Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Hejka , no fakt:) powinien być ciachnięty ..a na to mamy jakąś kasę?
  2. [quote name='obraczus87']Ja niestety nie mam jak pomóc....... w tamtych rejonach nie wiem gdzie sa DT. Wiem, że są w Szczecinku, ale to chyba DT z kojcami...chociaż może warto przedzwonic i zapytać??[/QUOTE] Myślisz o tym hoteliku gdzie miał jechać Staszek? tam cos było o opiece weta chyba...może warto sprawdzić?
  3. :shake:hmm szczerze mówiąc to ja też nie kojarzę czy to już uzgodnione kto będzie zbierał kasę..
  4. Super malibo57:cool2: więc niedługo Skrzacika wieziemy?
  5. Sorki :( nie wyrobiłem,ale dziś a najpóźniej jutro wątek Rusałki będzie uruchomiony...
  6. To ja przepraszam :( wątek Rusałki miał być już w poniedziałek,ale niestety w pracy i poza nią było sporo zamętu. Myślę,że dziś lub najpóźniej jutro ten wątek zacznie działać.
  7. Hejka:) jeżeli mogę się wypowiedzieć to wydaje mi się,że tymczas u Nijase to super "poligon" i Borysek na tym skorzysta i my też bo dowiemy się o nim wszystkiego co potrzebne do sprawnej adopcji.Co do kociego psychologa-jego zdanie jest tu najważniejsze:)
  8. Hejka Grubcio:) dziś ważny dzień:thumbs: będzie dobrze...:)
  9. [quote name='kosu32']W taki układzie nie pozostało nic innego, tylko czekać. No chyba że NiJaSe ponownie uraczy nas jakąś [B][U][B]NIKONOWą [/B][/U][/B]serenadą ... :)[/QUOTE] Dzięki Kosu....:) bo ja się ciągle obawiam wchodząc na ten wątek..:)
  10. Dzień dobry Skrzaciku:lol: Zaczynamy kolejny dzień po to by zapewnić Ci lepszy los....cioteczki i wujaszkowie(bo jest nas tu już trochę na dogo) do pracy:razz:
  11. jest tak jak napisałaś..:) uśmiechnięta mordka Skrzata..po tu jesteśmy:)
  12. [quote name='obraczus87']W koncu nie wiem czy Staszek dzisiaj był na Rtg :( juz za późno na dzwonienie do p.Alinki. Napisałam Jej smsa. Ja dzisiaj wracałam do domu chmmm....... z pracy do domu mam 7 km, wracałam heheh pełne 3 godziny. W momencie gdy wychodziłam z pracy mój Tz wyjeżdzał z Olsztyna. W domu bylismy prawie w tym samym czasie....[/QUOTE] byłaś na zakupach?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. uf dzięki:) jak dobrze,że jest nas tu więcej:cool3:
  14. są dwie opcje jeżeli dobrze pamiętam i nie mylę wątków i psów. Zuzim-hotelik w okolicach Zgorzelca i Sprawdzany Lwówek Śląski...miejsca zaklepane przez panią Teresę
  15. hehe... i niech taki układ trwa i się rozwija...:) a wtedy damy radę :)
  16. Była mowa o Anetek100.. znamy się mogę ją zapytać:)ale faktycznie trzeba się zastanowić czy już czy dajemy Skrzatkowi czas na dojście do siebie:)
  17. [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT][COLOR=red][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 315 zł[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/COLOR][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=4]- Anita G. - 30zł (23.12.09) - proszę o podanie nicku!!! [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE - Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 455[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]STYCZEŃ[/B][/SIZE] [B]Dekl.stałe:[/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT][INDENT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Razem: 185zł[/COLOR][/SIZE] [LEFT][B]RAZEM: 985 zł[/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 100zł - transport [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 335zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/COLOR][/SIZE][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
  18. Znalazłem Was po przenosinach:) 20 zł miesięcznie:) przecież nie przyjdę tu z pustymi rękami:)
  19. [quote name='__Lara']Fajnie, bilans się poprawił :D A Staszek "dochodzi" do siebie :D[/QUOTE] No po Twoich zaleceniach:) widać wyraźny postęp:)
  20. [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT][COLOR=red][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 315 zł[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/LEFT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=4]- Anita G. - 30zł (23.12.09) - proszę o podanie nicku!!! [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 405[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]STYCZEŃ[/B][/SIZE] [B]Dekl.stałe:[/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT][INDENT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Razem: 185zł[/COLOR][/SIZE] [LEFT][B]RAZEM: 935 zł[/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black]- 100zł - transport [/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black]- opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 285zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
  21. Dobrych wieści cd.....są kolejne wpłaty:) Dzięki Malibo 57 i Aga 33-76:) zaraz poprawię rozliczenie:)
×
×
  • Create New...