-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
a to lista dotychczasowych przyjaciół Armaniego...jak widać wszystkie wpłaty są już na koncie: [SIZE=4][COLOR=#000080]Orpha 1,94zł(wpłacone) Anonim 10 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Dora 5 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Agata51 20 zł /m-cznie(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Magnesiatko 10 zł /m-cznie(przelew 30 za trzy m-ce)(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Kaa 30 zł (wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Fizia 10 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]mamamuminka 10 zł/m-cznie(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]marsi66 100 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Teresa Borcz 30 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Obraczus87 50 zł(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Sonikowa 15 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Monika z Katowic 25 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Brysio 10 zł.(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Marinkaa 10 zł. m-cznie(wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Asiaczek 30 zł (wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Ania_Mor 25 zł (wpłacone)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Razem:411,94[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#000080]Iwona 213 allegro z bajerami[/COLOR][/SIZE] jeszcze raz bardzo dziękujemy:lol:
-
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
Nikus replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
superaśny ten nasz Edzio-tułacz:lol:...i dzielny....:fadein: -
Esterku trzymam kciuki...:lol::lol: :thumbs:
-
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
Nikus replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Divi']No widze, że sie troszkę ruszyło Miszko kochan już nie długo :)[/QUOTE] no jak ma się nie ruszyć....jak gdzie nie wejdę na wątek to jest ORPHA z Miszką:diabloti:;) -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
Nikus replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to się melduję:lol: skoro Tramp już w domu to 10 zł wędruje na stałe do Miszki:razz: Nie ma lepszego tymczasu niż Orpha daje. Wątek przebrnę później...wyślijcie mi na PW nr konta..:lol: -
Tramp pies z przystanku zakonczyl podróż , jest w DS !!!!
Nikus replied to orpha's topic in Już w nowym domu
no to w takim razie moja dyszka powędruje do Miszki:razz: -
Kleks anioł nie pies W DT DO 20 GRUDNIA. MA DOM
Nikus replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
No super wieści:lol::lol::lol: -
Tramp pies z przystanku zakonczyl podróż , jest w DS !!!!
Nikus replied to orpha's topic in Już w nowym domu
super....:multi: Kolejny psiaczek zaparkował sobie w swoim domku....:multi::multi::multi: co do pozostałej kasy....jestem "za";) dobra robota Orpha..:klacz: -
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
Nikus replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Edek to maskotką Wrocka będzie chyba jeszcze przed Euro 2012:evil_lol: -
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
Nikus replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
jak się cieszę dziewczyny jesteście wielkie:lol: -
[quote name='Dora']Oddzwonil do mnie ten Pan i umowilismy sie dopiero po weekendzie, wiec pojade tam dopiero we wtorek. Jak bede juz po to dam znac.[/QUOTE] Dziękujemy... i będziemy czekać z niecierpliwością:lol:..Ale chyba Armaniemu czas pakować manatki...:cool3: Proszę Was jeszcze o wsparcie i molestowanie bo kasa na transport też będzie potrzebna...Armani pojedzie daleko...Pan mu na spotkanie wyjedzie,ale i tak do przejechania jest mnóstwo...