-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='Aga Czarkowianka']Nikus- to ja jestem pod wrażeniem, bo jakby mnie taki duży pies gryzł, to chyba bym odpuściła, nie wiem(Zrobiłeś na mnie ogromne wrażenie, choc wielu szkoleniowców i wiele psów w życiu widziałam. Masz chłopie charakter:diabloti:)[/QUOTE] nie..nie ja się dopiero uczę..dobrze,że mam od kogo...:lol:...muszę kiedyś bacę w akcji zobaczyć bo bardzo mnie to zaintrygowało..:p
-
[quote name='Aga Czarkowianka']Nie oddam Estera do żadnego familoka, żadnemu niepewnemu człowiekowi, choćbym go miała sama adoptować i szukać mu potem domu.Za dużo nieodpłatnej pracy włożyłam w tego psa,żeby go dostał człowiek który nie ma pojęcia o co chodzi. Oczywiście możecie go wyadoptować dokąd chcecie, ale wtedy w kolejnych przypadkach tego typu nie będę się już tak angażować. Moje niespełna 2 letnie dziecko nie ma matki,bo ja przez cały dzień na dworze pracuję z psami.[/QUOTE] Aga..cieszę sie,że miałem okazję Cię poznać mimo tych paru kropli krwi....jestem pod wrażeniem tego co tu napisalaś i co robisz dla Estera i innych psiaków
-
[quote name='zuzlikowa']Czy to już walka o siebie,czy tylko przebłysk...nie wiem,ale dziś zjadła jedną małą kuleczke paszteciku! Po pogadance...monologu p.Kierownika,który początkowo przerywała ostrym warkotem,w końcu zjadła tę jedną kulkę...więcej nie chciała,ale zostały w misce!Zobaczymy co będzie rano-zostaną,czy może niczyje oczy ich już oglądać nie będą!...do rana maleńki wielkoludzie![/QUOTE] oby to było światełko w tunelu...:lol:
-
[quote name='obraczus87']Zoreczka wczoraj została wymiziana i wycalowana :loveu: tak się do Niej przywiązałam.... ciesze się, że jedzie do domeczku, ale będę tęsknić.. Na wybiegu byłam z Nią, jak Ją wołałam to od razu przychodziła, chciała ciągle się miziać :)[/QUOTE] tak, tak "chciała się miziać" dobrze wiemy kto:evil_lol::eviltong: