Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Super te fotki:) one powinny iść razem...:) i te uśmiechnięte pycholki...
  2. założę sobie inne dogo z Tomkiem :mad::mad::mad:
  3. Marta to wpłata z Kundelkowej Skarbonki- a Marta to jest jej Pani Prezes i założyciel, z której jesteśmy dumni:)
  4. pewno,że damy..nie ma innej opcji...Jutro postaram się o kase ze Skarbonki...już prawie ją Orpha zalatwiła:)
  5. spokojnie Roleczka.....Miszka potrzebuje troszkę czasu...a TZ napewno ją do siebie przekona...ważne,ze chce...będzie dobrze:):)
  6. Orpha pisała o kasie,która została po Miszce,ale to rozstrzygnie kosu32.Ja przekazuję swoją Miszkową deklaraję stałą na Aresa:).To tylko 10 zł.,ale od czegoś trzeba zacząć a "troszkę" tych deklaracji mi się uzbierało...
  7. Wpłata od Kaa za transport dotarła do mnie:) zgodnie z tym co pisałem przekażę ją na Kundelkową Skarbonkę:) dzięki za wspomożenie innych kundelków w potrzebie:):):):)
  8. Pani Tereso jeżeli mi net nie będzie strajkować to wieczorkiem zrobię małą wichurę na PW...:)
  9. Cześć Dziewczynko Pati....już niedługo...:) no co jest cioteczki:)....pieniążki potrzebne dla tej sierotki
  10. [quote name='sonikowa']Ale czarny to jednak kawał chłopa, hm... psa. Duzy jest faktycznie :-) I Kitka przy nim taka delikatniutka... Cieszę sie, że sa razem :-)[/QUOTE] Kawał chłopa Sonikowa? no kawałek jest ,fakt,ale przy niufie to kruszynka:):):)
  11. No jestem:lol: nie wiem dlaczego mi tu wszyscy dziękujecie...przecież gdyby nie Wy psiaki dalej siedziałyby w schronie,poza tym to i tak ja mam największą radochę wioząc je do lepszego życia:multi:..Co do kasy to sobie z Kaa pogadam jak przyjadę do schronu:mad::mad::mad:..Skoro juz poszły te pieniądze to zrobimy tak: Kasę przelewam na Kundelkową Skarbonkę i przynajmniej znowu jakiś psiak skorzysta z pomocy.Ta decyzja jest nieodwołalna i nienogocjowalna:eviltong::eviltong::eviltong:.Fotki postaramy się wstawić niebawem.Pozdrawiam wszystkich.:lol::lol:
  12. Co do kasy po Miszce i przekazaniu jej na kolejnego psiaka u Orphy to ja nie mam żadnych wątpliowści...:) na żadnej giełdzie na świecie nikt tej kasy lepiej nie zainwestuje:) jestem na tak
  13. Orpha....kiedyś założysz hotelik dla psiaków i to bedzie najlepszy hotelik na świecie....ja w to wierzę...:)
  14. i rozsyłajcie ten bazarek po całym dogo świecie:)
  15. [quote name='pati123487']Jak ida bazarki???[/QUOTE] Livka włśnie jest w trakcie zakładania...:)
  16. [quote name='kaa']I drobne pieniążki, a żeby psy w głowę nie dostały i nie poczuły, mogą być papierkowe :eviltong::razz: .[/QUOTE] pewnie papierowe lżejsze więcej uwieziemy:):)
  17. no właśnie..Diunie trzeba czasu i spokoju....no i jeszcze naszej pomocy:)
  18. [quote name='rodzice']Pamiętajcie o fotkach - ślicznie proszę[/QUOTE] Ok..zabiorę aparat..tylko czy to się da na dogo wstawić po tych "Innowacjach" tego nie mogę zagwarantować Ale w końcu Pianka jest modem to nam to załatwi:):) poza kolejnością..:):)
  19. A co do Szczotki to jak pisała Murka na 99% wczoraj była pozytywna wizyta przedadopcyjna:):):)
  20. [quote name='MagdaNS']Oj, ja się też nie mogę doczekać aż zakochani pojadą do Murki, a mój Redzik do mnie :). Znaczy się, że Szczotka od Murki też znalazła swój domek??? To super :). Z ogłoszeniami to chyba trzeba będzie poczekać, aż oni chwilę pomieszkają u Murki i Murka napisze o nich coś więcej :). No i ja osobiście uważam, że nie po to tyle walczyliśmy o tę psią miłość i wyrwanie ich razem do lepszego życia, żeby szukać im osobnych DT, jeśli już - to tylko razem :). W końcu to ZAKOCHANI :). [B]Nikus[/B] jeszcze raz ogromne dzięki, że weźmiesz dla mnie Reda:iloveyou:[/QUOTE] całą przyjemność po mojej stronie...jeżdżąc z psiakami korzystam podwójnie bo mogę poznawać "dogomaniaków" na żywo...:):):)
  21. miało być DS...to dogo nie pozwala mi na poprawki wrrrrr
  22. No pewnie,że się szykuję....i tym transportem oprócz zakochanych w jedną stronę jadą kolejne dwa psiaki od Murki do swoich DT....uwielbiam to :):):)
×
×
  • Create New...