Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Czy mógłby ktoś zrobić wyróżnione allegro?
  2. [quote name='obraczus87'][B][U]Na CITO potrzebna jest KASA! [/U][/B] [B][U]Jak nie będzie kasy to ... oglądać Armaniego będzie można, ale zza krat schroniska!![/U][/B][/QUOTE] To prawda..widzicie ile mamy kasy na pierwszym poście..
  3. :-(:-(:-( Niestety...oferta dla Armaniego już nieaktualna:-(:-( Pani zrezygnowała z adopcji...Szukamy dalej rozsyłajcie wątek gdzie się da...
  4. Trzymajcie kciuki....tak bym chciał by się udało...
  5. Cześć Armani:lol: dobre nowiny..mam nadzieję,że wizyta będzie dziś lub jutro wieczorem...:lol::lol::lol:
  6. [quote name='Kisiaraf']Dzięki za info odnośnie transportu. No i witamy serdecznie na wątku:cool3: Teraz musze pilnować i nie pisać już tylko: "dziewczynki" hihih[/QUOTE] spokojnie..:lol:przywykłem do tego na dogo.. i nie tylko:evil_lol:
  7. [quote name='obraczus87']myśle ze tak :)[/QUOTE] :cool2::cunao:
  8. [quote name='maciaszek'][B]Nikus[/B], jak Twoja ręka?![/QUOTE] spokojnie...od tego sie nie umiera:evil_lol:..opuchlizna zeszła..rany się goją jak .."na psie"hihi:lol::lol:
  9. [quote name='sonikowa']Myślę, że juz można wpłacać. Pojedzie chłopak na pewno. Ania chyba rozlicza po skończonym miesiacu..[/QUOTE] Mogę z Livką pewnie na jednym przelewie?rozpiszę w tytule przelewu:lol:
  10. [quote name='__Lara']majqo :loveu: pięknie piszesz, więc liczymy na Ciebie ;) wtedy ruszymy z ogłoszeniami :) A zdjęcia piękne! Tego mu było trzeba! :lol:[/QUOTE] w aucie był spanikowany,ale nie wiedziało biedaczysko co się z nim dzieje i czego od niego chcą...ale nie sprawia problemów kierującemu...myślę że to tylko kwestia zapewnienia mu poczucia bezpieczeństwa i podrożnik z niego będzie jak trza:lol:
  11. [quote name='obraczus87']Juz jest w 2 poscie :)[/QUOTE] a ja do pierwszego dałem hihi:lol:
  12. [quote name='obraczus87']gdzieś.... trzeba Go przenieśc na początek..[/QUOTE] no właśnie szukam go....:oops:
  13. [quote name='Magnesiatko']Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak zrobić banerek? :oops:[/QUOTE] ja nie umiem ale jeżeli chodzi o banerek z Armanim to już gdzieś na wątku jest...
  14. wieczorkiem napiszę co z tą wizytą wyjdzie...postaram się ten temat szybko załatwić bo trzeba ten domek sprawdzić i..albo,albo;)
  15. [quote name='iwona213']jest juz jakas osoba do wizyty??[/QUOTE] na ten moment jeszcze szukamy:shake:..chociaż jest jedna opcja do sprawdzenia wieczorem
  16. Kaa i Monika z Katowic dziękuję, pieniążki dla Armaniego na koncie:lol::lol:
  17. [quote name='obraczus87']dobra juz się zamykam :evil_lol: chciałam tylko pokazać co potrafie :cool1:[/QUOTE] no...lepiej mieć w Tobie przyjaciela niż wroga:evil_lol:
  18. [quote name='obraczus87']:chainsaw::x:2gunfire:[/QUOTE] heloł to jest pokojowy wątek!!!!!;)
  19. [quote name='sleepingbyday']200 km to odetchnęłam - nie jest źle. jakby co, mamy zaskórniaki na transport :cool3:[/QUOTE] ale jak pojedzie Pati to się jej km wydłużą bo musi jeszcze do Rawy dojechać..ale z nią się można dogadać:lol:
  20. [quote name='sleepingbyday']pokusiłabym sie nawet o stwierdzenie, ze niezaleznie od gatunku :diabloti:[/QUOTE] hm ...:mad:
  21. [quote name='sleepingbyday']tzreba kombinowac transport! kto jeźdxi na trasie rawa maz - brodnica :cool3:? ile to km mniej więcej?[/QUOTE] to trochę ponad 200 km...
  22. napisałem maile i smsy...na razie bez reakcji :shake:...
  23. [quote name='obraczus87']Wyniki badań Zorki są prawie w normie. Wykazały, że Zorka ma lekką anemię, ale to jest pikuś :lol: jutro pojadę do Serocka i razem z Darkiem podjedziemy do Naszej Wet, obejrzy Zorkę i przepisze albo jakieś suplementy diety albo dietę :) uff kamień z serca, bo szczerze mówiąc obawiałam się najgorszego. :) :loveu:[/QUOTE] no to super wiadomości....czekamy na info o wizycie...a potem już pakowanko:multi:
  24. [quote name='Monika z Katowic']"Dzień doberek" dla Armaniego :) Czy doszło na konto 25zł ode mnie? :)[/QUOTE] Jak sprawdzałem rano to jeszcze nie..a teraz strona bankowa popsuta...jak tylko będzie wpiszę w pierwszy post.Dziękuję Monika:lol::lol::lol:
×
×
  • Create New...