[quote name='Emigrantka']A tam rozpusta... [COLOR=Red][B]cel uswieca srodki[/B][/COLOR]...
Kiedys zrobilam taki fajny banerek, zaraz go poszukam.... i wkleje tu....i [B]wszyscy maja na niego kliknac[/B]
;)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom"][IMG]http://i957.photobucket.com/albums/ae52/Zwierzaki/sexrandka.jpg?t=1263079855[/IMG][/URL]
Wszyscy ladnie klikaja teraz na banerek powyzej.....[/QUOTE]
dobrze ,ze to już po 23 :) ufff...ale jak nas zbanują to zawiozę Ci Rusałkę do domu...