-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='Kisiaraf']Dzięki za info odnośnie transportu. No i witamy serdecznie na wątku:cool3: Teraz musze pilnować i nie pisać już tylko: "dziewczynki" hihih[/QUOTE] spokojnie..:lol:przywykłem do tego na dogo.. i nie tylko:evil_lol:
-
[quote name='maciaszek'][B]Nikus[/B], jak Twoja ręka?![/QUOTE] spokojnie...od tego sie nie umiera:evil_lol:..opuchlizna zeszła..rany się goją jak .."na psie"hihi:lol::lol:
-
Riki nie jest juz bezdomnym psem. Dzięki wam udało się. Ma dom!
Nikus replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Myślę, że juz można wpłacać. Pojedzie chłopak na pewno. Ania chyba rozlicza po skończonym miesiacu..[/QUOTE] Mogę z Livką pewnie na jednym przelewie?rozpiszę w tytule przelewu:lol: -
[quote name='__Lara']majqo :loveu: pięknie piszesz, więc liczymy na Ciebie ;) wtedy ruszymy z ogłoszeniami :) A zdjęcia piękne! Tego mu było trzeba! :lol:[/QUOTE] w aucie był spanikowany,ale nie wiedziało biedaczysko co się z nim dzieje i czego od niego chcą...ale nie sprawia problemów kierującemu...myślę że to tylko kwestia zapewnienia mu poczucia bezpieczeństwa i podrożnik z niego będzie jak trza:lol:
-
Riki nie jest juz bezdomnym psem. Dzięki wam udało się. Ma dom!
Nikus replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']200 km to odetchnęłam - nie jest źle. jakby co, mamy zaskórniaki na transport :cool3:[/QUOTE] ale jak pojedzie Pati to się jej km wydłużą bo musi jeszcze do Rawy dojechać..ale z nią się można dogadać:lol: -
Riki nie jest juz bezdomnym psem. Dzięki wam udało się. Ma dom!
Nikus replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']tzreba kombinowac transport! kto jeźdxi na trasie rawa maz - brodnica :cool3:? ile to km mniej więcej?[/QUOTE] to trochę ponad 200 km... -
[quote name='obraczus87']Wyniki badań Zorki są prawie w normie. Wykazały, że Zorka ma lekką anemię, ale to jest pikuś :lol: jutro pojadę do Serocka i razem z Darkiem podjedziemy do Naszej Wet, obejrzy Zorkę i przepisze albo jakieś suplementy diety albo dietę :) uff kamień z serca, bo szczerze mówiąc obawiałam się najgorszego. :) :loveu:[/QUOTE] no to super wiadomości....czekamy na info o wizycie...a potem już pakowanko:multi: