Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. No tak....lepiej było milczeć....:shake: przecież ja tu w głębokiej mniejszości jestem;) bez szans:razz:
  2. :Rose: sorki Livka
  3. :evil_lol: no Livce to najlepiej wychodzi kupowanie na tych bazarkach:evil_lol::diabloti:
  4. :oops: no faktycznie jest ten numer konta:oops:...gapa ze mnie..
  5. no to poproszę o numer konta:lol: cosik się musi znaleść:lol:
  6. no jestem;)..zaznaczę i potem się zdeklaruję jak okaże się,że jeszcze coś mam:evil_lol: ale superaśne te psiaki...:lol:
  7. :shake: ja to mam pecha do netu:mad: w pracy nie odtwarza mi filmików i niektórych zdjęć...a w domu to już całkiem net wariuje;) Dziś będzie dzień prawdy dla informatyka:diabloti::mad::mad::mad::mad:
  8. No to dla porządku proszę też o poprawkę,że te moje 15 zł od grudnia tak jak pisałem...w listopadzie transport;)
  9. [quote name='kaa']Jeśli ktoś potrzebuje numer konta, bardzo proszę się upominać ;) , tak poza tematem , Nikuś nie wiem czy wiesz że Alfa ma domek:razz: .[/QUOTE] tak,tak wiem , widziałem...bardzo się cieszę:multi: mam nadzieję,że tym razem już naprawdę na stałe tam zamieszka:lol:
  10. Wstawiłem wątek na Molosach;)
  11. [quote name='TERESA BORCZ']Oj, brakuje, ale ja wierze w dogo cioteczki i wujkow. Szukamy dalej. Nikus, ty pierwszy zobaczysz parkę :polecenie od cioteczki rodzice ucałowania w szczęśliwe pycholki podróżników.[/QUOTE] Załatwione ;) z przyjemnością:cool3:
  12. i to sią nazywa mile zacząć dzień:multi: czyli wg moich obliczeń brakuje 5 ludziów po 15 zł?;)
  13. [quote name='anado']Czyli uzbrajamy sie w cierpliwosc.....[/QUOTE] no myślę,że tak..Złe wieści zawsze szybko nas znajdują..więc jeżeli jest cisza to myślę ,że u "leśników" wszystko jest ok.:razz:
  14. Cześć ..nie nie nie zapomniał...Myślę,że wieści i to cudowne napisze nam Dora po wizycie..ale mimo,ze tęsknię też za nimi to jeszcze dajmy im czas..w sumie to dopiero troszkę ponad tydzień jak jest w nowym domku:lol::lol::lol:
  15. [quote name='Monika z Katowic']A jakie konto ma nasza [B]Dziewczynka Pati[/B]? To samo, co miał Armani?[/QUOTE] nie,nie konto poda Patrycja na Pw..:lol:
  16. [quote name='UBOCZE']Już tylko tydzień do zaplanowanego wyjazdu Czarnego i Kitki. Jeszcze 105 złotych do pełnej sumy wymaganych deklaracji...:lol: Czyli to jest 7 osób po 15 złotych, albo 15 osób po 7 złotych... :roll: Każde kilka złotych przybliża nas do celu... ;)[/QUOTE] No to by dzień nie był stracony zrobimy tak...jadę z psiakami za friko(koszt wyniesie ponad 200 zł) więc w tym miesiącu nie dam rady,ale napiszcie,że szukamy jeszcze 6 osób...15 zł od grudnia dla psiaków:lol:
  17. :crazyeye: a tu co tak cicho?Jak tam się miewa nasza Dziewczynka Pati?Pierwsza kasa jutro wpływa na konto-od kundelkowej skarbonki-to jest firma!!!!:multi:
  18. No to śpij spokojnie dziewczynko Pati....już nie jesteś sama :lol:
  19. Pati....tak powinna sie nazywać od imienia dziewczyny ,która o nią walczy:lol: kto jest za.?
  20. Wiek i imię to pytania do Pati bo to ona ją odwiedza.. co do tego gdzie jest to dla dobra suni nie jest to informacja najbardziej w tym momencie pożądana i istotna...rozumiecie,prawda?
  21. no właśnie...i szykujmy ofensywne działania...bazarki itp..:lol:
  22. Sorki cioteczki mój net:mad::mad::mad: pogadam sobie z dostawcą w poniedziałek:mad:
  23. Bazarek niezła rzecz..ale trzeba umieć go zrobić:shake: musimy kogoś poszukać:cool3:
  24. Mam problemy z dogo..ale damy radę...:lol:
×
×
  • Create New...