Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. :lol: No...Armani w domku więc.. Livka zaczęłaś kolejny "rodzinny wątek" daję 20/m-cznie;)
  2. :lol:Cześć wszystkim...wrócilismy z Livką z trasy bo jechalismy dziś z Zorką...rozliczenie Armaniego wyszło....całkiem nieźle....czekam jeszcze na potwierdzenie faktury...myślę,że jutro Wam już wszystko przedstawię...Pozdrawiam wszystkich z "Ekipy Armaniego" ta nazwa bardzo mi się spodobała:loveu::loveu::loveu:...bo to naprawdę świetna ekipa..na którą można liczyć nie tylko na tym jednym wątku...Przekonuję się o tym codziennie..
  3. Co do "Perfekcjonizmu";) to jestem pod wrażeniem przygotowania dokumetów Zory..:razz: no super poprostu..(jest cos w tych "znakach zodiaku:fadein:"):evil_lol:
  4. Obraczus wklei fotki pewnie niedługo z trasy:lol: Zorka wskoczyła do autka bez problemów bo przekupilismy ją skutecznie parówkami:cool3:..Potem chwilkę rozglądała się po autku i jak nabraliśmy prędkości to sobie smacznie spała:lol: Co do efektów "specjalnych" o jakich pisała Leyla to mieliśmy tylko jednego bąka:evil_lol: ale spoko też daliśmy radę..W sumie super z niej podróżnik,żadnych problemów.Przesiadka do autka Pana Grzegorza we Wrocławiu też była "na parówki"..bo miejsce trochę niefortunne przy Centrum handlowym duży ruch i Zorka była zdezorientowana..Rozmawialiśmy chwilę na zewnątrz a Zorka zdążyła przeskoczyć im na przednie siedzenie gdzie były...:razz: pączki:razz:...No to tyle na gorąco ...cieszymy sie Livką,ze mieliśmy okazje ją osobiście poznać...wesolutko merdała ogonkiem w autku...kochaniusia:lol:
  5. :cunao: :laola: Dzwoniłem do Pana Armaniego...są już w domku..:multi: w autku Armani pospał sobie..:lol: Z relacji to psiak potrzebujący człowieka....i ma tego swojego człowieka od dziś...:lol: Ma go, bo daliście jemu wszyscy szansę...Kocham to dogo i Was..dziękuję wszystkim...Trzymajmy kciuki by okres adaptacji obu stron przebiegał bez zakłóceń...Tyle na razie..bo rozwala mnie szczęście i nie mogę pisać...:multi:
  6. :sweetCyb::bigcool:Gorące wieści..Armani przekazany nowemu Panu:lol: Już mknie terenówą do swojej leśniczówki.Pan i pies wyraźnie sobą zafascynowani:multi::multi::multi:.Wieczorkiem ciąg dalszy nastąpi...
  7. :multi::multi:Armani już w drodze do domku:multi:Jest wesoły i grzeczny w drodze...:multi:....Kochany psiaku,tak się cieszę:lol::lol::lol:
  8. [quote name='Leyla']Pamiętam ,kiedy ją zobaczyłyśmy pierwszy raz w schronisku. Była taka wystraszona i zrezygnowana. Nie chciała podejść do siatki boksu.... Do hoteliku jechała cały czas na stojąco, bała sie ,nikomu nie ufała. Zaraz po wyjściu z auta można było zobaczyć jakie ilości nadzieji i miłości były w jej sercu nieużywane. Obiecałyśmy jej ,że w tym roku będzie miala swoją choinkę z bąbkami...i spełniło się:razz: Nadchodzi Zorki ważny dzień!!! [B]Dobra Nikuś ,niech Ci będzie ,wyjadę o tej ósmej;)[/B][/QUOTE] no co Nikuś:diabloti: czy ja coś mówiłem? :shake::evil_lol::evil_lol:
  9. Jutro już coraz bliżej:lol: wszystko już dograne...teraz czekamy już tylko na dobre wieści.:lol: Rozliczenie wpłat i wypłat na Armaniego zrobię dopiero w przyszłym tygodniu po otrzymaniu faktury z hoteliku i rozliczeniu się za paliwo.Troszkę kaski na to paliwo mało....
  10. jestem na razie zaznaczę...muszę się "podsumować" bo już się sam pogubiłem w tych deklaracjach;)
  11. Cześć Zorka:lol: zimówki założone...kocyk wyprany...:lol: ja jestem gotowy a Ty?:lol:
  12. [quote name='Monika z Katowic']Czy doszło już moje listopadowe 25 zł na podróż tego psiego pięknisia -Armianiego?:klacz:[/QUOTE] Tak tak..doszło pięknie dziękujemy:lol:..Wszystkie kwestie "finansowe" są na 1 poście:cool3:
  13. na razie zaznaczam....mam urwanie głowy w pracy później przejrzę wątek
  14. :p Cześć piesku...no to pakuj się powolutku-koniec wczasów;)..Transport już ustalony..Nowy Pan przyjedzie połowę drogi:lol:
  15. Anetek dziękujemy Wam za to że Jeżyk...przed przejściem Tęczowego Mostu...poznał co to miłość i ..ciepło człowieka...zdążyłyście mu to okazać...Jeżyku a teraz brykaj sobie ....ile wlezie
  16. [quote name='orpha']hehe Stefan ( zaznaczam kot nie pies )odrazu bedzie chcial ja przeciagnac na swoja strone :evil_lol: a swoja droga macie pojecie ? nauczylam Stefana reagowac na "siad" :diabloti: ,hehe jeszcze bedzie z niego pies :eviltong:[/QUOTE] no nie....:cool3: jak ze Stefana jeszcze haszczaka zrobisz to już nic mnie nie zdziwi:diabloti:
  17. To były długo wyczekiwane wieści...ale jest nadzieja...:lol:...i to jest najważniejsze..
  18. Pliszka Armani szczekał wesoło - pieniążki z bazarku są na jego koncie:lol::lol::lol: i baaardzo Tobie dziękuje
  19. No i moja złotóweczka na stałe:lol: sorki że tak późno,ale zakręcony byłem troszkę Armanim;) i juz nie wiedziałam czy się deklarowałem czy nie...:razz:
  20. Livka..Obraczus:mad: no, żeby tak jawnie:crazyeye: Wy się już wcale nie kryjecie:diabloti:
  21. Co do stanu finansów to wszystko podsumujemy jak Armani dojedzie do swojego nowego Pana.Na bieżąco wydatki jak i wpływy:evil_lol: pokazuję w pierwszym poście.
  22. :multi::multi::multi:Powiem tak...Armani kończy w sobotę urlop w hoteliku w Radomsku...w sobotę przeprowadzka:lol: i od poniedziałku podejmuje pracę w leśniczówce niedaleko Drawska Pomorskiego:cunao: Wielkie podziękowania dla Dory za wczorajszą wizytę i relację po niej:loveu: Jak się trochę uspokoję:evil_lol: i ogarnę jakoś w pracy to podam więcej szczegółów...Na razie muszę się pilnować bo mnie wyrzucą z pracy z powodu gwałtownego pogorszenia stanu psychicznego:diabloti::diabloti:
  23. [quote name='Pliszka']Bazarek dla Armaniego zakończony. Nikusiu, na Twoje konto powinny wpłynąć dwie wpłaty: Livka - 15zł eliza_sk - 40zł Pozdrawiam :)[/QUOTE] Pięknie dziękuję:lol: co do wizyty u Armaniego jest jedna sprawa do wyjaśnienia jeszcze..ale chyba idzie ku dobremu:lol:
×
×
  • Create New...