-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='maciaszek']Jeśli wpisuje się lokalizację w trakcie wystawiania konkretnej aukcji to nie zmienia się nic na innych. Sama mam wystawionych kilka psów i w lokalizacji są różne miasta :). To tylko tak tytułem wyjaśnienia, bo mnie osobiście nie przeszkadza to, iż tam są wpisane Gliwice ;). To kto jeszcze jest za,żeby Iwona mogła mi podać numer konta ;)?[/QUOTE] ok...nie znam sie na tym ale chętnie się uczę :lol: ..sorki:oops:
-
Tramp pies z przystanku zakonczyl podróż , jest w DS !!!!
Nikus replied to orpha's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']Ksenie , tylko jeszcze do konca nie wiem jak z tym transportem bo kolega nie wie czy go zona pusci :roll:[/QUOTE] hm...to może ktoś zaprosi jego żonę no gdzieś...na zakupy czy co?;) -
[quote name='maciaszek']Wiem wiem, że Gliwice to lokalizacja Iwony, ale lokalizację na allegro można zmienić ;). Chociaż może w tym przypadku akurat rzeczywiście nie trzeba. Ofertę z opłaceniem wyróżnienia allegro podtrzymuję :).[/QUOTE] no tak można zmienić..ale jak pisała Iwona to zmieni jej lokalizację w 20 ogłoszeniach...Wystarzy dopisać w treści allegro gdzie jest Ester...tak zrobiła u Armaniego...;)
-
[quote name='maciaszek']A może opłacimy z katowickiego konta wyróżnienie allegro?! [B]Iwono[/B], w lokalizacji wpisane są Gliwice, a przecież Ester jest gdzie indziej ;).[/QUOTE] Spokojnie...Gliwice to miejsce lokalizacji tego co wystawia psa na aukcji..A Ester nie jest tak daleko od Gliwic to nawet ten sam powiat:lol:..ale się mądrzę:eviltong: a sam jak dzis Iwonka mi wystawiła bernardyna któremu szukam domu pisałem do niej to samo:cool3::cool3: a właśnie może mi pomożecie?
-
[quote name='Brysio']witam, niestety mogę wpłacic tylko skromne 10 zł:oops: jestem spłukana:placz: z ogłoszeniami się widzę spózniłam ale moze zrobie jeszcze za jakies 3 dni, będą się dublowac niektóre ale przynajmniej będzie ich duzo. Jak myslicie? proszę o numer konta[/QUOTE] dziękuję Brysio i niee t"ylko" ale "aż" liczy się każda złotówka...konto wysyłam:lol: a ogloszenia niech idą w tysiące...jedno w końcu trafi:lol:
-
Riki nie jest juz bezdomnym psem. Dzięki wam udało się. Ma dom!
Nikus replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Nasze z Livką też poszło..powinno być popołudniu:lol: -
super :happy1:
-
[quote name='majqa']Już usiadłam do tekstu, zaraz coś wymotam.[/QUOTE] jak się z tym uporasz to bedę miał do Ciebie prośbę....napiszę PW ok?
-
Bliźniaczki Nel i Bell w swoich Domkach!!! Dziękujemy!
Nikus replied to fizia's topic in Już w nowym domu
taaaaa...i dlatego musimy to robić :lol::lol::lol: -
[quote name='Kisiaraf']Nikus ja nie potrafie allegro ale własnie rozmawiałam z iwoną 213 i obiecała zrobić jak "się ogarnie" w pracy.[/QUOTE] no pisałem do niej,ale widzę,że zapracowana bo nie odpowiedziała jeszcze, super:lol: ..prosiłem by pogadała z Brysio bo to Mistrzyni Świata w ogłaszaniu:lol: Dziękuję:lol:
-
[quote name='kaa']Allego niestety nie , ale mogę dorobić innych ogłoszeń, tylko na raty bo mam dziś dwa wyjścia na badania i jedno do lekarza i już muszę pędziić na pierwsze :roll: badanie .[/QUOTE] ok Kaa dzięki bo ja w ferworze walki nie zauważyłem Twojego wpisu....ja namotam jakoś to allegro a ogłoszeń nigdy nie za dużo..piszmy gdzie tylko się da...
-
Bliźniaczki Nel i Bell w swoich Domkach!!! Dziękujemy!
Nikus replied to fizia's topic in Już w nowym domu
cieszę się ,że mogłem poznać te dwie młode "damy" :lol: Tym samym kursem jechała ze mną jeszcze Ksenia- haskula - i ona już też w sobotę jedzie do stałego domku:lol::lol: to się nazywa hapy end:lol: