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Ladyiga - 30 zł (12.07)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Punk - 50 zł (13.07)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Aga-33-76 - 10zł (19.07)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Dora - 10 zł (20.07)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Vasco - 20 zł (21.07)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Elik - 20 zł (27.07)[/COLOR] [COLOR=black]RAZEM: 370zł[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][B]Deklaracje jednorazowe:[/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] - Czerda - 10 zł (23.06) RAZEM: 10 zł [COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][B][SIZE=2][COLOR=black]SIERPIEŃ:[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Deklaracje stałe:[/B] [B][COLOR=black]-[/COLOR][/B][COLOR=black] Randa - 100zł (30.07)[/COLOR] [COLOR=#000000]- Bjuta - 5 zł (02.08 )[/COLOR] [COLOR=#000000]- Malibo57 - 50 zł (03.08 )[/COLOR] [COLOR=#000000]- Maks - 10 zł (04.08):cool: - Ania z Poznania 100 zł(05.08.2010) - Plicha - 25 zł.(09.08.2010) - Ladyiga 30 zł.(09.08.2010) - Vasco 20 zł. (10.08.2010) - Punk( 50 zł.(10.08.2010) - Aga 33-76 10 zł.(13.08.2010) [/COLOR] [COLOR=black]RAZEM: 400 zł[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][B][U][SIZE=3]WYPŁATY:[/SIZE][/U][/B][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=black]- Arthroflex - 100zł (01.04.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- transport na trasie Katowice- Oborniki Sląskie - 75 zł (10.04)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- opłata za Hotel - 300zł (12.04) + 60,30zł (20.04) - [URL]http://images38.fotosik.pl/281/7667e91a51619175med.jpg[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- wyróżnione gumtree - [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-ActivateAd?AdId=199588495&Guid=1281642d-9260-a20b-2692-3b02fffed005"]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Activate...2-3b02fffed005[/URL] - 20 zł [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- wyróznione allegro - 20,60zł - [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1011332777[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- ogłoszenie Dziennik Zachodni - 30 zł (27.04)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- ogloszenie Echo Miasta Wrocław - emisja 13.05 oraz 17.05- 47,82 (09.05)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- opłata Hotelik maj - 331,70 zł (12.05)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- allegro - 20,60 zł (26.05)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- pakiet ogloszeń - 15 zł (29.05)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- transport Oborniki - Kluczbork - 120zł (07.07.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Hotelik czerwiec+Kiltix - 365,30 zł (08.07.2010) (Hotel 01.06-29.06)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Hotelik u Wiosny czerwiec (2 dni) - 20 zł (08.07.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Hotelik Lipiec - 310 zł (08.07.2010)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Hotelik sierpień - 310 zł (02.0:cool:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- allegro - 20,60zł (05.0:cool:[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]- pakiet ogłoszeń - 10 zł (03.0[/COLOR]:cool: - allegro -20,60zł (09.08.2010) [COLOR=red][COLOR=black][B][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=black]STAN KONTA: 444,48zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR] [COLOR=red][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC DLA STASZKA[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/COLOR]
  7. wow .....no to chyba....jak myślicie?
  8. [quote name='RenW']No to dawaj Lu_ dawaj wieści z pierwszej ręki, i się amnezją pijacką nie zasłaniaj! :D:D:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no właśnie tym bardziej,że rano już nic nie będziesz pamiętać:evil_lol:
  9. no pięknie.....:evil_lol: czyli powtórna wizyta?:roll: hihi
  10. Bimuś...śpij....to już nie na dni..a na godziny zaczniemy odliczanie:)
  11. [quote name='Ghanima']No i poryczałam się znowu w pracy przez Nikusa, buuuu a raczej przez jego relację. Ale mu wybaczam :) ...[/QUOTE] No cieszę się:) należy Ci się ode mnie coś czasem- nie tylko molestowanie:razz: o pomoc naturalnie:lol:
  12. [quote name='MagdaNS'][B]Nikus[/B] wzruszyłam się czytając Twój wpis.... Bardzo dziękujemy Tobie, że Rusałka tak szybko i szczęśliwie dotarła do swojego domku :Rose:[/QUOTE] Tak jak pisałem....na dogo można wiele zdziałać ale RAZEM i to właśnie na tym wątku pokazaliście wszyscy:) Sam nic tu nikt nie osiągnie...
