Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. :lol::lol:jestem:lol: to zaczynamy Pati
  2. [quote name='Murka']Super :multi: Nikus, możliwe, że w drodze powrotnej pojedzie z Tobą jeszcze jedna sunia od nas... tzn. chciałam zapytać czy ewentualnie będzie mogła się wprosic na transport :diabloti: Na razie są wstępne rozmowy z domem na Śląsku...[/QUOTE] no pewnie,że tak:lol: im więcej bidusiów skorzysta tym lepiej przecież:loveu:
  3. Z Panią Magdą od Reda już się umówiłem:razz: i widzę,że piszemy jednocześnie
  4. No to się melduję...Właśnie wróciłem ze schroniska w Gliwicach gdzie spotkałem Panią Teresę...Transport Jaworzno - Zamość nieaktualny bo jadą jutro.Obserwuję ten wątek od dawna;) No nie wytrzymam...jadę z tą śliczną parą do Janowa za tydzień:razz: i kropka..
  5. no fakt....może lepiej przestać pisać...
  6. no ja nie wiem co wam Ci faceci zawinili:mad::mad:
  7. Myślę ,że trzeba trochę czasu dać Orphie...ona i tak już w ciągu tych paru dni zmieniła u Miszki wiele..;) Powoli nic na siłę
  8. Roleczka odpowie chłopczyk...Spokojnie,nikt Ciebie nie pogania;) co do tego,ze Orpha wyprowadzi z doła sunię to tego akurat jesteśmy pewni..i to że trzeba na to trochę czasu też nie jest dla nikogo szokiem.Myślę,że jak już zapoznajesz sie z Miszką to tylko dobrze rokuje na przyszłość:lol:
  9. To sama radocha czytać takie relacje...Brawo Orpha...super wybrałaś ten domek dla księżnej...:multi:
  10. no..metody Orphy może nie są zbyt konwencjonalne;) ale skuteczne:lol: behawioryści pewnie mają inne zdanie:evil_lol: póki co wierzymy w te metody Orphy,prawda?:diabloti:
  11. hm ciekawe jak po tym wszystkim zwierzaki?;) żyją?:evil_lol:
  12. zgadzam się z Panią Teresą....uporządkujcie wątek pod kątem finansowym bo nic nie wiadomo-ile jest pieniędzy ?ludzie na Pw pytają o konto bo chcą wpłacać i nie wiemy co im odpowiadać..A sunia musi wyjechać ze schronu jak najszybciej,tam żadnego postępu nie będzie-takie jest moje zdanie.
  13. filmik super...:razz:..a za "..czekajcie baby..." to się jeszcze policzymy:mad:
  14. [quote name='kosu32']Za każdym razem wchodzę na Dogo z ogromnym biciem serca. Patrzę, czytam, podziwiam i znów jestem zaskoczona. Co ta Orpha w sobie ma, jak Ona to robi że te zwierzaki przy Niej się tak otwierają ? Dzisiejsza akcja z Miszką - po prostu szok :multi: Orpha - I LOVE YOU :loveu: nie wiem co ma...ale...szkoda tego nie wykorzystywać:evil_lol: a swoją drogą..pomyślcie gdyby Orphie umożliwić taki większy hotelik...psiaki biłyby się o miejsca już trzy lata do przodu;)
  15. No pewnie ,że to okazja..wyciągajmy ją ze schronu jak najszybciej!!!!
  16. Wiedziałem,że u Ciebie odżyje;) Super Orpha..tak trzymaj:lol:
  17. Witam wszystkich:lol: sorki, ale ostatnio mam problem z netem...Co do wizyty poadopcyjnej i jej kosztów to nie ma tematu - to już ja chciałbym Armaniemu dać...a raczej sobie...bo chcę wiedzieć,że to nie sen...:multi::multi:
  18. no właśnie....wiem,że miał spać gdzie indziej.,ale jakby miał być smutny....to słowa Pana...jejku jak ja się cieszę..:lol::lol::lol:
  19. Wieści z nowego domku:cunao: Nie wiem jak Wam to napisać:loveu::loveu::loveu: Lacrima rozmawiała przed chwilą z Panem Armaniego...Nasz psiak...Słuchajcie:Pan dziękuje nam za to,że przywieźliśmy jemu Przyjaciela...był tak wzruszony..opowiedział,że [B][U]zadzwonił do radia i opowiadał o nas[/U][/B],że są ludzie,którzy tyle potrafią zrobić bezinteresownie by pomóc zwierzęciu,że w Polsce można żyć inaczej....Armani śpi w domu..przy łóżku swojego Pana-Przyjaciela..razem jeżdżą na patrole do lasu..chodzą pieszo.Jak Armani grymasił to Pan wyciąga z michy mięsko i karmi go z ręki......rozmawiają sobie...ten pies trafił do raju....:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Warto coś robić?
