[quote name='kaa']Witaj Rusałeczko , ja ciągle w pracy ostatnio , i nie za bardzo mam na wszystko czas , ale pamiętam o Tobie :)[/QUOTE]
Wiemy Kaa ,że pamiętasz.. i bardzo dziękujemy:) Czarny i Kitka się podzielili...super solidarność psiaków z jednego schronu:)