oni chyba dalje robią....dajmy im trochę czasu..mnie też krew zalewałą nawet ściągłem do domu ludzi od neta bo miałem tak jak Ty przed przeróbką jeszcze na dogo. Co będzie dziś wieczorem nie wiem bo w pracy to mi śmigało nawet fajnie,ale dziś i tu jest problem...Podejrzewam,że zmiany trwają...poczekajmy...Weź psiaki na spacer i się nie wkurzaj Orpha