Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Trzymajmy kciuki by wszystko było dobrze....no faktycznie jak do Zuzim tylko ponad 100 km to przecież jest do przeskoczenia...:) Skrzaciku zbierają się ludziska byś miał znowu uśmiech na pycholku:)
  2. tak ..tak mnie też się podoba:)
  3. Witam:) ściągneły mnie tu dobre cioteczki....:) w czym możemy pomóc? zbieramy na hotelik jak rozumiem?
  4. Witaj Grubciu:) no i Twój smutny czas się kończy..pakuj się:)
  5. Poszło 50 zł:) mam nadzieję Nikon ,że mi do wybaczysz:)
  6. Grubcio ma już wszystko i hotelik i transport :) może z tego obłędnego tempa nie da się za bardzo wyczytać z kim i kiedy w końcu pojedzie bo tych ofert teraz tyle,ale nie ważne,ważne ,że jesteśmy blisko celu by wyjechał ze schronu:):):) i jakby kto poskładał te deklaracje w całość też byłoby super:):):)
  7. [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][SIZE=3][COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=red]WPŁATY:[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][SIZE=3][COLOR=red][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/COLOR][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT] [LEFT][COLOR=red][B]Dekl.stałe:[/B][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Aga-33-76 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Zapka 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- MakS 10 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Malibo57 100 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Randa - 30 zł (31.12.09)[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/COLOR][B][COLOR=Olive]Styczeń[/COLOR][/B] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/SIZE] - Punk - 50zł.(05.01.10) - Plicha - 25 zł.(05.01.10) [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=#000000] RAZEM: 390 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=4]- Anita G. - 30zł (23.12.09) - proszę o podanie nicku!!! [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][B]Dekl.Jednoraz.[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09)[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]wpłata od ciotkiE[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [SIZE=3][COLOR=red] [LEFT][SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 405[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][B]RAZEM: 825 zł[/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - szczepienie + smycz[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black]- 100zł - transport [/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black]- 350 opłata za hotel (29.12-29.01)[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=#000000]- 150zł (04.01.2010) - badanie krwi + Rtg przedniej łapki[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 175 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/COLOR][/SIZE]
  8. nie tylko ciotki droga Clo:mad: no wiecznie to samo na tym dogo hihi:)
  9. hihi Pani Joasia to myśli i słusznie zresztą,że my się wszyscy znamy i jesteśmy z tego samego miejsca.Ostatnio jak byłem u niej z psami ze Śląska spytała mnie :"a gdzie trzeci" a ten miał być i owszem ale przyjechać...z Wawy hihi:)
  10. Taki byłby najlepszy...:)
  11. ok. ja tylko zbierałem info na temat możliwości transportu
  12. szczegóły propozycji za 260 zł przesłałem do Obraczusia..będę na kompie dopiero wieczorem więc gdyby było zainteresowanie to Obraczus ma namiary na tą osobę.. Transport jest możliwy po telefonicznym uzgodnieniu szczegółów.Myslę,że to propozycja warta rozważenia.
  13. Oferty transportu do Brzyścia z Wawy na ten moment jako przejazdy płatne...jedna za 400 zł druga za 260 zł... Oczywiście jeżeli znajdziemy wspólnika w którąś ze stron koszty mogą być niższe...To tylko propozycje które udało mi się ściągnąć..
  14. chyba lepiej jak stąd zniknę....bo mi tu pachnie kastracją i bezdomnością.....
  15. jestem....zajrzę później urwanie łba w pracy:)
  16. [quote name='roleczka']Już sie taaaaaaaaaaaaaaak steskniłam! Nijase może mała kapiel żeby Nikus piekny był na wizycie? On jest taki wspaniały, po prostu pies ideał, mam do niego mega słabość, a masz na oku dla niego domek ? Bo chyba trzeba casting zorganizować, Nikus musi miec dom idealny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] chwila :) robi się bajzel . ja mam domek:):evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Livka']Ciekawe co to jest konica Staszka ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hm.....no sam nie wiem:shake: jakieś neologizmy mi się porobiły;)
  18. Dzięki Punk:lol: Twoja wpłata na konice Staszka:)
  19. Jak najbardziej- każda propozycja na wagę złota. Wg kompa z Warszawy do Brzyścia jest ok 261 km...
  20. wpisałem,że szukamy na Transporcie opcje Warszawa - Brzyście lub Kraków - Brzyście
  21. Oki. Pati podsumowała swoje koszty za rok i wyszło jej,że musi podnieść stawkę bo przy jej przebiegach(to mnie nie dziwi) na dogo auto szybko ulega amortyzacji.Łaczony trasnport to jeszcze może jest do udźwignięcia,ale "solówka" wychodzi dużo...
  22. Pat podała kwotę... szukam jeszcze innych opcji
  23. Mam już odpowiedź od Pati C , zapytałem jeszcze w innym miejscu..
×
×
  • Create New...