Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='kosu32']Jeny - a to się narobiło !!! Będzie cudnie !!! Wszyscy dotrą ze swoim zwierzyńcem - ale będzie jazz !!! Nikus - wybawco Ty nasz - nawet nie wiesz jaki dobry pomysł nam podsunołeś :) Szkoda,że mam do Was tak daleko oj byłby jazz gdybym przyjechał z moimi futrzakami i to całkiejm spory hihi:)
  2. [quote name='kosu32']Nikus A co dokładnię he ?... bo nie czaję bazy o poranku ,,, zamiast leków weźmy bejsbole i walczmy z modami o swoje prawa....:)
  3. [quote name='pati123487']LAcrima juz jedzie po dziewczynke pati:D:D jeszcze troszeczke musisz wytrzymac:P[/QUOTE] czekamy na wieści...:)
  4. ale jak mam być szczery to bardziej przydały by się...::mad::mad::mad::mad:
  5. [quote name='kosu32']Nikus Mam lepsze rozwiązanie .... Jako nasz "rodzynek" dołączysz do grona "bab" które zamierzają wybrać się do Agmarka. Pojedziemy autem i zabierzemy od Niej cały bagażnik Sedalinu (na zły czas) ... ok ale pojedziemy moim....więcej wejdzie do terenówy:)
  6. jak będziesz zamawiać te leki to weź w hurtowni więcej.....ja też chcę:)
  7. A to dojdzie i czy to otworzy jak jest ban?
  8. Beniu trzymaj się nie spraw dziś kłoptów dziewczynom....:)
  9. odpoczynek to się jej akurat teraz przyda...ale ten brak kontaktu wkurza....ma ktoś do niej maila? to poproszę na priwa
  10. i lepiej się nie wypowiadać na ten temat bo skończyć można tak jak nasza koleżanka.....to pewnie sposób na poprawę dziłania dogo - mniej ludzi- mniejsze obciążenie serwerów.....wkurzony jestem na maksa
  11. nie wiem jak oni to sprawdzają...totalna inwigilacja tu jest i tyle....
  12. [quote name='kosu32']Orpha Tęsknimiy za Tobą - wracaj !!! to nie będzie proste....nie wiem jaki jest czas karencji....dodatkowo za wejście pod innym nickiem jest przedłużana....kurcze:(
  13. Dobranoc Aresiku a jutro czekamy znowu na kolejne super wieści:)
  14. ok......czekamy na wieści i to pozytywne:)
  15. [quote name='kosu32']He he - WARIATKA !!! I LOVE YOU :) ja też:loveu: Orpha co nawywijałaś?:evil_lol:
  16. hurraaaaaaa:multi: Ares jesteś wielki....I wet i Pati też...:lol::lol::lol: jejku to była bardzo długa godzina od 14-tej:roll: ale warto było czekać:cool2:
  17. za parę minut może się czegoś dowiemy od Pati....
  18. A u Ciebie znowu pusto biedna dziewczynko Pati.:(...a jutro już może Twój los się zacznie odmieniać....pomóżcie nam...
  19. Ale fajne wieści....super Zorka:):):) Obraczus dałaś psu szczęście .....:)
  20. Cioteczki będzie dobrze:) i z tą myśla trzeba rozesłać bazarek dla Aresika, który zrobiła Livka..kasa będzie potrzebna więc ją zbierajmy razem http://www.dogomania.pl/threads/1743...8#post13568758
  21. Oj dziewczynko Pati musimy się zabrać tutaj do roboty i pogonić troszkę to towarzystwo na dogo...potrzebujemy przecież pieniążków na Twoje lepsze życie...
×
×
  • Create New...