Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. No to piszę co już ustalone:) Nijase ma na tymczasie Nikona. potrzeba troszkę kasy by zrobić mu usg i potem kastrację..to nie są astronomiczne kwoty.Później szybko Nortonowi domek,W tym czasie pozbieramy tutaj troszkę kasy i jak Norton pojedzie do nowego życia to Nijase dostanie Boryska na płatny tymczas...to był mój plan>Nijase go akceptuje...to co łączymy te cele? myślę,że warto bo u niej naprawdę psy mają pełną socjalizację...:)
  2. [quote name='NiJaSe']hehehe no nie wiem co by Nikon powiedzial jakby przeczytal ze na jego jajko mowi sie "cos" ;p[/QUOTE] Ty jemu nawet nie wspominaj,że przyłożyłem się do takiej "operacji":shake: dla faceta to bardzo trudne:placz:
  3. [quote name='Dora']No to jestem i ja :) bo widze ze juz stala ekipa sie zebrala :P no i oczywiscie cos tam poleci do Nikona z naszej adopcyjnej skarpety :)[/QUOTE] no... to lubię...:) żeby od czegoś zacząć-tzn. poszukiwania tego"coś" to ja daję....50 zł a co mi tam:)
  4. :) Witam przychodzę tu z propozycją pewną...:) Mam juz prawie DT dla Boryska ale trzeba nad tym popracować troszkę:) i to jest najlepszy DT w kraju:) co Wy na to?
  5. [quote name='NiJaSe']no patrz jaki Ty bystry jestes :D , jak dla mnie ok[/QUOTE] Cieszę się:cool3:...to piszemy do Kosu na wątku,ze łączymy siły?póki nie zastosowałem alkominusa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='NiJaSe']no dobra pisz , takiej dlugiej nogi nie mam zeby Cie kopnac ;p[/QUOTE] he he..wiedziałem:) no plan jest taki: Niejaka Kosu chce wyciągnąć kolejnego psiaczka (Boryska) ze schronu...Pewnie będzie potrzebny tymczas czy coś podobnego. Ty potrzebujesz kasy dla znalezienia i wycięcia :placz: co nieco Nikonowi.Połączmy to w jedno tzn. Oganizujemy kasę dla Nikona i Boryska...robimy szybko to co trzeba Nikonowi i szukamy domku a w tym czasie pozbieramy parę zł na płatny tymczas dla Boryska i po udanej adopcji Nikona Borysek "ląduje " u Ciebie....dobrze myślę?:cool3:
  7. Hejka:) witam pięknie:) Nijase mam dla Ciebie propozycję:eviltong: mieszkam daleko od Wawy to się nie boję :eviltong: ,że mi nakopiesz....pisać?
  8. dzięki za rozliczenie...bo komp mi fiksuje w pracy:(
  9. [quote name='malibo57']Tak mi się zdaje, ze mam tu deklarację na kastrację Czarka, ale nigdzie jej nie widzę?[/QUOTE] na pierwszej stronie wątku 200 zł na diagnostykę i już wpłacone ..to o to chodziło?
  10. [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][LEFT][/LEFT] [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][SIZE=3][COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=red]sorki miało tu być nowe poprawione rozliczenie,ale komp mi zwariował.Zrobię je na kompie w domu:)[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
  11. Cześć Staszku:) hotelik opłacony za styczeń więc wypoczywaj :)
  12. [quote name='jolek68']już zdurniałam, gdzie mam pisać...[/QUOTE] na nowym wątku:)
  13. Dzięki uprzejmości licytujących ostatni bazarek dla Aresika Livka przekaże niedługo pomyślne wieśći dla NORTONA....dzięki:)
  14. nie ma za co :) trzeba sobie pomagać....a zwłaszcza tym psiakom:)
  15. No przydałyby się jakies wieści co u dziewczynki się dzieje....
  16. Dzień dobry Stasiu..mam nadzieję,że nie narozrabiałeś za bardzo w nocy?:)
  17. :multi::multi::multi: ale się cieszę...Trzymamy kciukasy Jokerku......bądź grzeczny:) super wieści!!!!!!!!!!!!!!:bigcool::bigcool::bigcool:
  18. Cześć Czarusiu...:) czekamy na te wyniki RTG...ale dla mnie i tak jesteś śliczny i nowy domek musi Cię kochać takiego i kropka:)
  19. [quote name='Aga-33-76']zapisuję i podnoszę na razie ![/QUOTE] Witaj Aga... i znowu zaczynają się pokazywać znajomi...to znak,że to musi się udać:)
  20. [quote name='obraczus87']Tematu niestety nie podjełam, bo prowadzic watku sie nie podjęłam...[/QUOTE] ale pokazałaś problem i ściągnęłaś nas....dalej już razem damy radę...prawda? musimy mu pomóc..
  21. [quote name='obraczus87']Dziekuje Wam wszystkim za przybycie!!![/QUOTE] a my Tobie za podjęcie trudnego tematu:)
  22. [quote name='obraczus87']Oczywiście masz racje.... rano własnie myslałam o Pani Joasi, a teraz z tej złości mi wypadło wszystko ;/ Nikus a mógłbys tam podpytać i ewentualnie zająć miejsce?? Astaroth nie ma warunków dla Huskich....[/QUOTE] Spróbuję się czegoś dowiedzieć...zadzwonię tam jutro
  23. Obraczus warunki u ZuziM to może i bedą super...ale to daleko troszkę....a u Pani Joanny w Brzyściu?parę psów zabrała stamtąd Pati C ostatnio - może tam zapytamy?
×
×
  • Create New...