Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. nie wnoszę uwag do propozycji podziału pozostałej kasy:) Też jestem ciekawy jak tam Brutek zagospodaruje sobie" czas wolny":razz: Ale myślę,że będzie grzeczny..bo ostatnio coś tam sobie "przymierzył" z garderoby to mu zaraz "coś tam" obcięli:diabloti:
  2. [quote name='obraczus87']...... CYPIS (o dziwo) jest grzeczny ;) nie ma zbyt dużego pola do popisu, bo taka pogoda nie jest zachęcająca ;)[/QUOTE] ojej grzeczny?:crazyeye: czy aby jest zdrowy?:evil_lol:
  3. [quote name='Lu_Gosiak']ale Ci dobrze..ja juz mam dosc tych deszczów i zimna, a to dopiero poczatek:roll: szczepienia Harrego beda kosztowaly gdzies kolo 40zl kastracja 200-250zl:-o ale Gabi ma jeszcze ponegocjowac cene:mad::evil_lol:[/QUOTE] no to trzymamy:thumbs: i :mad: w sprawie negocjacji:diabloti:
  4. doszły też pieniążki od cioteczki AnnaA:loveu: Cypisek pięknie dziękuje:lol:
  5. [quote name='Kisiaraf']Czyli dobrze wyczytałam, że z bazarku jest wykupiony pakiet 10 ogłoszeń? Jak tak to czekam na jakich portalach i może uda mie się coś jeszcze dorzucić od siebie. Przy okazji to Nikus nie ładnie, bo prosiłam o PW jak przyjdzie czas ogłoszeń i chciałam ogłaszać..... Dam go też w niedziele do Oferty. Jest naprawde cudny. Harry do domku marsz.[/QUOTE] Kisiaraf:oops::oops::oops:sorki....dopiero wczoraj dopracowaliśmy tekst i resztę...Do oferty dam namiary oczywiście:) Bardzo dziękuję za pomoc.....A ogłoszenia mają być na 60 stronkach:eviltong: edit: stronek będzie 50:) poniosło mnie czy co? hihi sorki:razz:
  6. [quote name='go-ja']Przeczytałam cały wątek. Bardzo się cieszę, że udało się zabrać Cypiska ze schronu. Ile brakuje jeszcze kasy? Miej się Maluszku zdrowo! Sunieczka też śliczna! :). Czekamy na domki. Gdyby ktoś chciał zrobić bazarek - przekażę rzeczy. Poproszę też nr konta na PW.[/QUOTE] Już się robi Goja:) wysyłam:) [quote name='magenka1']chyba jest już pełna kwota brakuje jednorazowych ale najlepiej niech wypowie się skarbnik :)[/QUOTE] Tak..deklarację stałe są kompletne i baaaaardzo potrzebne jednorazówki..:)
  7. superkowe te wieści od Gabi:) oby tak dalej:)po kroczku i hops do domku:) edit: Jest następna wpłata od Nelki:loveu: dziekujemy...postu drugiego nie umiem na razie poprawić bo dogo mi głupieje:(
  8. Poszło też dziś 20 zł od Haliny B:) tym razem jeszcze z mojego konta :) ale później już sama będzie robić przelewy:)
  9. No to Skarbnik melduje....na konto Harrego wpłynęła kasiorka od Lu_Gosiak:loveu: , WHY MAY NN :loveu: i Obraczus87:loveu: dziękujemy cioteczki:) zaraz będą w poście rozliczeniowym:)
  10. ja bym dał na cały kraj:) transport to chyba załatwimy?:eviltong: jak myślicie?
  11. [quote name='Ra_dunia']To my też musimy go pilnować, żeby nie przegrał obstawiając na hazardowym bazarku u Babci (bo przecież trza będzie zrobić ;) ).[/QUOTE] spoko:) nawet jak zagram to przecież wiesz,że obstawiam pewniaków:eviltong: to tzw bezpieczna inwestycja;)
  12. [quote name='Lu_Gosiak']oczywiście:):) zrobie tez dzis w nocy allegro Haremu:) tylko na te ogloszenia to przyjdzie Nam sporo poczekac - bo tam kolejka jak kiedys za kawa;):evil_lol: czy to jest ten bazarek na zwierzaki Miseek??[/QUOTE] Nie, nie...spoko..zamówiłem na elitarnym bazarku gdzie jest tylko 10 zestawów do wykupienia:) i czekają na nasze materiały i ....dalej w sieć:multi::multi:
  13. a witamy o poranku:)..Lu_czekam maila gdzie wysłać teksty i fotki..- mam prośbę wyślesz to jak Ci potem podam na Pw namiary? wpiszesz chyba siebie jako kontakt do ogłoszeń,prawda?no i dobierz fotki które mają promować Harrrego:)
  14. [quote name='1qaz']weź mnie wpisz... coby się zamknęła suma.[/QUOTE] hihi dzięki:) ja to mogę tylko Tobie podziękować:Rose: co niniejszym czynię:Rose: a wpisze Marta:)
  15. [quote name='1qaz']a ile brakuje ? 19 ?[/QUOTE] tak to wygląda:)
  16. [quote name='Ra_dunia']To sobie jeszcze na tego śpiocha poczekamy ;)[/QUOTE] hje he...nie szkodzi...napisałem o maila by wysłać tam materiały i....też chyba:sleep2:;)
  17. Super:) no teraz poczekamy na Lu_Gosiak i puścimy Harrego w świat:)
  18. no pięknie...:) oki..krótsza wersja też pewnie będzie potrzebna:) dzięki Ra:loveu::loveu::loveu:
  19. cioteczki co z tekstem dla Harrego? Fotki są...kasa przelana za ogłoszenia..:(
  20. Jestem na zaproszenie Oczki_:) postaram się po wypłacie wpłacić coś jednorazowo..niestety "przedeklarowany" jestem już:(
  21. [quote name='1qaz']ale śmieszne, zawsze z Piotrem jeżdżę, także... :P[/QUOTE] no dobra...przecież to. żarty:) opowiadaj dalej:)
  22. [quote name='1qaz']adhd to on ma jak nic... gryzł, szczekał, zaczepiał koleżankę swoją, latał, w końcu zaczął kopulować moją rękę ;)[/QUOTE] hm...1qaz..ciekawe przypadki masz w tych transportach:eviltong: ludziów nie zabieraj:shake:
  23. wyslałem babcię komuś o wielkim sercu z tamtych stron:)
  24. jestem Ra....zaznaczę narazie:)
  25. jest jeszcze wpłata od Eva2406:loveu: dziękujemy:)
×
×
  • Create New...