Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='Paulina_mickey']Teresz tam była z kometą wczoraj. To jest 25 km od Lublina, więc trzeba podjechać kawałek.[/QUOTE] rozumiem....to znaczy nie wiemy czy dziś sie nie przełamała do zjedzenia czegoś?
  2. [quote name='Dora']Oficjalnie informuje ze Ksena jest juz pod opieka nowych wlaścicieli :loveu::loveu::loveu: a Orpha wraca do wawy :p[/QUOTE] o to super wieści:multi::multi::multi: dziękujemy za info:lol:
  3. a to lista dotychczasowych przyjaciół Armaniego...jak widać wszystkie wpłaty są już na koncie: [SIZE=4][COLOR=#000080]Orpha 1,94zł(wpłacone) Anonim 10 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Dora 5 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Agata51 20 zł /m-cznie(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Magnesiatko 10 zł /m-cznie(przelew 30 za trzy m-ce)(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Kaa 30 zł (wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Fizia 10 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]mamamuminka 10 zł/m-cznie(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]marsi66 100 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Teresa Borcz 30 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Obraczus87 50 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Sonikowa 15 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Monika z Katowic 25 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Brysio 10 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Marinkaa 10 zł. m-cznie(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Asiaczek 30 zł (wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Ania_Mor 25 zł (wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Razem:411,94[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Iwona 213 allegro z bajerami[/COLOR][/SIZE] jeszcze raz bardzo dziękujemy:lol:
  4. Dzień dobry Armani:lol: popatrz znowu dobre duszyczki chcą Ci pomóc...Paulina, Asiaczek wysyłam konto:loveu: dziękujemy
  5. superaśny ten nasz Edzio-tułacz:lol:...i dzielny....:fadein:
  6. [quote name='Paulina_mickey']Właściwie to podałam ten z pierwszego postu, bo pytał/pytała o Armaniego. Jak ktoś pyta ogólnie to pisze jaka jest sytuacja. :p[/QUOTE] Dzwoniła do mnie ta Pani...powiedziałem,ze Armani ma rezerwację i podałem numer do Lacrimy:lol:
  7. Esterku trzymam kciuki...:lol::lol: :thumbs:
  8. [quote name='Divi']No widze, że sie troszkę ruszyło Miszko kochan już nie długo :)[/QUOTE] no jak ma się nie ruszyć....jak gdzie nie wejdę na wątek to jest ORPHA z Miszką:diabloti:;)
  9. no to się melduję:lol: skoro Tramp już w domu to 10 zł wędruje na stałe do Miszki:razz: Nie ma lepszego tymczasu niż Orpha daje. Wątek przebrnę później...wyślijcie mi na PW nr konta..:lol:
  10. no to w takim razie moja dyszka powędruje do Miszki:razz:
  11. No super wieści:lol::lol::lol:
  12. super....:multi: Kolejny psiaczek zaparkował sobie w swoim domku....:multi::multi::multi: co do pozostałej kasy....jestem "za";) dobra robota Orpha..:klacz:
  13. Paulina a do kogo podałaś? bo u Lacrimy są benki w potrzebie...;)
  14. [quote name='obraczus87'].... :loveu: Zorka szykuj się dzisiaj na mizianko :loveu:...[/QUOTE] Tak się zastanawiam;) kto ma większą radochę z tych mizianek...:razz:
  15. To teraz szybko do zdrówka i do......;) wiem , wiem nie powiecie nic..:eviltong:
  16. Cześć Armani;) poleż sobie jeszcze spokojnie....:lol:
  17. Edek to maskotką Wrocka będzie chyba jeszcze przed Euro 2012:evil_lol:
  18. jak się cieszę dziewczyny jesteście wielkie:lol:
  19. [quote name='Dora']Oddzwonil do mnie ten Pan i umowilismy sie dopiero po weekendzie, wiec pojade tam dopiero we wtorek. Jak bede juz po to dam znac.[/QUOTE] Dziękujemy... i będziemy czekać z niecierpliwością:lol:..Ale chyba Armaniemu czas pakować manatki...:cool3: Proszę Was jeszcze o wsparcie i molestowanie bo kasa na transport też będzie potrzebna...Armani pojedzie daleko...Pan mu na spotkanie wyjedzie,ale i tak do przejechania jest mnóstwo...
  20. jak dobrze pójdzie w leśniczówce niedaleko Drawska Pomorskiego:lol:
  21. nio;)...kurcze trza walczyć na tym dogo:diabloti:
  22. [quote name='Basia1968']ja wiedziałam, że pomoc nadejdzie. Wszystkim kochanym dziewczynkom dziekuję - na pewno pomożemy niejednej bidzie czy to mieleckiej, czy kieleckiej czy tomaszowskiej czy zamojskiej - po prostu polskiej. :loveu::loveu:[/QUOTE] hm dziewczynkom tak?:mad:
×
×
  • Create New...