[quote name='kaa']Jeśli ktoś potrzebuje numer konta, bardzo proszę się upominać ;) , tak poza tematem , Nikuś nie wiem czy wiesz że Alfa ma domek:razz: .[/QUOTE]
tak,tak wiem , widziałem...bardzo się cieszę:multi: mam nadzieję,że tym razem już naprawdę na stałe tam zamieszka:lol: