Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. To nie zwątpienie a twarda księgowa kalkulacja(zboczenie zawodowe):) Wiem,że damy radę:)
  2. Pod warunkiem,że będziemy mieli za co ją tam wysłać....Póki co skupiamy się na funduszach bo bez tego..nigdzie nie zajedziemy...
  3. [quote name='malibo57']Witam! Dzięki za pamięć;-) Czy wiadomo już, dokąd zmierza Rusałka? Do Lwówka, czy do Zgorzelca?[/QUOTE] Witamy na wątku:) Dokąd pojedzie Rusałka? czekam na info P. Teresy czy Lwówek jest załatwiony na 100% a potem to zadecydują Ci co chcą jej poprawić los deklaracjami...myślę, że tak będzie najlepiej:)
  4. [quote name='ocelot']Uff jak tu odmówić i się nie pojawić?:)[/QUOTE] Witamy Cię Ocelotku u Rusałki:)
  5. [quote name='Oczka_']10zł za styczeń wpłacone :)[/QUOTE] Rusałka pięknie dziękuje:)
  6. [quote name='zerduszko']Melduję się, potem poczytam.[/QUOTE] Witamy na wątku:)
  7. [quote name='anetek100']30 zł jednorazowo dla sunieczki ode mnie:):):)[/QUOTE] Witamy Anetko:) Rusałka pięknie dziękuje za pieniążki i wielkie serce:)
  8. no a dzięki Tobie nie jest głodny:)
  9. [quote name='kaa']Witaj Rusałeczko , ja ciągle w pracy ostatnio , i nie za bardzo mam na wszystko czas , ale pamiętam o Tobie :)[/QUOTE] Wiemy Kaa ,że pamiętasz.. i bardzo dziękujemy:) Czarny i Kitka się podzielili...super solidarność psiaków z jednego schronu:)
  10. a Skrzacik prosi o parę złotówek na drogę do lepszego życia:)cioteczki i wujaszkowie...pięknie prosimy:)
  11. Super:) co do relacji i wrażeń Dada M z hoteliku u Pani Joanny to ja mam dokładnie takie same odczucia...byłem w szoku jak to widziałem..psiaki mają tam naprawdę wszystko...Nawet własny budynek socjalny z łazienka tylko dla nich ...:) Nie dziwie się,ze dostają tam od razu uśmiech na pychola po pierwszym okresie niedowierzania ,że to dzieje się naprawdę:)
  12. Czarny i Kitko:) i Droga Kaa : Rusałka bardzo dziękuje za podzielenie się wpływami z bazarku:) Prawdziwi z Was przyjaciele i nie zapominacie o tych którzy jeszcze zostali w schronie:) Dziękuję w imieniu wszystkich na wątku Rusałki:multi::multi::multi: A chętnych zapraszam do odwiedzenia smutnej suni czekającej na naszą pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177170-ONkowata-RusaA-ka-juA-nie-wierzy-przywrA-AE-my-jej-wiarAE-w-lepszy-los-w-czA-owieka?p=13842152#post13842152"]http://www.dogomania.pl/threads/1771...2#post13842152 [/URL]
  13. [quote name='Dzika_Figa']Witam! Skierowano mnie tu, żebym wpłaciła zyski z bazarku na Czarnego i Kitkę, którzy chcą się podzileić swoimi pieniędzmi. Będzie tego dokładnie 111 złotych. Proszę o nr konta.[/QUOTE] :lying:ojejku:shocked!:Dzięki :smhair2: a to Ci niespodzianka...dalej mamy świąteczne prezenty?Musiałaś byc grzeczna Rusałeczko:) Dzika_Figo bardzo jesteśmy wdzięczni za tą niespodziankę:multi::multi::multi:...Wysyłam konto na PW
  14. A gdzie to się wszyscy podziali? zasypało Was czy co?:)
  15. Witamy Moniko:) fajnie,ze z nami jesteś:)
  16. Rusałeczko dzień dobry skarbie:)
  17. Witamy Cię mru:)
  18. Dada M dojechaliście cało i zdrowo? włos jeży jak się czyta doniesienia z dróg...:(
  19. uf......bo dziś na drodze masakra dobrze,że już jesteście:)
  20. wspaniały ten wet:) potrzeba nam takich ludzi oj potrzeba...
  21. a ja tak patrzę na pierwszy post gdzie są deklaracje i się zastanawiam...Skrzacik ma już dzięki dwóm Aniołom zabezpieczony transport i pierwsze dwa miesiące hotelikowania...to długi czas na dozbieranie reszty deklaracji..może już pakujmy go powoli do drogi?
  22. [quote name='Monika z Katowic']Czyżby spotkanie księgowych? :) :) :)[/QUOTE] tak detektywie:)
  23. [quote name='natalijo']Łączę się w bólu ;)[/QUOTE] no tak...:) my się rozumiemy:cool3:;)
  24. jutro naniosę zmiany w rozliczeniu:) na dziś mam dość księgowania:)
×
×
  • Create New...