Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='obraczus87']Cioteczka BICO tez wplacila pieniazki?? :)nie deklarowala sie nigdzie chyba[/QUOTE] wpłaciła :) ja też nie "zarejstrowałem" tej deklaracji ale pięknie dziękujemy:)
  2. [quote name='ladyiga']Kaska poszła od nas przed chwilą. Ten sam bank, więc zaraz powinna być :)[/QUOTE] no i już jest na koncie ladyiga 20 zł :loveu: dzięki:)
  3. [quote name='Aga-33-76']Witaj Staszku (Stanisławie, Eustachy - jak kto woli) :lol: [U][B]Cioteczki [/B][/U]jesteście CUDOWNE ! Deklaruję 10 zł m-nie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, zwłaszcza Staszka, z przepięknego i mojego ukochanego podkarpacia (kiedyś zbuduję tu "pensjonat" dla biednych piesków :evil_lol:.[/QUOTE] to dogo mnie wykończy...są tu tylko cioteczki...?:mad::mad::mad: a tu i paru wujków działa:mad::mad::mad: wiecznie trza walczyć o swoje prawa;)
  4. Raport bankowy:) Wpłaty z dziś z sesji południowej: bico 20 zł:loveu: ujk 50 zł :loveu: Anita G. 30 zł :loveu: Syla 20 zł :loveu: Vasco 50 zł:loveu: Pięknie dziękujemy:)
  5. tak wymiziaj koniecznie:) dziękujemy Ci Salo:)
  6. Trzeba jak najszybciej go do hoteliku zawieść...tam mam nadzieję wróci mu chęć do życia i uśmiech na pycholek...i szukać mu domku i ukochanego ludzia....
  7. dzięki za fotki:) ale smutny ten nasz Staszek....
  8. [quote name='Livka']ale my z tymi piłami po choinki tylko ...[/QUOTE] aaaaaa nie załapałem....chociaż do końca to ja Wam nie wierzę....:razz:
  9. Obranczus a możesz mi tą fotkę na maila wysłać? bo oczywiście w pracy jest jakaś blokada na niektóre serwery i się nie otwiera:(
  10. [quote name='Livka']Obrączuś ale na prześmiewców trafiłaś , bierzemy się za piły:diabloti:[/QUOTE] o nie nie....żadne piły święta idą:)
  11. Marwa witamy na dogo:) teraz już przepadłaś jak my wszyscy:)
  12. [quote name='obraczus87']Na podwórku musial spedzic troche czasu, w koncu [B]musialam [/B]gdzies sie zalatwic. A potem trafil do garazu. Spokojnie, Dziewczyny nie dadza Mu zwiac.[/QUOTE] to w końcu kto? bo piszesz .... hihi:)
  13. z tego co pisała Obraczus to jest dobrze i Staszek biega sobie po podwórku:) a jutro do weta wycieczka:) idzie ku lepszemu:)
  14. sesja w banku ok 11-tej więc niedługo zdam relację:)
  15. [quote name='danal1983']wplacilam deklaracje moja i mamy:)[/QUOTE] Dziękujemy:) potwierdzę jak wpłyną na konto:)
  16. Fajnie:) czyli Staszek się przekonuje do ludzi :)
  17. Dzień dobry piesku:) ciekawe czy noc minęła spokojnie?:) czekamy na wieści:)
  18. W moim też wystarczy :) dzięki przelew pójdzie jutro rano:)
  19. I jeszcze coś...Dziękujemy Pani Tereso! znajduje Pani miejsca "cuda" dla psiaków...i negocjuje Pani warunki finansowe niewiarygodne w dzisiejszym komercyjnym świecie...znajduje Pani czas by ściągać na wątek dobre dusze..załatwia Pani transport i opiekę w drodze...wielki szacun:)
  20. Wielkie dzięki za to co dziś zrobiliście dla Uszatka:) i dla nas:) bo to nam się też śmieją pycholki z radości:)
  21. Raport z konta bankowego: dzisiejsze wpływy: Punk 100 zł :loveu: Plicha 25 zł :loveu: Kinia 1984 50 zł :loveu: Wielkie dzięki:)
  22. Obraczus a mamy tak na wszelki wypadek to miejsce w Szczecinku zarezerwowane dla Staszka?
  23. czekajmy co powie Pani Alina S później będziemy kombinować:)
×
×
  • Create New...