[quote name='kosu32']Jeny - a to się narobiło !!!
Będzie cudnie !!!
Wszyscy dotrą ze swoim zwierzyńcem - ale będzie jazz !!!
Nikus - wybawco Ty nasz - nawet nie wiesz jaki dobry pomysł nam podsunołeś :)
Szkoda,że mam do Was tak daleko oj byłby jazz gdybym przyjechał z moimi futrzakami i to całkiejm spory hihi:)
[quote name='kosu32']Nikus
Mam lepsze rozwiązanie ....
Jako nasz "rodzynek" dołączysz do grona "bab" które zamierzają wybrać się do Agmarka.
Pojedziemy autem i zabierzemy od Niej cały bagażnik Sedalinu (na zły czas) ...
ok ale pojedziemy moim....więcej wejdzie do terenówy:)
i lepiej się nie wypowiadać na ten temat bo skończyć można tak jak nasza koleżanka.....to pewnie sposób na poprawę dziłania dogo - mniej ludzi- mniejsze obciążenie serwerów.....wkurzony jestem na maksa
[quote name='kosu32']Orpha
Tęsknimiy za Tobą - wracaj !!!
to nie będzie proste....nie wiem jaki jest czas karencji....dodatkowo za wejście pod innym nickiem jest przedłużana....kurcze:(
hurraaaaaaa:multi: Ares jesteś wielki....I wet i Pati też...:lol::lol::lol: jejku to była bardzo długa godzina od 14-tej:roll: ale warto było czekać:cool2:
Cioteczki będzie dobrze:) i z tą myśla trzeba rozesłać bazarek dla Aresika, który zrobiła Livka..kasa będzie potrzebna więc ją zbierajmy razem
http://www.dogomania.pl/threads/1743...8#post13568758
Oj dziewczynko Pati musimy się zabrać tutaj do roboty i pogonić troszkę to towarzystwo na dogo...potrzebujemy przecież pieniążków na Twoje lepsze życie...