  20. [quote name='kaa']Bardzo się cieszę ze sprawnej i szczęśliwej adopcji,:multi: powiedzcie jeszcvze czy ogłoszenia usuwać, czy zostawić na dłużej i w razie pytań o bernardyna do kogo mam pisać?[/QUOTE] myślę,że ogłoszenia niech lecą do końca...ja jak pytają to kieruję na tel. do Lacrimy..nr podam Tobie na PW:lol:
  21. [quote name='obraczus87'].... wiele osób miało w tym swój udział :) tak powinno byc jeśli chodzi o pomoc. Trzeba działać razem, a nie osobno :)[/QUOTE] Tak właśnie :lol: razem można wszystko- samemu niewiele:lol:
  22. Po otrzymaniu faktury skan oczywiście zamieszczę na wątku...Na dzień dzisiejszy wygląda to tak : stan kasy 476,94 hotelik -300,00 transport do domku -180,00 czyli jesteśmy na zero...Ewentualne wpływy przeznaczymy jeszcze na paliwo dla Dory na wizytę poadopcyjną za którą już dziękujemy.. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję:lol::loveu::loveu::loveu:
  23. Teraz przyszedł czas na podziękowania.. :multi::multi::bigcool::bigcool::bigcool: [FONT=Verdana][COLOR=black]Kiedy otrzymałem telefon od Pianki o tym, że Armaniego trzeba odwieźć do schronu zamarłem:-o. Nie bardzo wiedziałem co zrobić:shake:, ale ani przez moment się nie zawahałem, wiedziałem, że z pomocą dogo można zrobić wszystko.:razz:[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Dziękuję Wam bardzo serdecznie za szybką reakcję, za pomoc, za każde dobre słowo, dzięki któremu miałem siłę powalczyć o Nowy domek dla Armaniego. Bez Was, Armani trafiłby do schroniska, z którego zapewne by już nie wyszedł... nie wyszedłby dlatego, że wpadłby w depresję ponownego przebywania w koszmarze. Ale razem uchroniliśmy Go od tego!! Armani teraz grzeje się w domku ze swoim Panem. W domu, w którym spędzi resztę swojego życia!!!:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT] [COLOR=black][FONT=Verdana]Bardzo, bardzo ,bardzo dziękuję Obrączusiowi za numer tel. do Lacrimy, za pomoc w otwarciu wątku, za wsparcie i wiarę w to, że musi się udać.[/FONT][/COLOR] :lol::lol::lol: [COLOR=black][FONT=Verdana]Bardzo dziękuję Lacrimie, która po kilku sekundach namysłu powiedziała mi - "Tak, pomogę". Zorganizowała Hotelik, pomogła w szukaniu domu, załatwiła transport do nowego domku . Gdyby nie Ty Lacrimo[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana], Armani musiałby jednak trafić na kilka dni do schronu...Dzięki Tobie nie trafił dziękuję!:lol::lol:[/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black]Dora - dziękuję za przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej. To Ty sprawdziłaś domek i powiedziałaś, że jak najbardziej Armani będzie tam szczęśliwy.:lol:[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Pliszka -dzięki za szybką reakcję oraz za bazarek dla Armaniego:lol: [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Ogonek - dziękuję za tekst do ogłoszeń. Piękny i chwytający za serducho.:lol:[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Paulina_Mickey - wielkie dzięki za banerek oraz za ogłoszenia :lol:[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Iwona213 - dziękuję ślicznie za allegro :lol:[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Wielu osób nie wymieniłem, ale wszystkim bardzo serdecznie dziękuję! Bez Was Armani nie siedziałby teraz w ciepłym domku. Nie siedziałby teraz przede wszystkim [B]WE WŁASNYM OSOBISTYM DOMKU [/B]a dzięki Wam ma domek, ma swojego Pana, któremu na pewno będzie oddany do końca życia. Przypomnę, że Armani szukał domu od 23.10, tak więc po dwóch tygodniach od momentu założenia wątku Armani trafił do DS!!! [/COLOR][/FONT] :cunao::laola::cunao: [FONT=Verdana][COLOR=black]Dziekuję za pomoc finansową, bez której nie byłoby możliwe umieszczenie Armaniego w płatnym Hoteliku [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Dziękuję:[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Orpha[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Anonim[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Dora[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Agata51[/COLOR][/FONT] [COLOR=black][FONT=Verdana]- Magnesiątko[/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Fizia[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Kaa[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Mamamuminka[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Marsi66[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Teresa Borcz[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Obraczus87[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Marinkaa[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Asiaczek[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Sonikowa[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Bobowita[/COLOR][/FONT] [COLOR=black][FONT=Verdana]- Monika z Katowic[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]- Brysio[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]- Ania_Mor[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]- Anetek100[/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black]- Pliszka - z bazarku[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Na koniec chciałbym podziękować oczywiście Livce - za pomoc, wsparcie i ogólnie za całokształt :loveu::iloveyou:[/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...