-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Nikus replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
nie wnoszę uwag do propozycji podziału pozostałej kasy:) Też jestem ciekawy jak tam Brutek zagospodaruje sobie" czas wolny":razz: Ale myślę,że będzie grzeczny..bo ostatnio coś tam sobie "przymierzył" z garderoby to mu zaraz "coś tam" obcięli:diabloti: -
[quote name='Lu_Gosiak']ale Ci dobrze..ja juz mam dosc tych deszczów i zimna, a to dopiero poczatek:roll: szczepienia Harrego beda kosztowaly gdzies kolo 40zl kastracja 200-250zl:-o ale Gabi ma jeszcze ponegocjowac cene:mad::evil_lol:[/QUOTE] no to trzymamy:thumbs: i :mad: w sprawie negocjacji:diabloti:
-
[quote name='Kisiaraf']Czyli dobrze wyczytałam, że z bazarku jest wykupiony pakiet 10 ogłoszeń? Jak tak to czekam na jakich portalach i może uda mie się coś jeszcze dorzucić od siebie. Przy okazji to Nikus nie ładnie, bo prosiłam o PW jak przyjdzie czas ogłoszeń i chciałam ogłaszać..... Dam go też w niedziele do Oferty. Jest naprawde cudny. Harry do domku marsz.[/QUOTE] Kisiaraf:oops::oops::oops:sorki....dopiero wczoraj dopracowaliśmy tekst i resztę...Do oferty dam namiary oczywiście:) Bardzo dziękuję za pomoc.....A ogłoszenia mają być na 60 stronkach:eviltong: edit: stronek będzie 50:) poniosło mnie czy co? hihi sorki:razz:
-
[quote name='go-ja']Przeczytałam cały wątek. Bardzo się cieszę, że udało się zabrać Cypiska ze schronu. Ile brakuje jeszcze kasy? Miej się Maluszku zdrowo! Sunieczka też śliczna! :). Czekamy na domki. Gdyby ktoś chciał zrobić bazarek - przekażę rzeczy. Poproszę też nr konta na PW.[/QUOTE] Już się robi Goja:) wysyłam:) [quote name='magenka1']chyba jest już pełna kwota brakuje jednorazowych ale najlepiej niech wypowie się skarbnik :)[/QUOTE] Tak..deklarację stałe są kompletne i baaaaardzo potrzebne jednorazówki..:)
-
Poszło też dziś 20 zł od Haliny B:) tym razem jeszcze z mojego konta :) ale później już sama będzie robić przelewy:)
-
[quote name='Lu_Gosiak']oczywiście:):) zrobie tez dzis w nocy allegro Haremu:) tylko na te ogloszenia to przyjdzie Nam sporo poczekac - bo tam kolejka jak kiedys za kawa;):evil_lol: czy to jest ten bazarek na zwierzaki Miseek??[/QUOTE] Nie, nie...spoko..zamówiłem na elitarnym bazarku gdzie jest tylko 10 zestawów do wykupienia:) i czekają na nasze materiały i ....dalej w sieć:multi::multi:
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
Nikus replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Oczki_:) postaram się po wypłacie wpłacić coś jednorazowo..niestety "przedeklarowany" jestem już:( -
Babcia pojechała do DS!!! a my wyciągamy kolejną biedę...
Nikus replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
wyslałem babcię komuś o wielkim sercu z tamtych stron:) -
Babcia pojechała do DS!!! a my wyciągamy kolejną biedę...
Nikus replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
jestem Ra....zaznaczę narazie:)