[quote name='Ghanima']No dobra, w ramach rekompensaty [B]za posądzanie Nikusa, że jest kobietą[/B], przyznam się, że przez pewien okres nazywano mnie Rusałką ;) Mam więc swoją jakby imienniczkę na dogo :cool3:[/QUOTE]
Dla dobra psiaków co jeszcze przyjdzie mi przyjać?:evil_lol: