Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Trzeba będzie wzmóc akcję proszącą:) ..Damy radę w końcu to co mamy w stałych deklaracjach to już ponad 1/3 hotelikowania..Ponadto schron Rudzki znany jest w Polsce z tego,że psy przyjeżdżają jako full wypas - pełne szczepienia.. i to następny koszt jaki odpada na dzień dobry...Bierzmy się do rozsyłania wątku :)
  2. A gdzie to się wszyscy podziali Rusałko? na spacerkach? ...zapraszamy do pomocy....
  3. [quote name='Poker']na jakie konto mam wpłacić pieniądze z bazarku ?[/QUOTE] Już wysyłam na priwa:)
  4. Roleczka jak się nie skupisz dobrze na imionach i nickach to dojdzie tu do rozlewu krwi...co znaczy Nikuś nie umyty???:mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy:
  5. [quote name='Izabela124.']Deklaracja wpłacona :)[/QUOTE] Dzięki:) działasz jak błyskawica:)
  6. [quote name='olalolaa']Nikus- na razie czekam na odpowiedz od Dzikiej_Figi, czy bedzie zbierala kase ;) Ile Ci się uzbierało?:cool3:[/QUOTE] Już sam nie wiem:shake: niedługo zacznę szukać tymczasu;) Oki to podajcie potem ten numer konta. Ja na swoim mam już finanse Stasia oraz Rusałki watek której prowadzę by wyciągnąć ją ze schronu więc w tym wam raczej nie pomogę..
  7. Witamy Izabela:loveu: i Pięęęęęęęęknie dziękujemy w imieniu Rusałki:loveu:
  8. Dużo tego nie będzie:( ale zejdźmy przynajmniej poniżej tej 100 zł co jeszcze brakuje...dam 15/m-cznie..więcej na razie nie dam rady:)
  9. zaznaczam ...policzę co mam i się zgłoszę:)
  10. Witam wszystkich:) I dziękuję za miły początek dnia:) (Malibo57 szczególnie-taki już ze mnie materialista:evil_lol:) Konto wysyłam na PW:razz:
  11. Witamy i baaaardzo dziękujemy w imieniu Rusałki:)
  12. ta Niya.......no...chyba mam tak jak Agmarek z Lady
  13. [quote name='Emigrantka']A tam rozpusta... [COLOR=Red][B]cel uswieca srodki[/B][/COLOR]... Kiedys zrobilam taki fajny banerek, zaraz go poszukam.... i wkleje tu....i [B]wszyscy maja na niego kliknac[/B] ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom"][IMG]http://i957.photobucket.com/albums/ae52/Zwierzaki/sexrandka.jpg?t=1263079855[/IMG][/URL] Wszyscy ladnie klikaja teraz na banerek powyzej.....[/QUOTE] dobrze ,ze to już po 23 :) ufff...ale jak nas zbanują to zawiozę Ci Rusałkę do domu...
  14. sorki.....to nie ja... :) to zagraniczne obyczaje:)
  15. jeszcze jeden Twój taki post i trzeba będzie szukac kogoś nowego do prowadzenia wątku...:evil_lol: zabijesz mnie i Livkę...ale już widzę tą osobę ...'bijącą się w piersi" no koniec..:chaos:..i faceta w dzrzwiach:eek2: i potem...:grab:
  16. [quote name='Emigrantka']Ja juz sugerowalam zdjecia na bazarki,, taka jedna tutaj (jak zajrzy to mnie ubije) kurierowi z karma dla psow drzwi otwarla w majtach.... hehehehhehe"bo po 10 wieczorem".. Ludzie roznie znizki negocjuna ;)[/QUOTE] ała:question: zabijesz mnie kiedyś:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Emigrantka']Nikus - ja czekam na zdjecia Twoje i Livki w pletwach i z lopata do sniegu....[/QUOTE] hehe:cool3: będą na bazarku za straszną cenę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='UBOCZE']To skoro będa już dwa bannerki, to ja zamiast trzeciego - skromną dyszkę miesięcznie na Rusałeczkę...[/QUOTE] :multi::multi::multi:Dzięki:) męska decyzja...:) a nas tu na dogo mało i trzeba walczyć czasem:evil_lol: Super Rusałka bardzo dziękuje:)
  19. [quote name='mpati123']Zrobiłam, jest na poprzedniej stronie...[/QUOTE] Fajny:) dzięki:)
  20. [quote name='mpati123']Jak to napisaliście, to byłam w trakcie robienia banerka...[/QUOTE] bardzo sie cieszymy....zrób ten banerek:) każdy z nas może mieć inny a cel uświęca środki:)
  21. [quote name='UBOCZE']Melduję się na wątku! Psiaku, głowa do góry!!! Czy Rusałka ma już swój bannerek? [IMG]http://i46.tinypic.com/2mipo1.jpg[/IMG][/QUOTE] Witaj bracie:) Malwi obiecała zrobić,ale od przybytku głowa nie boli...jak możesz to zrób:)
  22. [quote name='MagdaNS']Poproszę na pw numer konta, na razie nie mogę dać kolejnej stałej deklaracji, ale postaram się coś wysłać jednorazowo.[/QUOTE] Witaj:) dzięki za obecność i deklarację.....konto zaraz wysyłam:)
×
×
  • Create New...