-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
Raport z banku: Dziękuję za wpłaty: Asiaczek:loveu:,Ghanima:loveu:
-
Bardzo serdecznie witamy:) Dane do przelewu zaraz wyślę:) i dziękujemy w imieniu Rusałki:)
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
Nikus replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
przynajmniej jeden:) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emigrantka']Hm a ja odpowiedzi na PM od wacpana nie dostalam.... No, juz jestem w pracy z pol godziny, to ide zapalic... ;D[/QUOTE] no bo odpowiedź jest na mailu:( -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emigrantka']Nie odzywam sie do wacpana..... (udaje ze stroi focha) Dzien dobry wszystkim,zablokowali nam w pracy wszystkie "prywatne" maile.... Chyba sobei zaraz jakiegos maila na polskim portalu otworze i niech mi skocza grrrr[/QUOTE] hm a ja wysłałem maila do waćpanny:) -
Pięknie witamy:) i dziękujemy za wpłatę:) konto już wysyłam :)
-
Proszę o mobilizację:) i molestowanie znajomych:) jesteśmy coraz bliżej,ale jeszcze trochę nam brakuje...
-
[quote name='TERESA BORCZ']Nikusie wielkie dzieki za pysia. Chyba wnet biedak się ogrzeje. Dziewczczyny i ja - góra wdziączności.[/QUOTE] udało się? to się cieszę:)
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Emigrantko...no ładnie,ładnie....:) -
[quote name='Ninti']Obraczus działa :evil_lol:! Jestem i ja... Cóż, w chwili obecnej mogę tylko zadeklarować na stałe 10 zł i obiecać, że będę szukać jej domku... Piękna sunia! Jedzie do ZuziaM ? No to odżyje z pewnością! Kiedy Rusałka jedzie do hotelu?[/QUOTE] Rusałka pojedzie od razu po zebraniu deklaracji...a gdzie? właśnie się zastanawiamy czy do ZuziM czy do Lwówka gdzie psiaki śpią w budynku.Na ten moment ta opcja ma większe uznanie sponsorów Rusałki:)
-
Witam pięknie i dziękuję za przybycie na wątek Maruda666 oraz Ninti:) Rusałka pięknie dziękuje za Wasze deklaracje:)
-
witaj Robaczkku:)
-
[quote name='agaciaaa']I ja jestem na wezwanie przez pw ;) Finansowo niestety nie pomogę, mogę zaoferować tylko pomoc ogłoszeniową. Jeśli reflektujecie, dajcie znać ;)[/QUOTE] oczywiście,że reflektujemy...na razie musimy Rusałkę wydobyć ze schronu by się odprężyła i pokazała do jakiego domku jej jest bliżej ..w hoteliku poznamy jej zachowania:)
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Nikus replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
dostałem nic nie usunę....:) słowo:) -
[quote name='TERESA BORCZ']Bardzo dziekujemy nowej sponsorce Rusałki Romce za deklarowaną pomoc. prosimy o nr. konta na pw Romka.[/QUOTE] P. Tereso gdzie wysłać ten numer konta? do Pani?
-
[quote name='Awit']Rusałeczko trzymaj sie maleńka!! Kiedy wychodzi ze schroniska?[/QUOTE] Jak tylko stan deklaracji stałych zbliży się do ceny hoteliku to sunia startuje w lepsze życie:)
-
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Wpływy: +10zł agat21 +20zł Kaa +10zł gonia 66 za I i II +30zł Aliszcze +90zł Livka i Nikus Razem jest +941zł Aniu korekta drobna....te 90 zł od Livki i Nikusia rozpisałem na przelewie...50 zł na Kumpla od Livki a po 20 zł od Livki i Nikusia dla Rikiego:) -
Mam do Was ogromna prośbę.Ponieważ w deklaracjach zbliżamy się powoli,ale stale do upragnionego celu jakim jest wyjazd Rusałki proszę Was o wyrażenie swojej opini na temat tego gdzie ma pojechać nasza ślicznuda. Opcje są dwie: Pierwsza to hotelik ZuziM oferujący kojce zewnętrzne, ocieplane budy i fachową opiekę w cenie 350 zł miesięcznie. Druga opcja to hotelik w Lwówku Śląskim gdzie zwierzaki śpią w budynku gospodarczym, również z fachową opieką..w cenie 12 zł za dobę czyli ok 360 miesięcznie. Ponieważ nie będziemy blokować miejsca innemu psiakowi w potrzebie proszę o Wasze opinie w tej sprawie. Opisy hotelików w pierwszych postach zrobionych przez Piankę i P.Teresę,którym bardzo dziękuję za załatwienie miejsca suni. Ponieważ to Wy płacicie dlatego pragnę poznać Wasze zdanie w tym temacie.
-
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT] [LEFT][COLOR=red][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]- Szarotka - 20 zł (07.01.2010)[/COLOR] [COLOR=black]- czerda - 20 zł [/COLOR] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 355 zł[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/COLOR][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE - Monika z Katowic 50 zł. (06.01.10) - czerda - 10 zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 465[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]STYCZEŃ[/B][/SIZE] [SIZE=2] [B]Dekl.stałe:[/B][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł.(05.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Malibo57 - 100 zł.(06.01.10)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Aga 33-76 - 10 zł.(06.01.10) - Ocelot - 20 zł (07.01.2010) - ladyiga - 20 zł (08.01.10) - danal1983 - 10 zł.(11.01.10) - mama danal1983-10 zł.(11.01.10) [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Razem: 245zł [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE] - Jolanta08 - 50 zł (08.01.10) - mari23 - 30 zł (08.01.10) Razem: 80zł [SIZE=3][COLOR=red] [LEFT][B]RAZEM: 1145 zł[/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 100zł - transport [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 495zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/COLOR][/SIZE][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
-
[quote name='Aga-33-76']Witaj Rusałko! Gdzieś już chyba wcześniej pisałam na wątku, ale powtórzę, deklaruję 10 zł m-nie od lutego dla dziewczynki[/QUOTE] Witaj Aga:loveu: bardzo dziękujemy w imieniu Rusałki:)
-
[INDENT][B][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Deklaracje stałe[/SIZE][/B] [SIZE=2]maash - 15 zł. (11.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]izabela124 10 zł.(11.01.10)[/SIZE] [SIZE=2]oczka - 10 zł (11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2][B]Razem 35 zł.[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Deklaracje jednorazowe[/SIZE][/B] [SIZE=2]livka z bazarku Aresa 75 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]obraczus87 - 20 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]dzika_figa z wątku Czarnego i Kitki 111 zł.(11.01.2010)[/SIZE] [SIZE=2]aimez_moi - 25 zł. (11.01.2010)[/SIZE] [B][SIZE=2]Razem 231 zł.[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Stan konta : 266 zł.[/SIZE][/B] [B][SIZE=2]Rusałka pięknie dziękuje wszystkim za wpłaty :loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B] [/INDENT]
-
Witamy Cię Ra_dunia:)
-
Tak- stałe deklaracje to podstawa..