Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. i jak tu nie kochać dogomaniaków:):):):):)
  2. Katarzyna piszesz o stałych deklaracjach tak???????? yupiiiiiiiiiii:):):):):)
  3. No właśnie....trzeba za kasą się intensywnie rozejrzeć...chcemy zrobić bazarek ale dogo na razie robi niespodzianki...:(
  4. No psiaki pakowanko dziś i jutro w drogę:) a my musimy dozbierać te parę złotych stałych deklaracji....
  5. ok ok...też myślę,że tak będzie najlepiej:):):):)
  6. kosu...to jak z deklaracjami? bo i tak chyba nie wszystko zapłacone u Orphy?
  7. emotki teoretycznie powinny być w opcjach zaawansowanych...ale mnie nie działają te opcje
  8. kurcze postu własnego też nie można nawet poprawić...zaczyna mnie to wkurzać wrrrrrr
  9. Witam pięknie...Trzyma się Dziewczewczynkko Pati.....to już niedługo :)
  10. no właśnie.....może wieczorkiem zrobimy znowu większą akcję....myśl nad bazarkiem Pati...ale tu mało co działa...żeby nas te problemy techniczne nie zjadły:(:(:(
  11. oni chyba dalje robią....dajmy im trochę czasu..mnie też krew zalewałą nawet ściągłem do domu ludzi od neta bo miałem tak jak Ty przed przeróbką jeszcze na dogo. Co będzie dziś wieczorem nie wiem bo w pracy to mi śmigało nawet fajnie,ale dziś i tu jest problem...Podejrzewam,że zmiany trwają...poczekajmy...Weź psiaki na spacer i się nie wkurzaj Orpha
  12. i przy logowaniu zapisz żeby Cię zapamiętał to nie będzie Ciebie wywalać za każdym razem do zera....spróbuj..plisssss
  13. :placz:Tylko nie to, jak Ty stąd pójdziesz to my też.....to najlepszy wątek na dogo:placz::placz::placz:
  14. no bo to dla "zaawansowanych" w cierpliwość :evil_lol:
  15. :lol:emotki są jak przejdziesz do "opcje zaawansowane":lol:
  16. To fakt,że Orpha działa cuda z tymi psiakami....ja już zapisałem na przyszły tydzień moje dwa na "ulepszenie manier":lol:
  17. Będziemy w kontakcie Magda...myślę,że wszystko przebiegnie bez problemów....ja w każdym bądź razie planuję wyjazd w sobotę ok 7.30 ze schroniska w Rudzie...potem kontaktujemy się na tel.:lol:
  18. no super ....mam nadzieję,że faktycznie już teraz będzie z górki :lol: Trzymaj się Diuna..:lol:
  19. Cześć maleńka coś Tu pustawo :-(
  20. no działa mi net:multi: fotki natychmiast:mad::mad:
  21. ile? nie wiemy...wyciągnąć trzeba ją ze schronu...zbadać...dać jeść i dać jej nadzieję na nowe życie...każda złotówka się przyda..każda
  22. [quote name='pati123487']No to akurat bylo do Nikusia ze jak ucieknie to sie nim rozprawie:eviltong: WLasnie watek Dziewczynki -Pati zrobi ktos ten bazarek????:p[/QUOTE] no ładnie,ładnie..a myślałem,że ktoś mnie chce bronić:shake:
  23. Witamy Dora na wątku....dla wszystkich Info....To Dora przysłała mi fotki Dziewczynki Pati i od tego się zaczął ten wątek...:lol::lol::lol:
  24. [quote name='MagdaNS']Właśnie napisała do mnie koleżanka Iza spoza dogo, że na konto hoteliku u Murki przelała 120 zł dla Czarnego i Kitki jako stałą deklarację miesięczną po 10 zł od razu z góry za cały rok :loveu:[/QUOTE] ojejku:multi::multi::multi:dzięki....Magda Ty to umiesz maile pisać...;)
  25. Info dla tych co jeszcze nie wiedzą...: One tak zawsze:cool3: Livka z Obrączusiem
×
×
  • Create New...