-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Nikus replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Hejka , no fakt:) powinien być ciachnięty ..a na to mamy jakąś kasę? -
Malamu skazany na eutanazje prosi o wsparcie na leczenie i DT !!!!!!
Nikus replied to Dora's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ja niestety nie mam jak pomóc....... w tamtych rejonach nie wiem gdzie sa DT. Wiem, że są w Szczecinku, ale to chyba DT z kojcami...chociaż może warto przedzwonic i zapytać??[/QUOTE] Myślisz o tym hoteliku gdzie miał jechać Staszek? tam cos było o opiece weta chyba...może warto sprawdzić? -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Nikus replied to kaa's topic in Już w nowym domu
To ja przepraszam :( wątek Rusałki miał być już w poniedziałek,ale niestety w pracy i poza nią było sporo zamętu. Myślę,że dziś lub najpóźniej jutro ten wątek zacznie działać. -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Nikus replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Hejka:) jeżeli mogę się wypowiedzieć to wydaje mi się,że tymczas u Nijase to super "poligon" i Borysek na tym skorzysta i my też bo dowiemy się o nim wszystkiego co potrzebne do sprawnej adopcji.Co do kociego psychologa-jego zdanie jest tu najważniejsze:) -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
Nikus replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hejka Grubcio:) dziś ważny dzień:thumbs: będzie dobrze...:) -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='kosu32']W taki układzie nie pozostało nic innego, tylko czekać. No chyba że NiJaSe ponownie uraczy nas jakąś [B][U][B]NIKONOWą [/B][/U][/B]serenadą ... :)[/QUOTE] Dzięki Kosu....:) bo ja się ciągle obawiam wchodząc na ten wątek..:) -
[quote name='obraczus87']W koncu nie wiem czy Staszek dzisiaj był na Rtg :( juz za późno na dzwonienie do p.Alinki. Napisałam Jej smsa. Ja dzisiaj wracałam do domu chmmm....... z pracy do domu mam 7 km, wracałam heheh pełne 3 godziny. W momencie gdy wychodziłam z pracy mój Tz wyjeżdzał z Olsztyna. W domu bylismy prawie w tym samym czasie....[/QUOTE] byłaś na zakupach?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT][COLOR=red][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 315 zł[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/COLOR][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=4]- Anita G. - 30zł (23.12.09) - proszę o podanie nicku!!! [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE - Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 455[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]STYCZEŃ[/B][/SIZE] [B]Dekl.stałe:[/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT][INDENT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Razem: 185zł[/COLOR][/SIZE] [LEFT][B]RAZEM: 985 zł[/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 100zł - transport [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 335zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/COLOR][/SIZE][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
-
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT][COLOR=red][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 315 zł[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/LEFT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=4]- Anita G. - 30zł (23.12.09) - proszę o podanie nicku!!! [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 405[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]STYCZEŃ[/B][/SIZE] [B]Dekl.stałe:[/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT][INDENT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Razem: 185zł[/COLOR][/SIZE] [LEFT][B]RAZEM: 935 zł[/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black]- 100zł - transport [/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black]- opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 285zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]