Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Będzie co ma być...jeżeli okaże się( w co wierzę) ,że wszystko jest dobrze to Armani w sobotę tam pojedzie:multi: ,ale jeżeli nie będziemy pewni to poszukamy innej opcji...
  2. [quote name='Dora']wlasnie doszkalam sie cos na temat rasy, zeby cos wiedziec o nich i na co uczulic wlascicieli[/QUOTE] Dzięki Dora;) widzę,że lepiej z "wizytującym" Armani nie mógł trafić:lol:
  3. [quote name='Dora']Mam tylko nadzieje ze tam trafie, jade z chlopakiem i moimi potworami 2 hasiorami, wiec przetrzepiemy pana na wylot :D[/QUOTE] ;) tylko nie rozwalcie przyszłego domku Armaniemu:evil_lol:
  4. [quote name='Dora']Wlasnie dzwonilam do Pana T. i wizyta potwierdzona wiec wieczorkiem napisze co i jak.[/QUOTE] uffff;) myślałem,że piszesz ,że przełożona:cool3: a ja już palców nie mam:lol:
  5. Armani pięknie dziękuje:loveu: kolejnym dobrym ludziom: Anetek100 i Bobowita wasze pieniążki dotarły :lol::lol::lol::lol:
  6. Armani piesku kochany:lol:...może to już dziś......:kciuki:
  7. [quote name='a.piurek']To bardzo dziwny tydzień... Armani jest kolejnym psiakiem któremu chyba uda się znaleźć swój kochany domek. Trzymamy kciuki wszyscy moje osiem łapek też.[/QUOTE] oby Twoje slowa się spełniły;) no i zawsze to co osiem łapek to nie jedna:razz:
  8. [quote name='Aga Czarkowianka']Nikus- to ja jestem pod wrażeniem, bo jakby mnie taki duży pies gryzł, to chyba bym odpuściła, nie wiem(Zrobiłeś na mnie ogromne wrażenie, choc wielu szkoleniowców i wiele psów w życiu widziałam. Masz chłopie charakter:diabloti:)[/QUOTE] nie..nie ja się dopiero uczę..dobrze,że mam od kogo...:lol:...muszę kiedyś bacę w akcji zobaczyć bo bardzo mnie to zaintrygowało..:p
  9. [quote name='Dora']tak jutro wtorek i jade na wizyte, jeszcze jutro zadzwonie zeby to potwierdzi. Wiec kciukowac mocno !!![/QUOTE] ja już rąk nie czuję;)...
  10. [quote name='Aga Czarkowianka']Nie oddam Estera do żadnego familoka, żadnemu niepewnemu człowiekowi, choćbym go miała sama adoptować i szukać mu potem domu.Za dużo nieodpłatnej pracy włożyłam w tego psa,żeby go dostał człowiek który nie ma pojęcia o co chodzi. Oczywiście możecie go wyadoptować dokąd chcecie, ale wtedy w kolejnych przypadkach tego typu nie będę się już tak angażować. Moje niespełna 2 letnie dziecko nie ma matki,bo ja przez cały dzień na dworze pracuję z psami.[/QUOTE] Aga..cieszę sie,że miałem okazję Cię poznać mimo tych paru kropli krwi....jestem pod wrażeniem tego co tu napisalaś i co robisz dla Estera i innych psiaków
  11. Asiaczkowi i Ani_Mor Armani ślicznie dziękuje za wpłaty:loveu::loveu::loveu:
  12. Ksenia Ty szczęściaro:lol: Orpha skąd Ty jej ten pałac wyczarowałaś?
  13. Cześć Armani piesku kochany....jutro wizyta....:lol: mam nadzieję,że w następną niedzielę będziesz w nowym domku...
  14. no....wyobrażam sobie co obie przeżyłyście....:-( ale smutne początki szczęścia mam nadzieję dla Królowej...:lol:..Orpha..a co do Ciebie to poprostu słów brak...bo dziękujemy..to brzmi bardzo blado.
  15. [quote name='zuzlikowa']Czy to już walka o siebie,czy tylko przebłysk...nie wiem,ale dziś zjadła jedną małą kuleczke paszteciku! Po pogadance...monologu p.Kierownika,który początkowo przerywała ostrym warkotem,w końcu zjadła tę jedną kulkę...więcej nie chciała,ale zostały w misce!Zobaczymy co będzie rano-zostaną,czy może niczyje oczy ich już oglądać nie będą!...do rana maleńki wielkoludzie![/QUOTE] oby to było światełko w tunelu...:lol:
  16. [quote name='sonikowa']To armani nie ma jednak tego domku? Tej lesniczowki? czy mnie się coś pomyliło..[/QUOTE] Leśniczówka do sprawdzenia...wizyta we wtorek...;)..to jeszcze nic pewnego:shake:..poza tym musi tam dojechać...a to daleko dlatego zbieramy na podroż i rozliczenie z hotelikiem
  17. [quote name='Asiaczek']Przelew zrobiony. Ale podejrzewam, że na koncie finanse będą dopiero w poniedziałlek. Pzdr.[/QUOTE] :loveu: dzięki...to wtedy bank o odsetki zmolestujemy:mad:..hihi
  18. [quote name='oris']mogę teraz powiedzieć :) Saba pojechała do domku, na warunkowym :) jeżeli nie biedzie sprawiać "kłopotów" będzie to jej dom stały.[/QUOTE] Oris masz szczęście, że mieszkasz daleko:mad:...tak sie nie robi...ale wybaczamy i trzymamy:thumbs:
  19. Dziękujemy Asiaczek za obecność,pomoc i przelew:loveu:
  20. Oby w takim razie P.Kierownikowi udało się do niej dziś dotrzeć....
  21. problem by ona sobie sama dała szansę....kasę potem można zorganizować...ale ona musi chcieć...
  22. [quote name='obraczus87']Zoreczka wczoraj została wymiziana i wycalowana :loveu: tak się do Niej przywiązałam.... ciesze się, że jedzie do domeczku, ale będę tęsknić.. Na wybiegu byłam z Nią, jak Ją wołałam to od razu przychodziła, chciała ciągle się miziać :)[/QUOTE] tak, tak "chciała się miziać" dobrze wiemy kto:evil_lol::eviltong:
×
×
  • Create New...