Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. [quote name='MartynaP']tak tylko ze nowy watek bedzie bardziej czytelny jesli bedzie sie "zwoływac" osoby z dogo a tak bedzie musial ktos czytac wszystkie strony ktore doprowadza go do tego ze pies jest w hotelu jak uwazacie i talk zrobilabym to w nocy dopiero pozbieralabym wszystkie info i wogole[/QUOTE] Myślę,ze to dobry pomysł to dobra proozycja...zacznijmy z nim od "nowa" ale konkretnie.. ja jestem "za"..
  2. jestem...muszę przebrnąć przez wątek..
  3. Będzie dobrze:) Pati jest najlepsza w tym co robi:) A Staszek zrozumie szybko,że jedzie do lepszego życia:)
  4. Ja też myślę,że skoro to wrodzone to nie ma sensu w to ingerować tym bardziej,że nie sprawia mu to bólu i cierpienia. A chłopak zachował się po powrocie do domku po prostu cudownie:)
  5. [quote name='obraczus87']no w końcu pełnisz na tym wątku bardzo ważną funkcję :)[/QUOTE] no tak....pieniądze...pieniądze...:icon_roc:
  6. [quote name='obraczus87']CIOTECZKI I WUJKOWIE DUMNI BEDA :) Nie zapominajmy o płci męskiej :D[/QUOTE] ;) hm widzę,że moja "praca" ":mad:" przynosi efekty :eviltong:
  7. [INDENT] [INDENT] [INDENT] [INDENT] [SIZE=3][COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=red]WPŁATY:[/COLOR][/SIZE] [/B] [B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [B]Dekl.stałe:[/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Anita G. - 30zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09) - Aga-33-76 10 zł.(24.12.09) - Zapka 10 zł.(24.12.09) - MakS 10 zł.(24.12.09) - Malibo57 100 zł.(24.12.09) - Ania z Poznania 20 zł.(28.12.09) [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 315 zł[/COLOR][/SIZE] [B]Dekl.Jednoraz.[/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09) - NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09) wpłata od ciotkiE [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 405[/COLOR][/SIZE] [B]RAZEM: 720 zł[/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - dla Agaty - zaliczka na weta[/B] [/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 670 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/INDENT] [/INDENT] [/INDENT] [/INDENT]
  8. Tak:) Życzymy Ci szczęścia w nowym domku Aresiku:):):) szczęśliwej podróży:)
  9. [quote name='Temida']A jest ich coraz więcej. Ale będąc w temacie to Nikus nam gdzieś zaginął.[/QUOTE] :cool3:hehe "uderz w stół a......" :shake: nie zaginał spokojnie...obserwuję cały czas ten wątek..Ogłoszenia to nie jest moja mocna strona..ale po Nowym Roku może i tego się nauczę...:)
  10. Te psiaki mają u Was jak w Raju:) Mam nadzieję,że mój przyjazd z Aresem(który właśnie jedzie już do domku:multi:) nie będzie ostatnią wizytą.To miejsce już ma na dogomanii swoją "markę" i to naprawdę "górna półka". Pozdrawiam serdecznie:)
  11. hm coś w tym jest:evil_lol:..cieszymy się,ze zrobiliśmy Ci w takim razie prezent jeszcze "świąteczny":lol:
  12. [INDENT] [INDENT] [SIZE=3][COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=red]WPŁATY:[/COLOR][/SIZE] [/B] [B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [B]Dekl.stałe:[/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Anita G. - 30zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09) - Aga-33-76 10 zł.(24.12.09) - Zapka 10 zł.(24.12.09) - MakS 10 zł.(24.12.09) - Malibo57 100 zł.(24.12.09) [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 295 zł[/COLOR][/SIZE] [B]Dekl.Jednoraz.[/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09) - NiusiaIJa -20 zł.(24.12.09) wpłata od ciotkiE [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 405[/COLOR][/SIZE] [B]RAZEM: 700 zł[/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - dla Agaty - zaliczka na weta[/B] [/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 650 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/INDENT] [/INDENT]
