-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Nikus replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
No to piszę co już ustalone:) Nijase ma na tymczasie Nikona. potrzeba troszkę kasy by zrobić mu usg i potem kastrację..to nie są astronomiczne kwoty.Później szybko Nortonowi domek,W tym czasie pozbieramy tutaj troszkę kasy i jak Norton pojedzie do nowego życia to Nijase dostanie Boryska na płatny tymczas...to był mój plan>Nijase go akceptuje...to co łączymy te cele? myślę,że warto bo u niej naprawdę psy mają pełną socjalizację...:) -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']hehehe no nie wiem co by Nikon powiedzial jakby przeczytal ze na jego jajko mowi sie "cos" ;p[/QUOTE] Ty jemu nawet nie wspominaj,że przyłożyłem się do takiej "operacji":shake: dla faceta to bardzo trudne:placz: -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dora']No to jestem i ja :) bo widze ze juz stala ekipa sie zebrala :P no i oczywiscie cos tam poleci do Nikona z naszej adopcyjnej skarpety :)[/QUOTE] no... to lubię...:) żeby od czegoś zacząć-tzn. poszukiwania tego"coś" to ja daję....50 zł a co mi tam:) -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Nikus replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
:) Witam przychodzę tu z propozycją pewną...:) Mam juz prawie DT dla Boryska ale trzeba nad tym popracować troszkę:) i to jest najlepszy DT w kraju:) co Wy na to? -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']no patrz jaki Ty bystry jestes :D , jak dla mnie ok[/QUOTE] Cieszę się:cool3:...to piszemy do Kosu na wątku,ze łączymy siły?póki nie zastosowałem alkominusa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']no dobra pisz , takiej dlugiej nogi nie mam zeby Cie kopnac ;p[/QUOTE] he he..wiedziałem:) no plan jest taki: Niejaka Kosu chce wyciągnąć kolejnego psiaczka (Boryska) ze schronu...Pewnie będzie potrzebny tymczas czy coś podobnego. Ty potrzebujesz kasy dla znalezienia i wycięcia :placz: co nieco Nikonowi.Połączmy to w jedno tzn. Oganizujemy kasę dla Nikona i Boryska...robimy szybko to co trzeba Nikonowi i szukamy domku a w tym czasie pozbieramy parę zł na płatny tymczas dla Boryska i po udanej adopcji Nikona Borysek "ląduje " u Ciebie....dobrze myślę?:cool3: -
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Nikus replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Hejka:) witam pięknie:) Nijase mam dla Ciebie propozycję:eviltong: mieszkam daleko od Wawy to się nie boję :eviltong: ,że mi nakopiesz....pisać? -
[quote name='malibo57']Tak mi się zdaje, ze mam tu deklarację na kastrację Czarka, ale nigdzie jej nie widzę?[/QUOTE] na pierwszej stronie wątku 200 zł na diagnostykę i już wpłacone ..to o to chodziło?
-
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT][/LEFT] [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][SIZE=3][COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=red]sorki miało tu być nowe poprawione rozliczenie,ale komp mi zwariował.Zrobię je na kompie w domu:)[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
-
nie ma za co :) trzeba sobie pomagać....a zwłaszcza tym psiakom:)
-
No przydałyby się jakies wieści co u dziewczynki się dzieje....
-
Cześć Czarusiu...:) czekamy na te wyniki RTG...ale dla mnie i tak jesteś śliczny i nowy domek musi Cię kochać takiego i kropka:)