  13. Livka wstawiła fotki i pokazała domek:loveu: ja napiszę jak do tego doszło bo wszystko potoczyło się tak szybko...W piątek ok 11-tej miałem telefon - zadzwoniła córka Pani ,która chciała zaadoptować Rusałkę.Wysłuchała z uwagą co mam do powiedzenia i bez problemu zgodziła się na zrobienie wizyty przedadopcyjnej.Rusałka została wybrana z powodu wielkiego podobieństwa do psa,który był w tym domu jak Pani była dzieckiem....i jak się okazało po przyjeździe tym razem fotki oddały rzeczywistość;) Ja oczywiście już miałem "po pracy"...błyskawiczny telefon do Kisiaraf,która jest z Sosnowca i jej jeszcze szybsza decyzja..".wizytę zrobię dziś jak tylko Państwo się zgodzą"(Kisiaraf nigdy Ci tego nie zapomnę:Rose:)..Wieczorem ok 19.40 jak jechałem z Pianką z kolejnym psiakiem z rudzkiego schronu - telefon- domek jest ok:multi::multi:.Ponieważ mieliśmy z Livką urlop w poniedziałek-decyzja,ze jedziemy po Rusałkę..W sobotę rano telefony do domku i hoteliku i wszytko było uzgodnione.Pan Kazimierz wszystko miał przygotowane jak przyjechaliśmy(wielki szacun za profesjonalizm) i w drogę do domku ruszyliśmy w południe.Do domku dotarliśmy z w czasie oberwania chmury nad Śląskiem ale nikomu z nas to specjalnie nie przeszkadzało;) Wnuczki Pani u której będzie Rusałka stwierdziły,że "zostają tu do końca wakacji:evil_lol:" Państwo oczarowani Rusałką...ona sama troszkę zdezorientowana na początku takim tłumem,ale szybko obrała sobie przewodniczkę- na zdjęciach:) Myślę,że Rusałka dotarła tam gdzie wszyscy tego chcieliśmy- do szczęśliwego domku gdzie zawsze będzie ktoś kto przytuli ,pogłaska i wykaże zainteresowanie... Ponieważ jednak wolę dmuchać na zimne.....prosiłem Pana Kazimierza o "przytrzymanie" miejsca przez tydzień....mam nadzieję,ze całkowicie niepotrzebnie:oops:. Was też proszę jeszcze przez chwilę o wstrzymanie przenoszenia deklaracji....niestety wiecie dobrze co się czasem na dogo zdarza.. A kwestie finansowe jeszcze...- transport po kosztach gazu - 660 km wyniósł ok 220 zł...Nowy domek zwrócił nam 50 zł...jeżeli się zgodzicie...to z kasy Rusałki poprosiłbym o 50 zł..resztę pokrywamy z Livką...Pozostałe pieniądze..podzielimy według Waszych propozycji..Ja ze swojej strony mam prośbę o przekazanie części na Kundelkową Skarbonkę z mojego podpisu,proszę zajrzyjcie na pierwszą stronę- ile psów już tam znalazło pomoc..Mam jeszcze inne propozycje,ale o tym napiszę jutro. Teraz Wam chciałem podziękować za wszystko co zrobiliście dla Rusałki za deklaracje,za obecność,za wsparcie i pokazanie światu,że RAZEM można tu zrobić wszystko.Dzięki Takim ludziom jak Wy...po prostu się chce..coś robić..Kocham Was za to i dogo(mimo jego ułomności;)).
  14. Gdyby domek okazał się ok...to informuję,że w sobotę zawożę do Warszawy Bima z Rudy Śląskiej...wracając mogę jechać przez Kalety-jeżeli to te o których myślę...w okolicach Tarnowskich Gór...więc Brutusek miałby transport
  15. Był taki bazarek.....Livka go prowadziła,ale wysyłał kto inny...zapytam jak to robiły:)
  16. :multi::multi::multi:No cześć Bimuś...wujek był odcięty od netu od soboty:angryy::angryy::angryy: burze..a tyle się działo...Rusałkę zawieźliśmy wczoraj do domku Stałego:multi::multi::multi: Ty jak widzę masz już komplet deklaracji:crazyeye: No to szykuj się facet- w sobotę z Livką podjeżdżamy rankiem i ...w drogę:)
  17. :multi::multi::multi: Witajcie....piszę wreszcie z pracy:) muszę się troszkę pozbierać i zaraz Wam wszystko opiszę co i jak było...bo przez te burze do dziś w domu nie mamy internetu:( zeżarło mi to wczorajszą radość,którą się chciałem z Wami podzielić..Pouzupełniam rozliczenie i ogarnę się trochę w pracy i zaraz wracam:):):):) edit: W pracy niestety masakra:( ale w domu ponoć działają monterzy od neta więc mam nadzieję,że wieczorem zdam relację i wkleję już fotki bez kłopotu..
  18. Niedawno wróciłem z transportu psiaka....widzę,że Kisiaraf (dzięki za błyskawiczną reakcję i dzisiejszą wizytę:loveu::loveu::loveu: ) wszystko Wam napisała...Ja ...jestem tak szczęśliwy ,że nie wiem co Wam napisać.....dopiero chyba jak odstawimy z Livką naszą księżniczkę do domku znajdę słowa by Wszystkim na tym wątku podziękować za wszystko co dla tej suni zrobiliście..:)
  19. Nie tylko nie użarł,ale nawet się dał miziać:) super psiaczek...potrzebuje tego czasu w hoteliku i troszkę czułości...:) cioteczki i wujkowie...prosimy o te resztę deklaracji...
  20. ok..będziemy z Kaa w kontakcie:) a ...ja może dziś jeszcze zobaczę Bima..:) wiozę wieczorem dalmatynkę z tego samego schronu co jest Bim:)
  21. [quote name='ania z poznania']Ja jakoś mało rozgarnięta jestem jeżeli chodzi o księgowość:oops:, oczywiście dostałam numer konta od Kaa, ale nie przeszkodziło mi to wcale a wcale zrobić wpłaty na konto Nikusia :mad:[/QUOTE] spokojnie:) przeleję do Ani jak dojdzie hihi:)
  22. Jeżeli nie sprawdzisz nie będziesz pewna...może jednak lepiej jakby ktoś z Tobą się wybrał?
  23. nie..nie to nie to:) Dziś dostałem telefon w sprawie Rusałki z mojego podpisu:) i dziś będzie wizyta przeadpopcyjna wieczorem...Rusałka od stycznia jest w hoteliku-może dziś słonko się do niej uśmiechnie? :)
  24. hih no nie do końca...:) czasem w pracy...trzeba i popracować-chociaż nie mam dziś do tego wcale głowy:)
  25. Wizyta dziś wieczorem:multi::multi: ja nie wiem jak do niego dotrwać:shake::shake::shake: :nerwy::nerwy::nerwy:
×
×
  • Create New...