  13. Sorki:( wpłata od NiusiaIJa wpłynęła 24.12.2009 r. to ja nie zauważyłem..aktualne rozliczenie w następnym poście
  14. wygląda na to ,że troszkę namieszałem:evil_lol: .Trzymam kciuki by się udało:) no i za Twoje mieszkanie i sąsiadów Nijase:cool3:
  15. :)na chwilę Was tu samych zostawić się nie da:) i już się porobiło :) super:)
  16. [SIZE=3][COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=red]WPŁATY:[/COLOR][/SIZE] [/B] [B][SIZE=2]GRUDZIEŃ:[/SIZE][/B] [B]Dekl.stałe:[/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Plicha - 25 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Syla - 20zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Anita G. - 30zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ladyiga - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Danal 1983 10 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- mama Danal 1983 10 zł (23.12.09) - Aga-33-76 10 zł.(24.12.09) - Zapka 10 zł.(24.12.09) - MakS 10 zł.(24.12.09) - Malibo57 100 zł.(24.12.09) [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 295 zł[/COLOR][/SIZE] [B]Dekl.Jednoraz.[/B] [SIZE=2][COLOR=black]- Punk - 50zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Kinia1984 - 50 zł (22.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- ujk - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Vasco - 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Bico - 20 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- Jolanta 08 50 zł (23.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]- Emigrantka - 115 zł (24.12.09)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]RAZEM: 385[/COLOR][/SIZE] [B]RAZEM: 680 zł[/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]WYPŁATY:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B]- 50 zł (22.12.09) - dla Agaty - zaliczka na weta[/B] [/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red]STAN KONTA: 630 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=black][B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  17. zaraz wpiszę szczegóły:) Salo a jak tam nasz Staszek?
  18. Witaj Staszku:) Wczoraj pod choinką znalazłem następne wpłaty dla Ciebie:)
  19. Bardzo cieszy inny Staszek niż wczoraj przed wizytą u weta:)Salo jesteś wielka:) a Staszek dostał prezent wigilijny z Angli na koncie pieniążki od Emigrantki:):):) dziękujemy:)
  20. Śliczne te fotki:) i psiak z niego cudowny..
  21. [SIZE=3][COLOR=red][B]WPŁATY:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]GRUDZIEŃ:[/SIZE] [B]Dekl.stałe:[/B] - Plicha - 25 zł (22.12.09) - Punk - 50 zł (22.12.09) - Syla - 20zł (23.12.09) - Anita G. - 30zł (23.12.09) - ladyiga - 20 zł (23.12.09) - Danal 1983 10 zł (23.12.09) - mama Danal 1983 10 zł (23.12.09) [B]Dekl.Jednoraz.[/B] - Punk - 50zł (22.12.09) - Kinia1984 - 50 zł (22.12.09) - ujk - 50 zł (23.12.09) - Vasco - 50 zł (23.12.09) - Bico - 20 zł (23.12.09) - Jolanta 08 50 zł (23.12.09) [B]RAZEM: [/B]435 zł [SIZE=3][COLOR=red][B]WYPŁATY:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]- 50 zł (22.12.09) - dla Agaty - zaliczka na weta + 20 zł Jej mamy na weta[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=red][B]STAN KONTA: 385 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black]WSZYSTKIM OSOBOM WPŁACAJĄCYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
  22. Doszły kolejne wpłaty:) w celu ułatwienia pracy Obraczusiowi będę wklejał je do rozliczenia z pierwszej strony wątku
  23. :crazyeye: ale się podziało za te parę godzin jak nie byłem na dogo:crazyeye:...Super Wieści:multi::multi::multi:DT..Transport i najważniejsze że piesek zdiagnozowany, leczony i zaczyna jeść....To cuda przedwigilijne..jejku ale się cieszę:)
  24. Spokojnie Salo dasz radę i nauczysz się szybko:) a jak już będziesz umiała wszystko to dogo zmienią:cool3: i wtedy znowu wszyscy się uczymy od nowa:lol:
×
×
  • Create New...