Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. Trasy wyglądają tak: Warszawa- Brzyście to ok 260 km w jedną stronę Kraków - Brzyście to ok 140 km. Jazda na Śląsk i potem Brzyście chyba mija sie z celem bo to bardzo wydłuży transport.Pati C jeździła już do Brzyścia-zapytam ją ile by to kosztowało.Był ktoś z Krakowa kto chciał jeździć,ale niestety rozbił auto:( Napiszę do Pati i zapytam a póki co proponuję wstawić Grubcia na wątek Transportowy:)
  2. No super wieści:) Dziękujemy za raj na ziemi dla tych psiaków:)
  3. Witaj Grubcio:) pakujesz klamoty?:):):)
  4. Witam pięknie:) Nr konta podałem i do _Mony i Szarotki,ale Szarotka woli do Szefowej widać wysyłać kasę:evil_lol:
  5. odpowie wujek:) 10 zł dziennie + karma
  6. Nie znam lepszego a wożę psiaki w różne miejsca w kraju:) Myślę,ze P. Teresa to potwierdzi bo jest tam już trochę psiaków od nas:) Faktycznie trzeba zrobić porządek finansowy bo nie widać teraz nawet ile nam brakuje kasy.No i dobrze by było jakby własnie P.Teresa porozmawiała z p.Joanną bo super z niej negocjator:razz:
  7. Mielec to raj dla psów o ile chodzi o hotelik u Pani Joanny w Brzyściu. Byłem i widziałem:) Pies ma osobny pokoik dla siebie z którego ma wyjście na swój mały wybieg.Do tego ogrodzony duży teren do biegania już w większych podgrupach.Jest też budynek "socjalny" gdzie jest świetlica i miejsce do kąpieli psów.Wszystko oczywiście ogrzewane w miarę potrzeby.
  8. Cudna ta Alfa :) Kto by pomyślał, że to taki "agresywny psiak":razz: Cieszę się,że jej się udało:) no i gratulacje dla Pańci
  9. [quote name='__Lara']:o :o :o tyle było i się zmyło??? sorki, opłacaliśmy już hotelik, tak?[/QUOTE] tak hotelik ,transport i badania na jutro:) no zrobił się w kasie przeciąg mały
  10. :) super Clo bedzie wiadomo co mamy i do czego dążymy:)
  11. Zapraszamy na bazarek Livki:) http://www.dogomania.pl/threads/1768...2#post13811822
  12. [quote name='obraczus87']Poprawione. Kochani zostało nam 100zł na koncie Staszka........[/QUOTE] No i to nie jest dobra wiadomość:(
  13. [quote name='obraczus87']Staszek jutro będzie miał badanie krwi oraz Rtg :) Dziekuje Pani Alinko za szybka rekację! Badanie krwi - 70 zł Rtg - 40zł (jest szansa, że będzie trzeba wykonac Rtg w dwóch pozycjach wtedy koszt 80zł) Dzisiaj Nikus przeleje dla Pani Alinki 150zł. Jeśli okaże sie, że Rtg był w 1 pozycji - pieniądze beda już u Pani Aliny czekały na opłacenie kastracji.[/QUOTE] Przelew poszedł:) Obraczus poprawisz w rozliczeniu?
  14. Witaj Grubcio:) zaczyna się tu niezły ruch....Cajus JB te banerki są odlotowe:)
  15. Witam pięknie nocne marki:) To ja poproszę o info w sprawie tego konta dla Nikona bo już chciałem przelew robić na to usg.Jakby mnie na kompie nie było Nijase to proszę o sms-a:)
  16. to cisza przed burzą..:) wszyscy załamani powrotem do pracy na jutro...ale od rana zaczniemy ofensywe:)
  17. [quote name='obraczus87']Qrcze, w najbliższy wknd mam zajęcia... musze pomysleć jakby tu odwiedzić Staszka, obfocić Go i zacząć ogłaszać.... Trzeba Staszka wykastrować. Ale chciałabym przed kastracją zrobić Mu badania krwi i rtg tej przedniej łapki, dla świętego spokoju i czystego sumienia. Co o tym sądzicie??[/QUOTE] Ja myślę, że to dobry pomysł...upewnimy się,że nie sprawia mu to bólu i nie stanowi zagrożenia w przyszłości
  18. Fajnie ogląda się psie szczęście:) Dziękujemy P.Alino:)
  19. Witam pięknie:) zaznaczam i myślę,że to nie koniec tego co tutaj zamierzamy zrobić:) Grubcio-będzie dobrze:) rozsyłam watek
  20. [quote name='NiJaSe']pan doktor przyjmuje w we wtorki i srody , zadzwonilam jeszcze przed swietami zeby sie doinformowac co i jak , ach jest jeszcze mozliwosc ze tego jajka faktycznie wcale nie ma , ale to sie ponoc rzadko zdarza ze sie wogole nie wyksztalcilo , gdyby bylo tak ze go nie ma wcale to nie potrzeba bedzie zabiegu. Takie info ten dr od usg mi powiedzial. Heh z tym Nikosiem :d , mam jajko albo nie mam , wiem ale nie powiem ;p[/QUOTE] tak w kwestii formalnej..żeby nie bylo niedomowień,proszę Nijase o bardzo uważne stosowanie nazw własnych odnośnie tych jajek bo Nikus..Nikos brzmi podobnie i może wprowadzać w błąd w kwestii podmiotu sprawy:lol:
  21. no to czekamy na wieści:)..i do przodu:)jak ja to lubię....
  22. Nijase...umów w poniedziałek to usg:)..do tego czasu ściągniemy kasę,oki?
  23. oki:) z tego co pisała Nijase usg to 80-100 zł. więc od razu róbmy to bo w zależności od wyniku dopiero będzie wiadomo co dalej z kastracją.
  24. no...to plan dzialania jest:) nawet jakieś deklaracje są już)..działamy:) cioteczki prosimy o zwarcie szyków:) i do przodu:):):)
  25. dowód rzeczowy na to co pisałem powyżej: link do Nikona [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176663-NIKON-haszczak-w-DT-w-poszukiwaniu-zaginionego-jajka-czyli-pliz-o-wsparcie[/URL]
×
×
  • Create New...